fbpx

Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Tavex ir vadošais dārgmetālu dīleris Ziemeļeiropā

  • Zelts
  • Sudrabs

Finanšu koncerns Tavex Group ir dibināts 1991. gadā un ir pierādījis sevi kā vadošo dārgmetālu tirgotāju Ziemeļeiropā, apkalpojot vidēji 2 miljonus klientu gadā.

P a k a l p o j u m i

Investīciju zelts

Ieguldiet zelta monētās un stieņos izdevīgi, jo Tavex garantē izdevīgākās cenas vietējā tirgū.
Produktu klāstā esam apkopojuši populārākās pasaules investīciju zelta monētas un stieņus.
Darījuma laikā Jūs garantēti iegūstat autentisku un jaunu zelta produktu, kas izslēdz viltojumu un lietotās preces iegādes risku. Tavex nodrošina arī stabilu zelta atpirkšanu.

01

Investīciju sudrabs

Ieguldiet sudrabā izdevīgi, jo Tavex garantē izdevīgākās cenas vietējā tirgū.
Produktu klāstā esam apkopojuši populārākās pasaules investīciju sudraba monētas un stieņus.
Darījuma laikā Jūs garantēti iegūstat autentisku un jaunu sudraba produktu, kas izslēdz viltojumu un lietotās preces iegādes risku. Tavex nodrošina ērtu investīciju sudraba pārdošanu un atpirkšanu.

02

Zelta un sudraba uzpirkšana

Mēs vienmēr esam gatavi nopirkt no jums lietotus vai nolietotus zelta un sudraba juvelierizstrādājumus vai priekšmetus par taisnīgu cenu. Iegādātos izstrādājumus Tavex sūta uz pārstrādi.

03

Valūtas maiņa

Ikdienā mēs nodrošinām vairāk nekā 50 pasaules valstu valūtu maiņu skaidrā naudā.

Valūtu iegāde no ārvalstu partneriem ļauj mums piedāvāt izdevīgākus valūtas maiņas kursus Latvijā.

Tavex piedāvā izdevīgus valūtas maiņas kursus arī bezskaidras naudas konvertācijām, kuras tiek nodrošinātas, izmantojot bankas pārskaitījumus.

Sniedzam bezmaksas konsultācijas par dažādu valstu valūtu un norēķinu jautājumiem.

04

Starptautiskie naudas pārvedumi

Mēs nodrošinām starptautiskos naudas pārvedumus skaidrā naudā Tavex Grupas pārstāvniecību ietvaros, kā arī naudas pārvedumus ar pārskaitījumiem visā pasaulē dažādās valūtās. Naudas pārvedums ir izdevīgs veids, kā nosūtīt naudu mājās, iemaksāt vai izmaksāt skaidrā naudā ārvalstu valūtu no jūsu bankas konta.

05

V ē s t u r e

1991. gads

Mūsu uzņēmuma vēsture aizsākās 1991. gadā Tallinā, Igaunijā, kur grupas dibinātājs Alars Tammings (Alar Tamming) reģistrēja Tavid AS, kas ir Tavex Group mātes uzņēmums. Sākotnēji uzņēmuma pamatdarbība bija videonoma Tallinas Videocentrā, no kā arī tika izveidots uzņēmuma nosaukums Tavid (Tallinas Videocentrs). Uzņēmums aktīvi meklēja jaunas darbības nišas, rezultātā 1992. gadā tika veikts pirmais valūtas maiņas darījums.

1996. gads

Šajā gadā tika dibināts Tavid AS meitas uzņēmums Somijā Tavex OY, kas bija pirmā grupas pārstāvniecība ārvalstīs. Lēmums uzsākt darbību Somijā bija saistīts ar uzņēmuma filozofiju, ka nauda ir jāpelna attīstītajās valstīs, bet jātērē attīstības valstīs, kur cenu līmenis ir ievērojami zemāks. Rezultātā tika ieviests tajā laikā unikāls ekspress naudas pārvedumu pakalpojums starp Somiju un Igauniju, kas bija labāka un ātrāka alternatīva banku pārskaitījumiem.

2002. gads

2002. gadā uzņēmums turpināja attīstību un paplašināšanos ārvalstīs, dibinot pārstāvniecību Latvijā – Tavex SIA. Latvijas uzņēmējdarbības vide un biznesa kultūra ievērojami atšķirās no Igaunijas, kur veikt uzņēmējdarbību bija daudz vienkāršāk un pārredzamāk. Pateicoties talantīgās komandas smagajam darbam, Latvija ir viens no Tavex Grupas veiksmes stāstiem. Šobrīd Tavex SIA darbojas septiņās filiālēs Rīgā, sešas no tām ir atrodamas lielākajos tirdzniecības centros Rīgā.

2004. gads

2004. gads ir īpašs Tavex Group vēsturē, jo šajā gadā tika uzsākta investīciju zelta tirdzniecība. Sākotnējā ideja bija aizsargāt Tavex Group dibinātāja Alara Tamminga aktīvus no finanšu riskiem un saglabāt to vērtību. Nedaudz vēlāk, kad Tavid jau izveidoja savu nelielu zelta rezervju noliktavu, parādījās daudz interesentu sabiedrībā, kas izteica vēlmi sekot Alara Tamminga idejai, jautājot Tavid AS pārdot zeltu, lai ieguldītu savus naudas līdzekļus dārgmetālos. Lai palīdzētu cilvēkiem aizsargāties no zaudējumiem dēļ tuvojošās pasaules finanšu krīzes, kuru Alars Tammings prognozēja, Tavex Group pārstāvniecībās tika piedāvāta iespēja ikvienam iegādāties zelta monētas vai stieņus. Šajā laikā vienu kilogramu smaga stieņa vidējā vērtība bija 10 865 eiro.

2005. gads

2005. gadā tika dibināta otrā pārstāvniecība Skandināvijā – Tavex AB Zviedrijā. Pateicoties konkurētspējīgai cenu politikai un izcilam klientu servisam, Tavex AB ir kļuvusi par atpazīstamu tirgus spēlētāju Zviedrijā. Šobrīd Tavex AB darbojas 5 klientu apkalpošanas filiālēs Stokholmā.

2008. gads

Šajā gadā sabiedrībā valdīja nenoteiktība par to, kā un kad pasaules ekonomika atkopsies no finanšu krīzes, pasaules fondu biržas un pat stabilāko uzņēmumu akcijas turpināja kritumu. Rezultātā visā pasaulē cilvēki meklēja “miera ostu” savam kapitālam, ieguldot naudu investīciju zeltā. 2008. gadā Tavex Goup piedzīvoja būtisku investīciju zelta tirgus pieprasījuma kāpumu un pārdeva 2159 kg zelta.

2009. gads

2009. gadā tika dibināta pārstāvniecība Bulgārijā – Tavex EOOD. Bulgārija bija milzīgs tirgus ar lielu potenciālu, tāpēc tika pieņemts lēmums paplašināties un atvērt filiāles ne tikai Sofijā, bet arī citās lielajās Bulgārijas pilsētās. Ātrā Bulgārijas uzņēmējdarbības vides attīstība deva iespējas Tavex EOOD attīstīt 7 filiāļu tīklu Sofijā, Varnā, Burgasā un Plovdivā.

2010. gads

2010. gadā Tavex Group turpināja attīstības stratēģiju Skandināvijā un dibināja pirmo pārstāvniecību Dānijā. Dānijas tirgū jau sākumā saskatījām daudz iespēju, un, neraugoties uz to, ka peļņas rādītāji bija salīdzinoši zemāki par citu pārstāvniecību darbības rezultātiem, mums izdevās ieņemt spēcīga tirgus dalībnieka pozīciju. Mēs esam patiesi priecīgi piedāvāt iespējas ieguldīt dārgmetālos turīgā valstī ar tik augstu dzīves līmeņa standartu kā Dānijā.

2011. gads

Tavex Grupa, turpinot savu attīstību Skandināvijā, reģistrē meitas uzņēmumu Tavex AS Norvēģijā. Pirmā klientu apkalpošanas filiāle Oslo darbību uzsāka 2014. gada maijā.

2011. gadā Tavex Group koncerns ir sasniedzis jaunu attīstības līmeni. Saskaņā ar Maksājumu iestāžu un elektroniskās naudas iestāžu likumu Finanšu uzraudzības dienests ir izsniedzis Tavid AS maksājumu iestādes licenci naudas pārveduma pakalpojuma nodrošināšanai. Jauns valsts iestāžu uzraudzības modelis deva Tavex Group iespējas ienākt jaunajos tirgos un piedāvāt klientiem plašāku pakalpojumu klāstu.

2013. gads

2013. gadā Tavex Group tika pārdotas vairāk par 3 tonnām investīciju zelta. Neskaidra pasaules ekonomikas un monetārās politikas attīstības nākotne bija galvenais iemesls, kāpēc arvien vairāk dažādu valstu iedzīvotāji interesējās par alternatīvām ieguldījumu iespējām un izvēlējās zeltu.

2014. gads

2014. gadā Tavex Group turpināja attīstību Austrumeiropā un reģistrēja meitas uzņēmumu Polijā – Tavex Sp. z o.o. Pirmā klientu apkalpošanas filiāle tika atvērta Varšavā 2015. gadā.

2014. gadā Tavex Group reģistrēja atsevišķu juridisko vienību TavexWise AS, lai turpmāk attīstītu maksājumu pakalpojumus ar TavexWise zīmolu. TavexWise AS šajā gadā pieteica licences reģistrēšanu Finanšu uzraudzības dienestā atbilstoši Maksājumu iestāžu un elektroniskās naudas iestāžu likuma prasībām un vienlaikus uzsāka Tavid AS licences atcelšanas procesu.

2016. gads

Tavex Group aktīvi meklē iespējas paplašināt darbību ārpus ES.

TavexWise uzsāka naudas pārvedumu pakalpojumus uz Filipīnām. Tavex Group vienmēr bija svarīgi sekot līdzi mūsdienu pasaules tendencēm, piedāvājot nepieciešamos pakalpojumus valstīs ar multikulturālu sabiedrību.

Tavex Group skaitļos

Nozīmīgi skaitļi, kas raksturo mūsu darbību un sasniegumus

10

valstis

29

filiāles

200+

talantīgu darbinieku

2+

milj. apkalpoto klientu skaits gadā

4,000+

kilogramu pārdotā zelta gadā

25+

pieredzes gadi

10+

gadu dārgmetālu tirgū

500,000

mājaslapu apmeklētāju mēnesī

50+

pasaules valstu valūtas

100,000+

valūtas maiņas transakciju mēnesī

10

valstis

29

filiāles

200+

talantīgu darbinieku

2+

milj. apkalpoto klientu skaits gadā

4,000+

kilogramu pārdotā zelta gadā

25+

pieredzes gadi

10+

gadu dārgmetālu tirgū

500,000

mājaslapu apmeklētāju mēnesī

50+

pasaules valstu valūtas

100,000+

valūtas maiņas transakciju mēnesī

Jūs varat atrast mūs 10 pasaules valstīs

Tavex Group darbojas 10 Eiropas valstīs, kā arī, sākot no 2015. gada, nodrošina naudas pārvedumu pakalpojumus Filipīnās.

Tavex Group lielumu raksturo tās ievērojamais klientu skaits

Izmēģiniet Tavex pakalpojumus, lai pārliecinātos par augsto servisa kvalitāti.

Tavex ir uzticama finanšu iestāde, kas apkalpo daudzus miljonus klientu ik gadu.

2000

439,635

2001

524,182

2002

648,031

2003

671,607

2004

712,223

2005

756,827

2006

845,503

2007

984,577

2008

1,131,638

2009

1,194,687

2010

1,480,671

2011

1,023,675

2012

1,438,694

2013

1,933,736

2014

1,606,982

2015

1,867,432

Mūsu uzkrātā pieredze ļauj piedāvāt lābākos pakalpojumus

Saņemiet izcilu servicu un lābākās cenas tirgū

years-in-business

Piereģistrēties Tavex ID

Vāja Droša
Vāja Droša
Kādēļ ir vērts reģistrēties un sākt izmantot Tavex ID?
  • Informācija par veiktajiem darījumiem ir Jūsu profilā
  • Sekojiet Jūsu investīciju rezultātiem tiešsaistē
  • Veiciet ātrus un vienkāršus atkārtotos pasūtījumus
  • Pievienojiet kādreiz iegādātos produktus portfelim
  • Baudiet ērtu tirgus instrumentu lietošanu un citus labumus