fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Veidojot uzkrājumus, 10% jāiegulda zeltā

Zelta cena (XAU-EUR)
2244,87 EUR/oz
  
+ 9,80 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
26,93 EUR/oz
  
+ 0,39 EUR
10% jaiegulda zelta

Satiekot paziņu, jāsveicinās.

Veidojot uzkrājumus, 10% jāiegulda zeltā.

Arvien biežāk eksperti atgādina par “zelta noteikumu”, kas faktiski kļuvis par nerakstītu likumu – 10% no ieguldījumu portfeļa jāatvēl zeltam, lai apdrošinātos pret finanšu tirgu negatīvo ietekmi krīzes laikā, kā arī pret inflācijas ietekmi.

Var droši apgalvot, ka zelts ir optimāls aizsardzības līdzeklis ekonomiskās nestabilitātes laikā. Pasaules Zelta padomes (World Gold Council) nesenā pētījumā tika noskaidrots, ka zelta esamība investīciju portfelī 10% apmērā pēdējo 20 gadu laikā ļāva palielināt portfeļa ienesīgumu.

Kas ir investīciju zelts?

Investīciju zelts ir augstākās proves zelta monētas un stieņi, kas darījuma laikā tiek fiziski izsniegti klientam. Investīciju zelts netiek aplikts ar PVN. Investīciju zelta stieņi un monētas pieder tikai tā īpašniekam. Tas nozīmē, ka zelta īpašnieks nav saistīts ar zelta tirgotāju un ikmēnesi nemaksā pārvaldīšanas maksu.

Kāds ir minimālais termiņš investīcijām zeltā?

Klasiski tiek pieņemts, ka zelts ir ilgtermiņa ieguldījums, tāpēc ieteicamais laiks tam ir 5 gadi un ilgāk. Taču zelta īpašnieks var pārdot savu zeltu arī ātrāk, ja tāda nepieciešamība rodas.

Kur glabāt zeltu?

Mēs esam pieraduši domāt, ka citi ir spējīgi uzglabāt mūsu īpašumu labāk par mums pašiem. Patiesībā tā nav. Investīciju zelts sniedz Jums unikālu iespēju pašiem rūpēties par savu īpašumu. Vai spēsiet paslēpt bankas karti tā, lai neviens to neatrod? Ja atbilde ir pozitīva, tad arī zeltu vismaz 5 000 EUR vērtībā Jūs spēsies glabāt pašu spēkiem, jo tieši tik liels ir 100 g zelta stienis. Vairāk par zelta glabāšanu lasiet šeit.

Ko darīt ar zeltu pēc iegādes? Kurš to pirks?

Zeltu ir viegli pārdot. Tavex uzpērk zeltu gan Latvijā, gan ārvalstīs. Aktuālās uzpirkšanas cenas var redzēt šeit. Turklāt zelta pārdošana ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs ir pieejama – ārvalstīs atrast godīgu zelta uzpircēju, kas piedāvās taisnīgu cenu, var burtiski stundas laikā. Piemēram, Vācijā un Polijā zeltu uzpērk pat valūtas maiņas uzņēmumi.

Kā es varu būt pārliecināts, ka zelts ir īsts?

Tavex ir oficiālais pārstāvis pasaulē lielākajām investīciju zelta ražotnēm. Zeltu saņemam pa tiešo no rūpnīcām, tāpēc jau gandrīz 20 gadus Latvijā nodrošinām izdevīgas cenas un garantējam pārdoto zelta stieņu un monētu autentiskumu.

Bezmaksas konsultācijas un ieteikumi

Tavex dārgmetālu dīlinga nodaļas speciālisti ikdienā konsultē klientus par iespējām ieguldīt zeltā, katram klientam sniedzot noderīgu informāciju un piemeklējot labāko risinājumu. Konsultācijai var pieteikties šeit.

Papildiniet savu investīciju portfeli ar kaut vienu zelta stieni vai monētu, lai saglabātu uzkrājumu vērtību. Sāciet ar mazumiņu, jo investīciju zelts pieejams pat no 56 eiro.

Izvēle #1
Zelta stienis Tavex - 1 grams Ir noliktavā

1 grama "Tavex" zelta stieņi

Pārdodam 1+ 81,96 € 75.65 75,65 81.96 81,96 81.6 81,60 81.24 81,24 80.52 80,52
Pārdodam 30+ 80,52 € 75.65 75,65 81.96 81,96 81.6 81,60 81.24 81,24 80.52 80,52
Mēs pērkam 75,65
Salīdzināt Paziņojums
par cenu
Pievienot grozam

Lasiet arī:

______________
Atruna:
Pirms izvēlies ieguldījumu zeltu, apsver šādus riskus:
* Nav ieteicams visus uzkrājumus turēt zeltā dēļ tā cenas volatilitātes;
* Izvēlies investīciju zeltu tikai gadījumā, ja esi pārliecināts, ka zeltā investētā nauda tuvākajos 5 gados nebūs nepieciešama ikdienas tēriņiem;
* Zelta snieguma vēsturiskie rezultāti negarantē līdzīgus rezultātus nākotnē.
Finanšu koncerns Tavex Group ir ieguldījumu zelta rūpnīcu Valcambi SA, PAMP Suisse, The Perth Mint, Austrian Mint un Rand refinery oficiālais pārstāvis Ziemeļeiropā. 

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2244,87 EUR/oz
  
+ 9,80 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
26,93 EUR/oz
  
+ 0,39 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī