fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces Austrijas sudraba „Filharmoniks”

Ir noliktavā
Tavex ar prieku saviem klientiem piedāvā Eiropā vispārdotāko sudraba monētu – Austrijas "Filharmonija". Elegantā monēta ar tās ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-19
38,90 €
27,60 € 29.05%
20-59
38,30 €
27,60 € 27.94%
60+
37,93 €
27,60 € 27.23%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,15 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku saviem klientiem piedāvā Eiropā vispārdotāko sudraba monētu – Austrijas "Filharmonija". Elegantā monēta ar tās māksliniecisko dizainu, kvalitāti un skaistumu ir Eiropā pirmā 1 unces .999 tīrības sudraba monēta, kas atzīta par likumīgo maksāšanas līdzekli. Pirmo reizi šī monēta izgatavota 2008. gadā vienā no pasaulē vecākajām un pazīstamākajām naudas kaltuvēm – Austrijas naudas kaltuvē Vīnē.  Austrijas sudraba monēta "Filharmonija" simbolizē Austrijas bagāto kultūru, un tā ir piemērota monēta investoriem, kas novērtē dizainu un izsmalcinātību par pieejamu cenu.

Būdams ilggadējs Austrijas naudas kaltuves partneris un Austrijas sudraba monētu "Filharmonija" lielākais dīleris Skandināvijā, Tavex ir spējīgs saviem klientiem piedāvāt konkurētspējīgākās cenas jebkādam daudzumam uz šo krāšņo sudraba monētu.

Kāpēc iegādāties

 • Austrijas sudraba monētas "Filharmoniks" vērtība atspoguļo sudraba cenu. Sudraba monētas "Filharmonija" vērtību galvenokārt nosaka tīrā sudraba sastāvs monētā, kas ir piesaistīts dominējošajai sudraba cenai.
 • Austrijas sudraba monētas "Filharmoniks" cena pieaugs, palielinoties inflācijai. Vēsturiski augstas inflācijas brīžos sudrabs sevi pierādījis kā lielisks aktīvs, kura vērtība pieaug ātrāk un vairāk kā lielākajai daļai citu ieguldījumu veidu. 
 • Austrijas sudraba monētas "Filharmoniks" tiek pārdotas ar zemāku uzcenojumu. Tavex, būdams Austrijas naudas kaltuves partneris, saviem klientiem spēj piedāvāt Austrijas sudraba monētas "Filharmonija" ar zemu uzcenojumu. 
 • Austrijas sudraba monētas "Filharmoniks" ir starptautiski atzpazīstamas. Neskatoties uz to, ka šo monētu ražošana uzsākta vien 2008. gadā, Austrijas sudraba monētas "Filharmonija" ir kļuvušas par ļoti iecienītu izvēli investoru vidū, kā rezultātā šo monētu pašreizējā vidējā tirāža ir vairāk nekā 11 miljoni vienas unces monētu gadā, tādējādi popularitātes ziņā tās var pielīdzināt tādām sudraba monētām kā ASV "Ērglis" un Kanādas "Kļavas lapa".
 • Austrijas sudraba monētas "Filharmoniks" satur tīru 999. proves sudrabu. Austrijas sudraba "Filharmonija" ir lielisks veids, kā savā īpašumā iegūt šo balto dārgmetālu.
 • Austrijas sudraba monētas "Filharmoniks" ir uzkrājumu veids. Vēsturiski novērotā sudraba zemā cena salīdzinājumā ar zelta cenu padara to par ideālu ieguldījumu tiem, kas vēlas investēt mazākas naudas summas, vai tiem, kas uzskata, ka par savu ieguldīto naudu tie iegūs vairāk šī dārgmetāla, paredzot lielāku sudraba vērtības pieaugumu salīdzinājumā ar zeltu.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  38,90 €
 • Atpirkšanas cena
  27,60 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  11,30 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 79.8% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 29,94 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 27,63 EUR/oz

Vēsture

Austrijas sudraba monētu "Filharmonija" tirāža 2008. gadā sasniedza teju 8 miljonus eksemplāru.

Pirmo reizi Austrijas sudraba monētas "Filharmoniks" apritē tika laistas 2008. gadā, finanšu krīzes pašā augstākajā punktā. Neskaidras ekonomiskās situācijas apstākļos, kad investoriem sagādāja grūtības iegūt augstas vērtības aktīvus, Austrijas naudas kaltuvei šis bija īstais brīdis, lai nāktu klajā ar jauno monētu. Austrijas sudraba monētas "Filharmoniks" investīciju tirgū bija ārkārtīgi pieprasītas, un jau pirmā gada laikā pārdoto eksemplāru skaits sasniedza 7 777 300 vienas unces monētu jeb 242 tonnas sudraba. Būtībā šī sudraba monēta ir Austrijas zelta monētas "Filharmonika" kopija ar divām atšķirībām: pirmkārt, zelta vietā monēta sastāv no sudraba tādējādi samazinot norādīto nominālvērtību; otrkārt, monēta ir nedaudz biezāka, ar gludām nevis rievotām monētas malām.

