fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Cenas atjaunotas pirms 10 minūtēm

Tavex Latvijas investoriem piedāvā investēt 100 gramu zelta stieņos.  Visi Tavex klāstā esošie 100 g stieņi ir ražoti Šveices lielākajās investīciju cēlmetālu ražotāju rūpnīcās —  Valcambi, PAMP un Argor-Heraeus, kuras ir LBMA sertificētas. Tas nozīmē, ka zelta stieņiem piemīt ne tikai atpazīstamība visā pasaulē, bet arī augsta likviditāte. 100 gramu zelta stienis ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas iegūt īpašumā salīdzinoši lielu zelta daudzumu. Tavex eksperti iesaka ieguldīt 100 gramu stieņos pat gadījumā, ja Jūsu iegādes apjoms ir 1kg un vairāk. Sadalot 1 kg zelta stieņos ar svaru 100g Jūs iegūstat manevrēšanas iespēju nākotnē, pārdodot esošo zeltu pa daļām, nevis vienā gabalā. Diversificējiet riskus, ne tikai pievienojot zeltu savam investīciju portfelim, bet arī sadalot esošo zelta apjomu mazākās daļās.

Tavex, kā vienīgais investīciju dārgmetālu ražotāju PAMP Suisse, Valcambi AS un Argor-Heraeus oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, garantē šo stieņu autentiskumu. Zelta stieņu iepakojums satur autentiskuma sertifikātu.

Filtrēt
Pēc cenas
Pēc svara
Pēc valsts
Pēc pieejamības