fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

5 gramu Argor-Heraeus zelta stieņi

Ir noliktavā
Argor-Heraeus 5 gramu zelta stienis ir viens no veidiem kā investēt fiziskajā zeltā nelielas summas. Šī svara ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-9
390,18 €
361,43 € 7.37%
10-19
388,40 €
361,43 € 6.94%
20+
384,84 €
361,43 € 6.08%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 6,42 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Argor-Heraeus 5 gramu zelta stienis ir viens no veidiem kā investēt fiziskajā zeltā nelielas summas. Šī svara sienis ir iecienīts arī kā lieliska ideja dāvanai. 5 gramu zelta stieni ražo LBMA sertificēta rūpnīca Argor-Heraeus, kura atrodas Šveicē. Šī rūpnīca ir viens no cienījamākajiem un prestižākajiem dārgmetālu ražotājiem.

Argor-Heraeus stieņus no 2023. gada maija var iegādāties tiešsaistē, kā arī visās Tavex filiālēs, jo Tavex Group ir saņēmusi šīs ražotnes oficiālā izplatītāja statusu. Argor-Heraeus SA ir viena no lielākajām dārgmetālu pārstrādes rūpnīcām pasaulē. Rūpnīca ar nevainojamu reputāciju un cieņpilnu vēsturi.

Tādējādi mūsu klientiem tagad ir iespēja papildināt savu investīciju portfeli ar stieņiem no trim lielākajiem pasaules ražotājiem - PAMP Suisse, Valcambi Suisse un Argor-Heraeus. Svarīgi - Tavex ir visu 3 rūpnīcu oficiālais izplatītājs, kas nozīmē, ka varat būt pārliecināti par saņemto stieņu autentiskumu, jo tie nonāk mūsu noliktavās tieši no rūpnīcām.

5 gramu zelta stienis ir piemērots finanšu aktīvs gan jauniem, gan pieredzējušiem investoriem. Šāda izmēra zelta stieni ir viegli uzglabāt un transportēt, tas ir atzīts visā pasaulē kā vērtīgs ieguldījuma veids. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties zeltu pirmo reizi vai arī vēlaties papildināt savu esošo investīciju portfeli, Argor-Heraeus 5 gramu zelta stienis ir lieliska izvēle.

Investīciju zelts ir populārs veids, kā diversificēt portfeli, turklāt fiziskā zelta stieņu iegāde ir viens no visizplatītākajiem veidiem, kā ieguldīt zeltā. Zelta vērtībai ir tendence laika gaitā pieaugt, kas padara zeltu par stabilu ieguldījumu aktīvu. Tātad, ja vēlaties iegādāties zeltu ar mērķi saglabāt savu uzkrājumu vērtību ilgtermiņā, apsveriet Argor-Heraeus 5 gramu zelta stieni kā drošu ieguldījumu izvēli.

Kāpēc iegādāties

 • Stieņiem ir garantēts 999.9 proves zelts. Argor-Heraeus rūpnīcā ražošanas un apstrādes procesus uzrauga novērtētāji, kurus akreditējis Šveices Federālais cēlmetālu kontroles birojs un LBMA (Londonas Dārgmetālu tirgus asociācija), tādā veidā garantējot, ka Argor-Heraeus zelta stieņi atbilst stingriem kvalitātes un proves standartiem.
 • Argor-Heraeus 5 gramu zelta stienis ir finanšu aktīvs. Argor-Heraeus 5 gramu zelta stienis ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga savu uzkrājumu drošība un stabilitāte, ko pārliecinoši sniedz īpašumā esošs fizisks zelta stienis.
 • Argor-Heraeus zelta stieņi ir lielisks veids, kā diversificēt jūsu portfeli. Iegūstot savā īpašumā Argor-Heraeus 5 gramu zelta stieņi, investors diversificē savu ieguldījumu portfeli, mazinot ne tikai valūtu risku, bet arī izvairās no riska, ko var sniegt sadarbība ar kādu starpnieku (aģenta risks).
 • Argor-Heraeus zelta stieņi ir norēķinu līdzeklis. Šveices Centrālā banka, LBMA un lielākie dārgmetālu dīleri visā pasaulē atzīst Argor-Heraeus zelta stieņus kā Good Delivery standartam atbilstošus, garantējot to, ka Argor-Heraeus 5 gramu zelta stieņi ir atpazīstami visā pasaulē un tiem piemīt augsta likviditāte (Tos ir viegli apmainīt pret naudu visā pasaulē. Tos uzpērk dārgmetālu tirgotāji, finanšu iestādes un citi investori).
 • Argor-Heraeus 5 gramu zelta stieņa vērtība tiek noteikta pēc tā zelta svara. Argor-Heraeus 5 gramu zelta stienis ir viens no pasaulē vispārdotākajiem šāda formāta zelta produktiem. Tā vērtība tiek noteikta pēc tā tīrā zelta satura, kas ir piesaistīts zelta cenai.
 • Argor-Heraeus SA atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem un ir pilnībā sertificēts ISO 9001:2011; ISO 17025. Rūpnīcas darbību uzrauga FINMA un LBMA.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  390,18 €
 • Atpirkšanas cena
  361,43 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  28,75 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 129.16% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2215,43 EUR/oz

Kaltie stieņi

Jēdziens „kaltie stieņi” norāda uz to, kāds stieņu izgatavošanas process ir pielietots. Process sākas ar zelta karsēšanu krāsnī, līdz tas pārvēršas izkausētā masā. Karsēšanas procesā zelts tiek attīrīts no nevēlamiem piemaisījumiem, līdz masu veido tikai izkausēts augstākās proves (visbiežāk 99,99%) zelts. Pēc tam izkausēto zeltu ielej veidnēs, kas parasti ir lielu stieņu formā, kur tas atdziest un sacietē. Tad sacietējušo zeltu ievieto spiednē, kas izrullē to vienāda izmēra paneļos. Pēc tam zelta paneļus ievieto spiešanas presē, kas no paneļiem izspiež sagataves. Nākamais solis ir katras zelta sagataves svēršana, lai pārliecinātos, ka neviena no tām nav smagāka vai vieglāka par noteikto svaru; svaram atbilstošās sagataves tālāk tiek pulētas, lai piešķirtu tām spīdīgu virsmu. Pēdējais posms ir kalšanas process, kurā zelta sagatave tiek ievietota kalšanas presē, kas ar lielu spēku uzspiež tā spiedveidni, lai uz tās esošo dizainu iespiestu zelta sagatavē. Rezultātā tiek iegūts izkalts stienis. Tikko izkaltais zelta stienis pēc tam tiek pārbaudīts un tad ievietots aizzīmogotā caurspīdīgā un drošā aizsargiepakojumā.

Argor Heraeus dārgmetālu pārstrādes rūpnīca

Argor-Heraeus ir viena no Šveices un pasaulē lielākajām dārgmetālu pārstrādes rūpnīcām. Argor-Heraeus atrodas netālu no Itālijas robežas, kā arī divu citu Šveices milzu dārgmetālu pārstrādes rūpnīcu - Valcambi un PAMP - tuvumā.

Argor-Heraeus rūpnīcas zelta pārstrādes jauda ir ap 350–400 tonnām gadā. Šī dārgmetālu pārstrādes rūpnīca kopīgi pieder Austrijas naudas kaltuvei (Austrian Mint), Vācijas rūpniecisko un dārgmetālu grupai Heraeus, Vācijas komercbankai Commerzbank un Argor-Heraeus vadībai.

Argor-Heraeus vēsture aizsākās 1951. gadā Chiasso, Šveices Tičīno kantonā. Argor-Heraeus grupā strādā aptuveni 320 darbinieki. Grupas galvenā mītne un dārgmetālu pārstrādes rūpnīca atrodas Mendrisio, Šveicē. 

