fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Piesakieties bezmaksas konsultācijai

Izvēlieties Tavex konsultantu un piesakieties bezmaksas konsultācijai. Jūs varat sazināties arī ar mūsu klientu atbalsta centru, zvanot uz +371 6720 5533 vai rakstot uz e-pastu tavex@tavex.lv.

Andris Šarkels

Jānis Astičs


Cik ilgs ir konsultācijas laiks, kur notiek konsultācija un vai tā ir bezmaksas?

Konsultācijas laiks nav noteikts, tā var ilgt no 15 minūtēm līdz stundai, atkarībā no Jūsu zināšanām un interesējošiem jautājumiem.
Konsultācija notiek Tavex galvenās filiāles “Elizabete” telpās Elizabetes ielā 21A-103, Rīgā.
Jā, konsultācija ir bezmaksas.

Vai konsultācija notiek individuāli vai grupā?

Konsultāciju var saņemt gan individuāli, gan arī grupai mūsu filiāles telpās vai izbraukuma veidā, iepriekš ar mums saskaņojot vēlamo vietu un laiku.

Vai man pēc konsultācijas ir pienākums pirkt dārgmetālus vai valūtu?

Noteikti, nē! Konsultāciju mērķis ir izglītot sabiedrību finanšu jautājumos. Konsultācijas laikā ir iespējams uzzināt dārgmetālu tirgus pamatzināšanas vai arī saņemt atbildes uz specifiskiem jautājumiem šajā jomā.
Protams, ja Jūs interesē konkrēts Tavex produkts vai pakalpojums, un ir neskaidrības par to, konsultācijas laikā būsim priecīgi palīdzēt izprast visas pakalpojuma nianses un veikt darījumu, kad būs nepieciešams.

Vai pirms konsultācijas ir nepieciešams iepazīties ar informāciju par dārgmetāliem un sagatavot jautājumus?

Jums nav obligāti jāgatavo jautājumi, jo tie visdrīzāk radīsies konsultācijas laikā. Tomēr praksē ir pierādījies, ka konsultācija ir interesantāka tad, ja klientam ir priekšzināšanas un ir sagatavoti interesējošie jautājumi.

Lasīt visu

Pieteikties konsultācijai ir vienkārši

Izvēlieties konsultantu

Jūs varat izvēlēties konsultantu patstāvīgi vai arī ļaut sistēmai automātiski piešķirt Jums speciālistu, kurš ir pieejams Jums vēlamajā laikā.

Izvēlieties piemērotāko laiku

Mums rūp, lai konsultācijas process būtu Jums ērts, tāpēc lūdzam izvēlēties Jums vēlamo laiku konsultācijai.

Saņemiet bezmaksas konsultāciju

Finanšu pratība nodrošina priekšrocības investīciju jomā. Mēs strādājam, lai dalītos ar Jums ar savām zināšanām un pieredzi dārgmetālu un valūtu tirgus jomā