fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Cenas atjaunotas pirms 5 minūtēm

Sudrabs kā metāls monētu kalšanai izmantots kopš seniem laikiem, bet mūsdienās no sudraba tiek ražotas investīciju un kolekcijas monētas. Mūsdienu sudraba monētas visbiežāk izmanto ieguldījumu nolūkos, parasti to diametrs ir ap 40 milimetriem un tās satur 1 Trojas unci tīrā sudraba (999,9 prove).
Tavex klāstā ir pasaulē populārākās investīciju sudraba monētas, kuras investoru vidū var saukt par bestselleriem. Latvijā sudraba monētas ir apliekamas ar PVN.

Katra dārgmetāla monēta ir likumīgs maksāšanas līdzeklis valstī, kas monētu emitējusi. Šī iemesla dēļ monētām nav pievienots atsevišķs autentiskuma sertifikāts. Investīciju monētas iedala 3 kategorijās. Katrai no šīm kategorijām ir atsevišķas prasības monētu glabāšanai. Monētas, kuras ražotājs iepako kapsulā, nedrīkst izņemt no kapsulas. Vairāk par monētu kategorijām lasiet šeit. Uzmanību! Sudrabs ir pakļauts oksidācijai, tāpēc ar jebkuras kategorijas monētām jārīkojas tikai cimdos, lai nepieskartos metāla virsmai.

Filtrēt
Pēc cenas
Pēc svara
Pēc valsts
Pēc pieejamības