fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Tavex ir vadošais dārgmetālu dīleris Ziemeļeiropā

  • Zelts
  • Sudrabs

Finanšu koncerns Tavex Group ir dibināts 1991. gadā un ir pierādījis sevi kā vadošo dārgmetālu tirgotāju Ziemeļeiropā, apkalpojot vidēji 2 miljonus klientu gadā.

P a k a l p o j u m i

Investīciju zelts

Ieguldiet zelta monētās un stieņos izdevīgi, jo Tavex garantē izdevīgākās cenas vietējā tirgū.
Produktu klāstā esam apkopojuši populārākās pasaules investīciju zelta monētas un stieņus.
Darījuma laikā Jūs garantēti iegūstat autentisku un jaunu zelta produktu, kas izslēdz viltojumu un lietotās preces iegādes risku. Tavex nodrošina arī stabilu zelta atpirkšanu.

01

Investīciju sudrabs

Ieguldiet sudrabā izdevīgi, jo Tavex garantē izdevīgākās cenas vietējā tirgū.
Produktu klāstā esam apkopojuši populārākās pasaules investīciju sudraba monētas un stieņus.
Darījuma laikā Jūs garantēti iegūstat autentisku un jaunu sudraba produktu, kas izslēdz viltojumu un lietotās preces iegādes risku. Tavex nodrošina ērtu investīciju sudraba pārdošanu un atpirkšanu.

02

Zelta un sudraba uzpirkšana

Mēs vienmēr esam gatavi nopirkt no jums lietotus vai nolietotus zelta un sudraba juvelierizstrādājumus vai priekšmetus par taisnīgu cenu. Iegādātos izstrādājumus Tavex sūta uz pārstrādi.

03

Valūtas maiņa

Ikdienā mēs nodrošinām vairāk nekā 50 pasaules valstu valūtu maiņu skaidrā naudā.

Valūtu iegāde no ārvalstu partneriem ļauj mums piedāvāt izdevīgākus valūtas maiņas kursus Latvijā.

Sniedzam bezmaksas konsultācijas par dažādu valstu valūtu un norēķinu jautājumiem.

04

Konsultācijas

Tavex strādā profesionāļu komanda. Viņi visi ir gatavi sniegt padomu un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem, kas varētu rasties saistībā ar ieguldījumiem dārgmetālos. Piesakieties bezmaksas konsultācijai! Mēs būsim priecīgi palīdzēt.

Pieteikties konsultācijai!

05

V ē s t u r e

1991. gads

Mūsu uzņēmuma vēsture aizsākās 1991. gadā Tallinā, Igaunijā, kur grupas dibinātājs Alars Tammings (Alar Tamming) reģistrēja Tavid AS, kas ir Tavex Group mātes uzņēmums. Sākotnēji uzņēmuma pamatdarbība bija videonoma Tallinas Videocentrā, no kā arī tika izveidots uzņēmuma nosaukums Tavid (Tallinas Videocentrs). Uzņēmums aktīvi meklēja jaunas darbības nišas, rezultātā 1992. gadā tika veikts pirmais valūtas maiņas darījums.

1996. gads

Šajā gadā tika dibināts Tavid AS meitas uzņēmums Somijā Tavex OY, kas bija pirmā grupas pārstāvniecība ārvalstīs. Lēmums uzsākt darbību Somijā bija saistīts ar uzņēmuma filozofiju, ka nauda ir jāpelna attīstītajās valstīs, bet jātērē attīstības valstīs, kur cenu līmenis ir ievērojami zemāks. Rezultātā tika ieviests tajā laikā unikāls ekspress naudas pārvedumu pakalpojums starp Somiju un Igauniju, kas bija labāka un ātrāka alternatīva banku pārskaitījumiem.

2002. gads

2002. gadā uzņēmums turpināja attīstību un paplašināšanos ārvalstīs, dibinot pārstāvniecību Latvijā – Tavex SIA. Latvijas uzņēmējdarbības vide un biznesa kultūra ievērojami atšķirās no Igaunijas, kur veikt uzņēmējdarbību bija daudz vienkāršāk un pārredzamāk. Pateicoties talantīgās komandas smagajam darbam, Latvija ir viens no Tavex Grupas veiksmes stāstiem. Šobrīd Tavex SIA darbojas septiņās filiālēs Rīgā, sešas no tām ir atrodamas lielākajos tirdzniecības centros Rīgā.

2004. gads

2004. gads ir īpašs Tavex Group vēsturē, jo šajā gadā tika uzsākta investīciju zelta tirdzniecība. Sākotnējā ideja bija aizsargāt Tavex Group dibinātāja Alara Tamminga aktīvus no finanšu riskiem un saglabāt to vērtību. Nedaudz vēlāk, kad Tavid jau izveidoja savu nelielu zelta rezervju noliktavu, parādījās daudz interesentu sabiedrībā, kas izteica vēlmi sekot Alara Tamminga idejai, jautājot Tavid AS pārdot zeltu, lai ieguldītu savus naudas līdzekļus dārgmetālos. Lai palīdzētu cilvēkiem aizsargāties no zaudējumiem dēļ tuvojošās pasaules finanšu krīzes, kuru Alars Tammings prognozēja, Tavex Group pārstāvniecībās tika piedāvāta iespēja ikvienam iegādāties zelta monētas vai stieņus. Šajā laikā vienu kilogramu smaga stieņa vidējā vērtība bija 10 865 eiro.

2005. gads

2005. gadā tika dibināta otrā pārstāvniecība Skandināvijā – Tavex AB Zviedrijā. Pateicoties konkurētspējīgai cenu politikai un izcilam klientu servisam, Tavex AB ir kļuvusi par atpazīstamu tirgus spēlētāju Zviedrijā. Šobrīd Tavex AB darbojas 5 klientu apkalpošanas filiālēs Stokholmā.

2008. gads

Šajā gadā sabiedrībā valdīja nenoteiktība par to, kā un kad pasaules ekonomika atkopsies no finanšu krīzes, pasaules fondu biržas un pat stabilāko uzņēmumu akcijas turpināja kritumu. Rezultātā visā pasaulē cilvēki meklēja “miera ostu” savam kapitālam, ieguldot naudu investīciju zeltā. 2008. gadā Tavex Goup piedzīvoja būtisku investīciju zelta tirgus pieprasījuma kāpumu un pārdeva 2159 kg zelta.

2009. gads

2009. gadā tika dibināta pārstāvniecība Bulgārijā – Tavex EOOD. Bulgārija bija milzīgs tirgus ar lielu potenciālu, tāpēc tika pieņemts lēmums paplašināties un atvērt filiāles ne tikai Sofijā, bet arī citās lielajās Bulgārijas pilsētās. Ātrā Bulgārijas uzņēmējdarbības vides attīstība deva iespējas Tavex EOOD attīstīt 7 filiāļu tīklu Sofijā, Varnā, Burgasā un Plovdivā.

2010. gads

2010. gadā Tavex Group turpināja attīstības stratēģiju Skandināvijā un dibināja pirmo pārstāvniecību Dānijā. Dānijas tirgū jau sākumā saskatījām daudz iespēju, un, neraugoties uz to, ka peļņas rādītāji bija salīdzinoši zemāki par citu pārstāvniecību darbības rezultātiem, mums izdevās ieņemt spēcīga tirgus dalībnieka pozīciju. Mēs esam patiesi priecīgi piedāvāt iespējas ieguldīt dārgmetālos turīgā valstī ar tik augstu dzīves līmeņa standartu kā Dānijā.

2011. gads

Tavex Grupa, turpinot savu attīstību Skandināvijā, reģistrē meitas uzņēmumu Tavex AS Norvēģijā. Pirmā klientu apkalpošanas filiāle Oslo darbību uzsāka 2014. gada maijā.

2011. gadā Tavex Group koncerns ir sasniedzis jaunu attīstības līmeni. Saskaņā ar Maksājumu iestāžu un elektroniskās naudas iestāžu likumu Finanšu uzraudzības dienests ir izsniedzis Tavid AS maksājumu iestādes licenci naudas pārveduma pakalpojuma nodrošināšanai. Jauns valsts iestāžu uzraudzības modelis deva Tavex Group iespējas ienākt jaunajos tirgos un piedāvāt klientiem plašāku pakalpojumu klāstu.

2013. gads

2013. gadā Tavex Group tika pārdotas vairāk par 3 tonnām investīciju zelta. Neskaidra pasaules ekonomikas un monetārās politikas attīstības nākotne bija galvenais iemesls, kāpēc arvien vairāk dažādu valstu iedzīvotāji interesējās par alternatīvām ieguldījumu iespējām un izvēlējās zeltu.

2014. gads

2014. gadā Tavex Group turpināja attīstību Austrumeiropā un reģistrēja meitas uzņēmumu Polijā – Tavex Sp. z o.o. Pirmā klientu apkalpošanas filiāle tika atvērta Varšavā 2015. gadā.

2014. gadā Tavex Group reģistrēja atsevišķu juridisko vienību TavexWise AS, lai turpmāk attīstītu maksājumu pakalpojumus ar TavexWise zīmolu. TavexWise AS šajā gadā pieteica licences reģistrēšanu Finanšu uzraudzības dienestā atbilstoši Maksājumu iestāžu un elektroniskās naudas iestāžu likuma prasībām un vienlaikus uzsāka Tavid AS licences atcelšanas procesu.

2016. gads

Tavex Group aktīvi meklē iespējas paplašināt darbību ārpus ES.

TavexWise uzsāka naudas pārvedumu pakalpojumus uz Filipīnām. Tavex Group vienmēr bija svarīgi sekot līdzi mūsdienu pasaules tendencēm, piedāvājot nepieciešamos pakalpojumus valstīs ar multikulturālu sabiedrību.

2020. gads - pārmaiņu gads

Pandēmija izaicināja visus. Tās radītā nenoteiktība likusi daudziem cilvēkiem pievērst uzmanību stabilām investīcijām. Ekonomiskā nenoteiktība radīja nepieredzētu pieprasījumu pēc zelta un sudraba laikā, kad transporta un loģistikas ķēdes tika apturētas.
Pateicoties Tavex Group augstajiem standartiem, komandas izturībai, partneru smagajam darbam un pastāvīgajām inovācijām, mums izdevās! Mūsu klientiem tika piegādāts vairāk nekā 200 000 unču zelta.

2021. gads

Tavex mērķis ir palīdzēt arvien vairāk cilvēku iegādāties zelta un sudraba stieņus par vairumtirdzniecības cenām. Mēs to esam sasnieguši, padarot ieguldījumu dārgmetālos vienkāršu un drošu ar mūsu vietnes palīdzību. Tavex nodrošina dārgmetālu nosūtīšanu ar apdrošinātu piegādi vienas dienas laikā. Tavex virza inovācijas, vienlaikus saglabājot mūsu pamatvērtības.

Mūsu apņemšanās veicināt izaugsmi ir bijusi veiksmīga un 2021. gadā Tavex paplašinās uz Apvienoto Karalisti (Lielbritāniju), Ungāriju un Serbiju.

Tavex Group skaitļos

Nozīmīgi skaitļi, kas raksturo mūsu darbību un sasniegumus

13

valstis

30+

filiāles

250+

talantīgu darbinieku

2+

milj. apkalpoto klientu skaits gadā

9,800+

kilogramu pārdotā zelta 2021. gadā

30+

pieredzes gadi biznesā

15+

gadu dārgmetālu tirgū

500,000

mājaslapu apmeklētāju mēnesī

pasaules valstu valūtas

100,000+

valūtas maiņas transakciju mēnesī

13

valstis

30+

filiāles

250+

talantīgu darbinieku

2+

milj. apkalpoto klientu skaits gadā

9,800+

kilogramu pārdotā zelta 2021. gadā

30+

pieredzes gadi biznesā

15+

gadu dārgmetālu tirgū

500,000

mājaslapu apmeklētāju mēnesī

pasaules valstu valūtas

100,000+

valūtas maiņas transakciju mēnesī

Tavex ir pārstāvēts visā Eiropā un Skandināvijā.

Iekļūšana Lielbritānijas tirgū ir nākamais solis nepārtrauktā ceļā uz izcilību.

Daži fakti par Tavex Group

Pēdējo 10 gadu laikā Tavex pārdeva gandrīz 50 tonnas zelta.

Ar kvalitāti vienmēr nāk kvantitāte.

2013

3100 kg

2014

2900 kg

2015

2850 kg

2016

3200 kg

2017

3000 kg

2018

3500 kg

2019

4400 kg

2020

6100 kg

2021

9200 kg

2022

11100 kg

Nāciet un sakiet Labdien, Hello, Hej, Tere, Helô, Cześć, Salut, Moikka vai Szia!

Saņemiet izcilu servisu un labākās cenas tirgū

years-in-business

Piereģistrēties Tavex ID

Vāja Droša
Vāja Droša