Argor-Heraeus dārgmetālu pārstrādes rūpnīca Mendrisio apstrādā un attīra zeltu, sudrabu, platīnu un pallādiju no ieguves avotiem, lūžņiem / pārstrādājamiem avotiem, kā arī pārveido "Good delivery" stieņus mazākos investīciju stieņos. Argor-Heraeus rūpnīca attīra zeltu līdz 99,99% un 99,999%, sudrabu līdz 99,9% un platīnu un pallādiju līdz 99,95%. Argor-Heraeus klientu bāzi veido vairāk nekā 50 valstu klienti, tostarp kalnrūpniecības uzņēmumi, lielie dārgmetālu nami, dārgmetālu bankas, centrālās un komercbankas, naudas kaltuves, juvelierizstrādājumu un pulksteņu uzņēmumi, kā arī rūpnieciskie patērētāji.

Saskaņā ar 2014. gada Argor-Heraeus vadības ziņojumu, rūpnīcas zelta pārstrādes jauda ir 350–400 tonnas gadā. Kā visas Šveices dārgmetālu pārstrādes rūpnīcas, Argor-Heraeus rūpnīca ir licencēta (essayeurs jurés), to ir akreditējis Šveices Centrālais dārgmetālu kontroles birojs, lai nodrošinātu, ka rūpnīcas ražoto metālu dārgmetālu pārbaudes atbilst augstākai kvalitātei un Dārgmetālu kontroles biroja noteiktajiem standartiem.

Argor-Heraeus ir viena no piecām dārgmetālu ražošanas rūpnīcām, kuras ir Londonas dārgmetālu tirgus asociācijas (LBMA) Good delivery kolēģijas dalībnieki, kas palīdz LBMA uzturēt un izstrādāt dārgmetālu pārstrādes rūpnīcu kvalitātes standartus visā pasaulē. Argors-Heraeus ir arī pilntiesīgs LBMA biedrs. Argor-Heraeus Good delivery zelta stieņi ir akreditēti kopš 1961. gada, savukārt rūpnīcas sudraba stieņiem ir Good delivery statuss kopš 1992. gada.

Argor-Heraeus ir arī Šveices dārgmetālu ražotāju un tirgotāju asociācijas “Association Suisse des Fabricants et Commerçants de Métaux Précieux” (ASFCMP) biedrs.

Rūpnīca ražo lietos zelta stieņus 1 kg, 500 gramu, 250 gramu, 100 gramu, 10 tolu (1 tola=10 g) un 400 oz (Good delivery standarta stieņu svars) svaros, kā arī kaltus stieņus, kuru svars ir 1 grams, 2 grami, 5 grami, 10 grami, 20 grami, 50 grami un 100 grami, kā arī 1 unces zelta stieņus.

Tavex Group ir oficiālais Argor-Heraeus izplatītājs kopš 2023. gada.

 

Produkta svars gramos
5
Zelts (999.9°) svars gramos
5
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
0.16075
Garums
23
Diametrs
14
Biezums
0.9
Ražotājs
Argor-Heraeus, Šveice

Averss

5 gramu zelta stieņa averss ietver klasisko Šveices dārgmetālu ražotāja dizainu, kas iekļauj ražotāja iespiestu zīmogu, valsti (Šveice), svaru (5 g) un zelta tīrību (999,9 proves zelts). Stieņa apakšpusē ir kaltuves atpazīstamības zīme, kas garantē zelta stieņa provi, kā arī unikāls sērijas numurs.

Reverss

Argor-Heraeus 5 gramu zelta stieņa reversa dizains ir veidots bez logotipa ar mērķi saglabāt gludu, spīdīgu un baudāmu virsmu, kas mirdz kā spogulis.

Iepakojums

Caurspīdīgs plastikāta iepakojums (blisteris) ar iestrādātu sertifikātu.

Autentiskuma sertifikāts

Sērijas numurs, kas ir iegravēts uz zelta stieņa, tiek dublēts sertifikātā.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu