fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Cenas atjaunotas pirms 12 minūtēm

No dārgmetāliem izgatavotas monētas un stieņi būs brīnišķīga dāvana jebkurā nozīmīgā notikumā.

Mūsu klienti izvēlas zeltu un sudrabu kā dāvanu dzimšanas dienā, kristībās, raudzībās vai kā dāvanu Ziemassvētkos, kā arī kā pārsteigumu profesionālajos vai reliģiskos svētkos.

Pateicoties plašajam zelta un sudraba izstrādājumu klāstam, Jūs viegli varēsiet atrast dāvanu mīļotajam, radiniekam, draugam, kolēģim, priekšniekam – jebkuram cilvēkam, kura apsveikšana Jums ir svarīga.

Tradicionāli tika dāvinātas rotaslietas, taču cilvēku gaumes atšķiras, un pastāv risks netrāpīt desmitniekā.

Uzdāvinot mīļotajam dārgmetāla stieni vai monētu, kļūdīties ir ļoti grūti – galu galā tas ir ne tikai pārdomāts dizains un zināma ekskluzivitāte, bet arī katram saprotama vērtība, kā arī spēja jebkurā laikā dāvanu pārvērst naudā.

Pēdējos gados arvien biežāk novērojam, ka stieņus un monētas dāvina cilvēkiem, kuriem pimērotu dāvanu atrast ir grūti, taču naudas dāvināšanas ir banāla un nepiemērota dāvanas saņēmējam. Vienkāršs un ikvienam izprotams zelts, kas tiek novērtēts un atzīts visā pasaulē — labākā dāvanu ideja!

Ņemot vērā Tavex piedāvāto plašo monētu un stieņu klāstu, Jums ir iespēja iegādāties dāvanu katrai gaumei un budžetam, jo cenas monētām un stieņiem ir ļoti dažādas.

Filtrēt
Pēc cenas
Pēc svara
Pēc valsts
Pēc pieejamības