fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces monēta — Dienvidāfrikas Krūgerrands

Ir noliktavā
Ja vēlaties iegūt īpašumā izturīgu un atpazīstamu investīciju zelta monētu ar augstu likviditāti, kas pieejama ar zemu uzcenojumu ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-4
2392,28 €
2212,85 € 7.50%
5-9
2381,00 €
2212,85 € 7.06%
10+
2369,71 €
2212,85 € 6.62%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 12,70 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Ja vēlaties iegūt īpašumā izturīgu un atpazīstamu investīciju zelta monētu ar augstu likviditāti, kas pieejama ar zemu uzcenojumu šī brīža zelta cenai, tad Dienvidāfrikas Krūgerrands varētu būt piemērots tieši Jums. Dienvidāfrikas Monētu kaltuve Krūgerrandu laida apgrozībā 1967. gadā, un tā bija pirmā monēta, kuras sastāvā bija 1 unce zelta. Līdz šai dienai investori ir iegādājušies 48 miljonus unču tīra zelta, kas atrodams vairāk nekā 60 miljonos monētu, padarot Krūgerrandu par vispopulārāko un visvairāk pārdotāko zelta monētu 21. gadsimtā. Līdz ar zelta Krūgerranda iegādi Jūs saņemsiet garantiju, ka to pieņems dārgmetālu tirgotāji, finanšu iestādes un investori visā pasaulē.

Kāpēc iegādāties

 • Zelta Krūgerrandi ir likvīdi. Tas ir pateicoties tam, ka tie ir plaši atpazīstami un ar tiem tirgojas monētu tirgotāji, investori un bankas visā pasaulē. Zelta Krūgerrandus vienmēr varēs nopirkt un pārdot.
 • Zelta Krūgerrandu cena ir atkarīga no zelta cenas. Zelta Krūgerrandu pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā zelta satura, kas savukārt ir piesaistīts zelta cenai.
 • Krūgerrandi ir norēķinu līdzeklis. Zelta Krūgerrandi ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Dienvidāfrikā, un tos pieņem un maina visā pasaulē.
 • Zelta Krūgerrandi ir izturīgi. Tie ir izkalti no 22 karātu zelta sakausējuma, no kura 91,67% ir tīrs zelts. Atlikušo sakausējuma daļu veido varš, kas stiprina monētas virsmu un uzlabo tās izturību, padarot to piemērotu lietošanai ikdienā.
 • Zelta Krūgerrandi ir kā ieguldījums. Krūgerrandi ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas zelta monētas, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • Zelta Krūgerrandi ir lielisks veids, kā diversificēt Jūsu portfeli. Ņemot vērā zelta zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, Krūgerrandi kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  2392,28 €
 • Atpirkšanas cena
  2212,85 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  179,43 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 131.73% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 910,69 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2256,51 EUR/oz

Vēsture

Uz Krūgerranda monētas nav attēlota nominālvērtība. Šī neierastā lēmuma pamatojums bija tāds, lai Krūgerranda vērtība, kas uz monētas reversa ir atainota, norādot tīrā zelta saturu tajā, tiktu piesaistīta zelta cenai tirgū.

Dienvidāfrikas zelta ieguves rūpniecības radītā zelta Krūgerranda monēta

20. gadsimta vidū Dienvidāfrika bija lielākā zelta ieguves valsts, veidojot gandrīz 50% no gada pasaules raktuvju piedāvājuma. Lai vieglāk pārdotu plaši pieejamo zeltu, Dienvidāfrikas zelta ieguves rūpniecības nozare nāca klajā ar ideju laist apgrozībā zelta monētu, kuras sastāvā būtu zelts, kas iegūts tikai no Dienvidāfrikas raktuvēm. Dienvidāfrikas Centrālā banka šo ideju apstiprināja un atļāva izveidot Krūgerranda zelta monētu, kas būtu likumīgs maksāšanas līdzeklis. Dienvidāfrikas Monētu kaltuve pirmoreiz izkala zelta Krūgerrandus 20. gadsimta 70. gadu sākumā, un tā kļuva par vispopulārāko Dienvidāfrikas Republikas izdoto zelta monētu.

Uz zelta Krūgerranda ir attēlots prezidents Krīgers

Uz zelta Krūgerranda aversa ir attēlots bijušais Transvālas Republikas prezidents Stefans Johannes Pols Krīgers (Stephanus Johannes Paulus Kruger). Krīgers iemantoja starptautisku slavu kā vadošā persona būru pretestībai pret britu spēkiem 19. gadsimta beigās. Būriem (lielākoties holandiešu valodā runājoši ieceļotāji no Eiropas, kuri dzīvoja Dienvidāfrikā) bija apnicis, ka pār viņiem valda Britu impērija, tāpēc viņi nolēma izveidot paši savu neatkarīgu valsti ar nosaukumu Transvāla. Pols Krīgers, kurš arī bija būru pēctecis, kļuva par vadošo personu būru centienos kļūt par autonomu valsti britu kontrolēto Dienvidāfrikas teritoriju ietvaros. Krīgers nāca no vienkāršas ģimenes; viņš piedzima 1825. gadā kādā fermā Dienvidāfrikā, un viņam trūka formālās izglītības, taču viņa prasmes medīšanā un jāšanā bija noderīgas, dienējot Transvālas armijā. Viņš ātri kāpa pa militārās karjeras kāpnēm un, kad viņam bija nedaudz pāri 40, viņu jau iecēla par Transvālas spēku ģenerālkomandantu. Krīgera prasmes neaprobežojās vien ar karavīra dotībām; viņš bija arī prasmīgs diplomāts. 1877. gadā, kad notika pirmā sadursme starp būriem un britiem, Krīgers diplomātiskā ceļā nodrošināja būru uzvaru. Tas veicināja viņa popularitāti, kā rezultātā trīs gadus vēlāk notiekošajās vispārējās vēlēšanās viņu ievēlēja par Transvālas Republikas prezidentu.

Dienvidāfrikas Krūgerranda sastāvā ir zelts no bagātākajām zelta atradnēm uz zemes

Diemžēl nodibinātais miers starp būriem un britiem nebija ilgs, jo Transvālas Republikas teritorijas Vitvatersendas apgabalā tika atrastas lielas zelta atradnes. Pat līdz šai dienai Vitvatersendas apgabalā ir atrodamas vienas no bagātīgākajām zelta atradnēm uz zemes. Tiek uzskatīts, ka gandrīz 45% no visa uz zemes jebkad iegūtā zelta nāk tieši no šī bagātīgā Dienvidāfrikas zelta reģiona. Briti apņēmības pilni iegūt kontroli pār šīm plašajām atradnēm cīņā pret būriem nosūtīja milzīgu karaspēku ar vairāk nekā 400 000 vīru. Būri, kurus skaita ziņā briti ievērojami pārspēja, zaudēja karu, un 1902. gadā Transvāla tika atkal iekļauta Britu impērijā. Prezidents Krīgers, kuram izdevās aizbēgt uz Eiropu, Āfrikā vairs nekad neatgriezās. Viņš mira trimdā Šveicē 1904. gada 14. jūlijā.

20. gadsimta vidū Dienvidāfrika bija lielākā zelta ieguves valsts, veidojot gandrīz 50 % no gada pasaules raktuvju piedāvājuma. Lai vieglāk pārdotu plaši pieejamo zeltu, Dienvidāfrikas zelta ieguves rūpniecības nozare nāca klajā ar ideju laist apgrozībā zelta monētu, kuras sastāvā būtu zelts, kas iegūts tikai no Dienvidāfrikas raktuvēm. Dienvidāfrikas Centrālā banka šo ideju apstiprināja un atļāva izveidot krūgeranda zelta monētu, kas būtu likumīgs maksāšanas līdzeklis. Dienvidāfrikas Monētu kaltuve pirmoreiz izkala zelta krūgerandus 20. gadsimta 70. gadu sākumā, un tā kļuva par vispopulārāko Dienvidāfrikas Republikas izdoto zelta monētu.

Produkta svars gramos
33.95576
Zelts (999.9°) svars gramos
31.10347
Prove
916.7
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
32.7
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1 unce zelta
Ražotājs
The South African Mint, Dienvidāfrika

Averss

Uz aversa ir attēlots bijušais Dienvidāfrikas Republikas prezidents Pols Krīgers. Ap viņa attēlu vijas uzraksti „Sud-Afrika” un „South Africa” — valsts nosaukums divās valsts valodās — afrikandu un angļu valodās.

Reverss

Uz reversa ir attēlota, zālē lecoša, Dienvidāfrikas gazele. Virs gazeles ir uzraksts „KRUGERRAND”. Zem tās ir uzraksts „FYNGOUD”, kura tulkojums ir „tīrs zelts”, un monētas svars. Monētas centrā ir norādīts emisijas gads ar pirmajiem diviem gada cipariem gazeles kreisajā pusē, bet pēdējiem diviem cipariem — labajā pusē.

Iepakojums

Katra monēta ir atsevišķi iepakota plastmasas kapsulā

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu