fbpx

Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Izveidot PriceBot

+ -

Izveidot PriceBot

Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1000 gramu Valcambi sudraba stienis Pieejams

Tavex ar prieku piedāvā Valcambi Suisse lieto 1 kilograma sudraba stieni. Stieņus ražo Šveices lielākā cēlmetālu lietuve Valcambi, un ... lasīt vairāk
Mēs pērkam
1-3
619,46 €
4-9
619,46 €
10+
619,46 €

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā Valcambi Suisse lieto 1 kilograma sudraba stieni. Stieņus ražo Šveices lielākā cēlmetālu lietuve Valcambi, un tie tiek uzskatīti par vienreizējas kvalitātes piemēru, kas garantē 999 proves sudraba saturu un augstu likviditāti. Valcambi Suisse 1 kg izlietais sudraba stienis ir ar patīkamu smaguma sajūtu; tas būs lieliska izvēle tiem, kuriem patīk sajust sudraba svaru, turot to rokās, un tā vērtība otrreizējā tirgū nekritīsies arī tad, ja uz tā būs nelieli skrāpējumi vai iespiedumi. Iegūstot īpašumā šo sudraba stieni, jūsu rokās nonāk ne tikai vērtīgs cēlmetāls, kuru radījuši Šveices inženierijas profesionāļi, bet arī brīvi konvertējama valūta, kuru pieņems dārgmetālu tirgotāji, finanšu iestādes un investori visā pasaulē.

Kāpēc iegādāties

 • Valcambi 1 kg 999 proves sudraba stieņu vērtība ir atkarīga no sudraba cenas. Valcambi sudraba stieņu pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā sudraba satura, kas savukārt ir piesaistīts sudraba cenai.
 • Šī 1 kg 999 proves sudraba stieņa cena kāps līdz ar inflāciju. Laika gaitā ir pierādījies, ka sudrabs ir lieliska vērtība, kad ir augsta inflācija, tā vērtībai pieaugot straujāk un augstāk nekā citiem ieguldījumiem.
 • Valcambi 1 kg sudraba stieņiem ir garantēta 999 prove. Valcambi ražošanas un apstrādes procesus uzrauga LDTA (Londonas Dārgmetālu tirgus asociācija), garantējot Valcambi sudraba stieņu augsto kvalitāti un proves standartu.
 • Valcambi 1 kg sudraba stienis ir izgatavots no 999 tīra sudraba. Valcambi sudraba stieņi ir lielisks veids, kā iegūt savā īpašumā šo vērtīgo balto metālu.
 • Valcambi 1 kg sudraba stieņiem ir patīkams smagums. Šis smagais 1 kilograma lietais sudraba stienis liks pasmaidīt jebkuram, kas to būs turējis rokās.
 • Valcambi 1 kg 999 tīra sudraba stieņi ir ļoti iecienīti investoru vidū. Valcambi 1 kilograma sudraba stieņi ir Šveices vispopulārākie šāda formāta dārgmetāla stieņi.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  906,29 €
 • Atpirkšanas cena
  619,46 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  286,83 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 14.1% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 34,20 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 20,30 EUR/oz

Produkta svars gramos
1001.001
Sudrabs svars gramos
1000
Prove
999
Sudrabs svars Trojas uncēs
32.15075
Garums
108
Diametrs
50
Biezums
20
Ražotājs
Valcambi Suisse, Austrija

Averss

1000 gramu sudraba stieņa augšpusē atrodas uzraksts „VALCAMBI SUISSE” un Valcambi oficiālais zīmogs. Stieņa vidū ir uzraksti „1000 g”, „silver” un „999.0”, kas apliecina, ka tas ir izgatavots no 99,90 % tīra sudraba. Stieņa apakšpusē ir kaltuves atpazīstamības zīme, kas garantē sudraba stieņa provi, un unikāls sērijas numurs.

Reverss

Valcambi 1000 gramu zelta stieņa reverss ir gludi pulēts un spīdīgs.

Iepakojums

1 kg sudraba stienis ir iepakots ražotāja plastikāta iepakojumā.

Autentiskuma sertifikāts

1000 gramu sudraba stienim ir pievienots atsevišķs autentiskuma sertifikāts. Attiecīgais svars, sudraba saturs, unikālais sērijas numurs un kaltuves atpazīstamības zīme ir redzama gan uz 1000 gramu sudraba stieņa aversa, gan arī šī informācija ir iekļauta autentiskuma sertifikātā.

Produkta vērtība
Spreds jeb starpība, ja pārdodat uzreiz pēc iegādes

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša straptautiska piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, kā arī saņemtu pirmo pasūtījumu bez maksas, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Izveidot Tavex ID
Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, kā arī saņemtu pirmo pasūtījumu bez maksas, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Pieteikties bezmaksas privātai konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem zeltā un sudrabā, kā arī iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu.