fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1/25 unces Austrijas zelta „Filharmoniks”

Ir noliktavā
Tavex ar prieku piedāvā Eiropas vispārdotāko investīciju zelta monētu — Austrijas zelta „Filharmoniks”. Izslavēta ar tās nevainojamo māksliniecisko ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
119,00 €
97,36 € 18.18%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,44 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā Eiropas vispārdotāko investīciju zelta monētu — Austrijas zelta „Filharmoniks”. Izslavēta ar tās nevainojamo māksliniecisko dizainu, kvalitāti un skaistumu, tā bija pirmā zelta monēta, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, uz kuras bija norādīta nominālvērtība eiro valūtā, tādā veidā paplašinot tās atpazīstamību un sekmējot tās atzīšanu kā apgrozībā esošu monētu. Pirmoreiz to izdeva viena no pasaulē vecākajām un ievērojamākajām monētu kaltuvēm, Austrijas monētu kaltuve Vīnē, 1989. gadā. Zelta „Filharmoniks“ iemieso Austrijas bagātās kultūras būtību un ir piemērots investoriem, kuri novērtē stilu, izsmalcinātību un 99,99% zelta provi. Būdams Austrijas monētu kaltuves ilgtermiņa partneris un lielākais Austrijas zelta „Filharmoniku” tirgotājs Skandināvijā, Tavex piedāvā šīs spožās zelta monētas par visizdevīgāko cenu tirgū, iegādājoties tās jebkurā Jums vēlamā daudzumā.

Kāpēc iegādāties

 • Zelta monētas „Filharmoniks” ir norēķinu līdzeklis. Tā ir vienīgā investīciju zelta monēta, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis un kuras nominālvērtība ir norādīta eiro valūtā.
 • Zelta monēta „Filharmoniks” ir likvīda un starptautiski atzīta. Tā ir vienīgā monēta Eiropā, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, kuras ražošana nav tikusi pārtraukta pēdējos 25 gadus un uz kuras atainots pasaulē pazīstamais Vīnes Filharmonijas orķestris.
 • Zelta monētām „Filharmoniks” otrreizējā tirgū ir zems uzcenojums. Būdams Austrijas Monētu kaltuves partneris, Tavex var piedāvāt zelta monētas „Filharmoniks“ ar zemu uzcenojumu.
 • Zelta monētas „Filharmoniks“ ir kaltas no 99,99% tīra zelta. Augstā zelta prove un mākslinieciskais dizains piešķir zelta monētai „Filharmoniks” īpaši mirdzošu zelta krāsu — kombinācija, kas ir bīstama jebkuram, kurš varētu saslimt ar „zelta drudzi”.
 • Austrijas zelta monētas „Filharmoniks” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Zelta monētas „Filharmoniks” ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas, kas ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  119,00 €
 • Atpirkšanas cena
  97,36 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  21,64 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 131.99% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2259,09 EUR/oz

Austrijas Monētu kaltuve, kas ir Austrijas Centrālās bankas filiāle, ir pasaulē pazīstama monētu kaltuve, kuras vēsture aizsākās 12. gadsimtā. Austrijas Monētu kaltuves stāsts aizsākās 1194. gadā, kad Ričards Lauvassirds samaksāja Austrijas hercogam Leopoldam V 12 tonnas sudraba, lai atbrīvotu viņu no ieslodzījuma. Vēlāk hercogs izmantoja šo sudrabu, lai kaltu sudraba monētas, tā veidojot pamatu Austrijas Monētu kaltuves aizsākumiem. Savā bagātajā un ilgajā vēsturē Austrijas Monētu kaltuve ir saražojusi daudzas Eiropas slavenākās un plaši izmantotās monētas, tostarp zelta kronas, guldeņus, dukātus un sudraba monētas, kā Marijas Terēzes tāleri. Daudzas no Austrijas Monētu kaltuves emitētajām zelta monētām plaši izmantoja tirdzniecībā Austroungārijas impērijas laikā, bet sudraba tāleri kļuva par vienu no visvairāk kaltajām un plašāk izmantotajām sudraba monētām pasaules tirdzniecībā laika no 1750. gada līdz 20. gs. 50. gadiem. Šodien monētu kaltuve ir vislabāk pazīstama ar Eiropā vispieprasītāko investīciju dārgmetāla monētu, zelta un sudraba „Filharmonika”, ražošanu.

Produkta svars gramos
1.24
Zelts (999.9°) svars gramos
1.24
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
0.04
Diametrs
13
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
4 eiro
Ražotājs
Münze Österreich, Austrija

Averss

Uz monētas aversa ir atainotas Vīnes Musikverein koncertzāles ērģeles. Musikverein ir Vīnes Filharmonijas orķestra mājvieta, kuru akustikas ziņā uzskata par vienu no labākajām koncertzālēm pasaulē. Virs ērģelēm ir teksts „REPUBLIK ÖSTERREICH” (AUSTRIJAS REPUBLIKA). Zem ērģelēm ir norādīts svars, prove, emisijas gads un monētas nominālvērtība — 4 eiro.

Reverss

Uz reversa ir atainoti dažādi mūzikas instrumenti, tostarp kontrabass, četri čelli, fagots, arfa un mežrags. Virs instrumentiem ir uzraksts „WIENER PHILHARMONIKER”.

Iepakojums

Oriģināli monētas nāk tūbās, pēc klienta lūguma, monētas var tikt ievietot kapsulās (maksas pakalpojums).

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu