fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Cenas atjaunotas pirms 1 minūtes

Tavex Group ir vienīgais oficiālais dārgmetālu pārstrādes rūpnīcu Valcambi AS (Šveice), PAMP Suisse (Šveice) un Argor-Heraeus (Šveice) pārstāvis Baltijas valstīs. Investējiet pasaulē populārākajos investīciju zelta stieņos ar augstu likviditāti par labākajām cenām Latvijā.

Zelta stieņu iegāde iespējama gan klātienē Tavex filiālēs Rīgā un Daugavpilī, gan tiešsaistē – ar piegādi līdz namdurvīm vai izņemšanu kādā no Tavex filiālēm. Zelta stieņi – lielisks veids, kā diversificēt investīciju portfeli. Tavex klienti garantēti saņem autentisku preci, kas nonāk Tavex noliktavās tieši no ražotāja.

Investīciju zelts visā pasaulē tiek iekļauts investīciju portfeļos kā “miera ostas” aktīvs. Zeltā ir viegli ieguldīt, sasniedzot savu ieguldījuma mērķi. Latvijas iedzīvotāji izvēlas zeltu kā uzkrājuma veidu bērnu nākotnei, pensijai vai mantiniekiem. Ieguldījums zeltā ir vienkārši veicams un izprotams ikvienam!

Filtrēt
Pēc cenas
Pēc svara
Pēc valsts
Pēc pieejamības