Šī ir pirmā par likumīgu maksāšanas līdzekli atzītā 999. raudzes sudraba monēta, kas izgatavota Austrijas naudas kaltuvē un uz kuras attēlotie kultūras simboli ir saistīti ar visiem sirdij tik tuvo mūziku. Tādi pasaules mēroga mūziķi un komponisti kā Mocarts, Štrauss, Bēthovens un daudzi citi ir padarījuši Austriju, jo īpaši tās galvaspilsētu Vīni, plaši pazīstamu ar tās operām un simfonijām. Viņu ieguldījums klasiskajā un romantiskajā mūzikā ir iemūžināts Austrijas sudraba monētās "Filharmoniks", un jebkurš investors, kas mīl tīra sudraba skaņu, nepalaidīs garām iespēju iegādāties šo monētu.

Austrijas 1 Oz sudraba monēta "Filharmoniks" ir daļa no klasiskās mūzikas mantojuma

Austrijas sudraba monētas "Filharmonija" ir nodēvētas par godu pasaulslavenajam Vīnes Filharmonijas orķestrim. 19. gadsimta sākumā Vīne ne īpaši varēja lepoties ar profesionāla līmeņa operām, tāpēc 1842. gadā kāda personu grupa nodibināja orķestri. Tā darbību vadīja administratīvā komiteja, kuru kā neatkarīgu organizāciju demokrātiskā veidā ievēlēja paši mūziķi. Potenciālajam ansambļa sastāva dalībniekam bija jābūt vismaz trīs gadu pieredzei Vīnes Valsts operā, lai tā kandidatūra vispār tiktu izskatīta. Stingrās atlases prasības ir saglabājušās nemainīgas līdz pat mūsdienām, kas nodrošina to, ka Vīnes Filharmonijas orķestra sastāvā ir vienīgi visaugstākās klases mākslinieki. Mūsdienās Vīnes Filharmonijas orķestris ir vislabāk pazīstams ar tradicionālajiem Jaungada koncertiem, kuros tiek atskaņoti nostalģiski slavenu komponistu skaņdarbi. Šo koncertu laikā izpildītā maigi dvēseliskā mūzika palīdz sagaidīt Jauno gadu uz pozitīvas un optimisma pilnas nots, un to popularitāte ir kļuvusi tik liela, ka tie tiek pārraidīti vairāk nekā 90 valstīs.

Austrijas Monētu kaltuve, kas ir Austrijas Centrālās bankas filiāle, ir pasaulē pazīstama monētu kaltuve, kuras vēsture aizsākās 12. gadsimtā. Austrijas Monētu kaltuves stāsts aizsākās 1194. gadā, kad Ričards Lauvassirds samaksāja Austrijas hercogam Leopoldam V 12 tonnas sudraba, lai atbrīvotu viņu no ieslodzījuma. Vēlāk hercogs izmantoja šo sudrabu, lai kaltu sudraba monētas, tā veidojot pamatu Austrijas Monētu kaltuves aizsākumiem. Savā bagātajā un ilgajā vēsturē Austrijas Monētu kaltuve ir saražojusi daudzas Eiropas slavenākās un plaši izmantotās monētas, tostarp zelta kronas, guldeņus, dukātus un sudraba monētas, kā Marijas Terēzes tāleri. Daudzas no Austrijas Monētu kaltuves emitētajām zelta monētām plaši izmantoja tirdzniecībā Austroungārijas impērijas laikā, bet sudraba tāleri kļuva par vienu no visvairāk kaltajām un plašāk izmantotajām sudraba monētām pasaules tirdzniecībā laika no 1750. gada līdz 20. gs. 50. gadiem. Šodien monētu kaltuve ir vislabāk pazīstama ar Eiropā vispieprasītāko investīciju dārgmetāla monētu, zelta un sudraba „Filharmonika”, ražošanu.

Produkta svars gramos
31.13461
Sudrabs (999.9°) svars gramos
31.10347
Prove
999
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
37
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1.5 eiro
Ražotājs
Münze Österreich, Austrija

Averss

Uz monētas aversa ir atainotas Vīnes Musikverein koncertzāles ērģeles. Musikverein ir Vīnes Filharmonijas orķestra mājvieta, kuru akustikas ziņā uzskata par vienu no labākajām koncertzālēm pasaulē. Virs ērģelēm ir teksts „REPUBLIK ÖSTERREICH” (AUSTRIJAS REPUBLIKA). Zem ērģelēm ir norādīts svars, prove, emisijas gads un monētas nominālvērtība — 1.5 eiro.

Reverss

Uz reversa ir atainoti dažādi mūzikas instrumenti, tostarp kontrabass, četri čelli, fagots, arfa un mežrags. Virs instrumentiem ir uzraksts „WIENER PHILHARMONIKER”. Starp galveno uzrakstu un instrumentiem ir redzams smalkākas drukas teksts "silber", kas tulkojumā nozīmē "sudrabs".

Iepakojums

Pērkot pa 20 monētām, tās ir pieejamas oriģinālajā rūpnīcas tūbiņas iepakojumā. Lielākiem pirkumiem ir pieejamas oriģinālās Austrijas naudas kaltuves kastes, kurās ir 25 tūbiņas, katrā no kurām ir 20 sudraba "Filharmonika" monētas (kopā 500 monētas).

Katra monēta var tikt iepakota plastmasas kapsulā (maksas pakalpojums). 

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu