fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Jaunums

1 oz Austrālijas sudraba monēta „Koala”

Ir noliktavā
Tavex ar prieku piedāvā Austrālijas sudraba monētu „Koala” — vienu no Austrālijas visikoniskākajām sudraba monētām. Pazīstamā Pērtas Monētu ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-19
42,06 €
27,71 € 34.12%
20-59
41,58 €
27,71 € 33.36%
60+
40,85 €
27,71 € 32.17%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,16 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā Austrālijas sudraba monētu „Koala” — vienu no Austrālijas visikoniskākajām sudraba monētām. Pazīstamā Pērtas Monētu kaltuve pirmoreiz šo monētu emitēja 2007. gadā, un tā ir pasaulē pirmā sudraba monēta, kuras ražošana neierobežotā tirāžā nav tikusi pārtraukta un kuras galvenais attēla motīvs tiek mainīts. Austrālijas sudraba monēta „Koala” ir izgatavota no 99,9% tīra sudraba, un tā ir tik populāra, pateicoties uz tās virsmas attēlotajam mierpilnajam koalam — Austrālijas visatpazīstamākajam somainim. Uzskatīta par likumīgu maksāšanas līdzekli Austrālijā, šī monēta ar nominālvērtību 1 Austrālijas dolāra apmērā ir pieejama par īpaši izdevīgām cenām, kas to padara par ideālu sudraba ieguldījumu gan kolekcionāriem, gan investoriem. Būdams Pērtas Monētu kaltuves ilgtermiņa partneris, Tavex piedāvā šīs apburošās sudraba monētas par visizdevīgāko cenu tirgū, iegādājoties tās jebkurā jums vēlamā daudzumā. 

Kāpēc iegādāties

 • Austrālijas sudraba monētu „Koala” cena ir atkarīga no sudraba cenas. Monētu „Koala” pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā sudraba satura, kas savukārt ir piesaistīts sudraba cenai.
 • Austrālijas sudraba monētu „Koala” cena kāps līdz ar inflāciju. Laika gaitā ir pierādījies, ka sudrabs ir lieliska vērtība, kad ir augsta inflācija, tā vērtībai pieaugot straujāk un augstāk nekā citiem ieguldījumiem.
 • Austrālijas sudraba monētas „Koala” ir norēķinu līdzeklis. Sudraba monētas „Koala” ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Austrālijā, un tās pieņem un maina daudzās vietās pasaulē.
 • Austrālijas sudraba monētām „Koala” otrreizējā tirgū ir zems uzcenojums. Būdams Pērtas Monētu kaltuves ilgtermiņa partneris, Tavex piedāvā šīs apburošās sudraba monētas „Koala” par visizdevīgāko cenu tirgū.
 • Sudraba monētas „Koala” ir starptautiski atzītas. Kā vienīgajai sudraba monētai pasaulē, uz kuras atainots Austrālijā dzīvojošais koala un kura ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, tai ir garantēta investoru atzinība visā pasaulē.
 • Šī monēta ir 0,999 tīrs sudrabs. Austrālijas sudraba monētas „Koala” ir lielisks veids, kā iegūt savā īpašumā šo vērtīgo balto metālu.
 • Austrālijas sudraba monētas „Koala” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Vēsturiski sudrabam ir bijusi zemāka cena nekā zeltam, kas to padara par lielisku ieguldījumu investoriem, kuri vēlas ieguldīt mazāku naudas summu, vai tiem, kuri uzskata, ka iegūs vairāk dārgmetāla par tādu pašu summu nekā tad, ja pirktu zeltu, ar cerībām gaidot, ka sudraba cena attiecībā pret zeltu ar laiku paaugstināsies.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  42,06 €
 • Atpirkšanas cena
  27,71 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  14,35 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 89.78% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 29,94 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 27,73 EUR/oz

Vēsture

Uz sudraba monētas „Koala” ir attēlots Austrālijā pazīstamais somainis.

Koala ir somainis, kas dzīvo Austrālijas austrumos un dienvidos. Lai arī koala nepieder pie lāču dzimtas, tās nosaukumam parasti tiek pievienots vārds „lācis”, jo tas izskatās pēc maza rotaļu lāča. Vārds „koala” ir cēlies no Austrālijas iezemiešu valodas, kas nozīmē „dzīvnieks, kurš nedzer”. Patiesībā koalas ļoti reti dzer ūdeni, jo lielāko daļu nepieciešamā ūdens tie uzņem ar to galveno barības avotu — eikaliptu lapām. Koala var izaugt no 60 līdz 90 cm garš un tam raksturīgs melns īss deguns un lielas pūkainas ausis. Interesanti ir tas, ka koalas uztura pamatā ir uzturvielu ziņā mazvērtīgās eikaliptu koka lapas, kas lielai daļai zīdītāju ir ļoti indīgas. Lai izdzīvotu ar šo savdabīgo zemas enerģijas diētu, koala savu enerģijas patēriņu ierobežo, guļot no 17 līdz 20 stundām dienā.

Pērtas Monētu kaltuve

Pērtas Monētu kaltuve ir pasaulē atzīta monētu kaltuve un dārgmetālu apstrādātāja, kas atrodas Pērtas pilsētā, Rietumaustrālijā. Pērtas Monētu kaltuvi dibināja 1896. gadā Lielbritānijas Karaliskā naudas kaltuve pēc tam, kad Rietumaustrālijā tika atklātas zelta atradnes. Pērtas Monētu kaltuves uzdevums bija apstrādāt no raktuvēm iegūto zelta rūdu un no apstrādātā cēlmetāla kalt zelta suverēnus. Laikā no 1899. līdz 1931. gadam Pērtas Monētu kaltuve saražoja lielu daudzumu zelta suverēnu, ko izsūtīja pa visu Austrāliju un Britu impēriju, lai tos lietotu kā apgrozībā esošo valūtu. Briti kontroli pār Pērtas Monētu kaltuvi 1971. gadā nodeva Rietumaustrālijas valdībai, kura pēc tam pārņēma arī monētu kaltuves īpašumtiesības. Mūsdienās Pērtas Monētu kaltuvi cildina par augstas kvalitātes pasaules līmeņa investīciju dārgmetālu monētām, kā sudraba monētām „Kukaburra” vai „Koala“, kā arī Lunāra sērijas monētām. Kopš 1934. gada Pērtas Monētu kaltuve ir Londonas Zelta tirgus (LDTA — Londonas Dārgmetālu tirgus asociācijas (London Bullion Market Association) priekštece) biedre.Gulbja attēls, kas ir monētu kaltuves oficiālā atpazīstamības zīme, kura reģistrēta LDTA, ir starptautiski atzīta, un tās iedvesmas avots ir monētu kaltuves atrašanās vieta Pērtā, kurai cauri plūstošās galvenās upes nosaukums ir Swan (gulbis).

Produkta svars gramos
31.13461
Sudrabs (999.9°) svars gramos
31.10347
Prove
999.9
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
40.6
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1 dolārs
Ražotājs
The Perth Mint, Austrālija

Averss

Uz monētas aversa ir atainota karaliene Elizabete II un Viņas Majestātes valdīšanas gada skaitļi 1952-2022. Virs karalienes krūšutēla ir teksts „ELIZABETH II” (ELIZABETE II) un „AUSTRALIA” (AUSTRĀLIJA). Zem attēla ir uzraksts ar nominālvērtību — 1 Austrālijas dolārs un mākslinieka iniciāļi „JC” (Džodijs Klārks).

Reverss

Uz reversa ir attēlots Austrālijas slavenākais somainis, koala, un virs tā ir teksts „AUSTRALIA KOALA” (AUSTRĀLIJA KOALA). Zem koalas attēla ir emisijas gads, svars un prove. Koalas labajā pusē ir burts „P”, kas norāda, ka monēta ir kalta Pērtas Monētu kaltuvē.

Šī gada dizainā ir attēlota koalas mamma, kas rāpjas kokā un mugurā tai uzrāpies jauns koalas bēbītis.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu