fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Jaunums

30 g Ķīnas sudraba monēta – Panda 2024

Ir noliktavā
Tavex ar prieku piedāvā 2024. gada Ķīnas 1 unces sudraba monētu „Panda”, populārāko sudraba monētu Ķīnas Tautas Republikā. ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
46,79 €
29,62 € 36.70%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,17 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā 2024. gada Ķīnas 1 unces sudraba monētu „Panda”, populārāko sudraba monētu Ķīnas Tautas Republikā.

1983. gadā Ķīnas Centrālā banka to ieviesa kā likumīgu maksāšanas līdzekli. Tā ir pirmā sudraba monēta, kuras galvenā attēla motīvs tiek mainīts, un tāpēc to īpaši iecienījuši ir investori. Ar 99,9% proves sudrabu Ķīnas sudraba monēta „Panda” attēlo mierpilnu un rāmu lielo pandu, kas ir Ķīnas nacionālais simbols un viens no retākajiem dzīvniekiem pasaulē. 

No 2016. gada tika mainīta monētu svara sistēma, kas tika izteikta Trojas uncēs, aizstājot to ar metrisko sistēmu. Tādējādi monētas ir pieejamas 30 g versijā.

2024. gada sudraba monēta Panda attēlo pandas mammu ar mazuli, kuru tā cieši apskāvusi un sirsnīgi skatās viena uz otras. Skaista dāvana māmiņai.

Tā izgatavota ar īpašu gravēšanas metodi, kas ļauj monētai atstarot gaismu tā, lai, gaismai krītot atšķirīgos leņķos, tā sudrabam piešķirtu dažādas krāsas, kas vizuāli atveidotu pandas melnbalto kažoku. Monētas mākslinieciskais dizains apvienojumā ar tās augsto kvalitāti ir veicinājis to, ka Ķīnas sudraba „Panda” ir kļuvusi par vienu no četrām vispieprasītākajām investīciju kategorijas sudraba monētām pasaulē. Tiem, kuri vēlas iegūt savā īpašumā Ķīnas sudraba „Pandu”, Tavex, kā oficiālais izplatītājs Eiropā, piedāvā šīs monētas par visizdevīgāko cenu tirgū.

Kāpēc iegādāties

 • Ķīnas sudraba monētām „Panda” ir ievērojams vērtības kāpuma potenciāls. Tā kā tām ir ierobežota gada tirāža un mainīgs dizains, tās ir ļoti pieprasītas kolekcionāru vidū, un to cena otrreizējā tirgū ir ievērojami augstāka par pārdošanas cenu.
 • Ķīnas sudraba monētas „Panda” ir norēķinu līdzeklis. Ķīnas Centrālā banka tās ir atzinusi par likumīgu maksāšanas līdzekli.
 • Ķīnas sudraba monēta „Panda” ir starptautiski atzīta. Tā kā tā ir vienīgā sudraba monēta, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, uz kuras atainota panda — tikai Ķīnas teritorijā sastopams dzīvnieks, tai ir garantēta investoru atzinība visā pasaulē. Ķīnas sudraba monētas „Panda” ir kaltas no 99,9 % tīra sudraba.
 • Ķīnas sudraba monētas „Panda” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Sudraba monētas „Panda” ir lieliska izvēle jebkuram ilgtermiņa noguldītājam, kuram ir svarīga drošība un stabilitāte, ko sniedz īpašumā esošas fiziskas sudraba monētas, kuras ir arī likumīgs maksāšanas līdzeklis.
 • Sudraba monētas „Panda” ir lielisks veids, kā diversificēt jūsu portfeli. Ņemot vērā sudraba zemo korelāciju ar lielāko daļu aktīvu, Ķīnas sudraba monētas „Panda” kalpo kā portfeļa nodrošinājums pret tirgus risku.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  46,79 €
 • Atpirkšanas cena
  29,62 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  17,17 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 77.51% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 29,94 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 27,64 EUR/oz

Ķīnas zelta „Pandu” pirmoreiz apgrozībā laida 1982. gadā, savukārt sudraba „Pandu” — 1983. gadā, un kopš tā laika to ražošana nav tikusi pārtraukta, izņemot 1986. gadu, kad netika emitētas sudraba monētas „Panda”. Ķīnas monētas „Panda” ir ražotas trīs dažādās vietās:

*Šanhajas Monētu kaltuvē 1982.-2004. g;

*Šeņjaņas Monētu kaltuvē 1985.-1999. g. un 2003.-2004. g.;

*Šeņdžeņas Guobao Monētu kaltuvē 1999.-2002. g. un sākot ar 2005. gadu.

Šeņdžeņas Guobao Monētu kaltuve ir Ķīnas Tautas Republikas bankas (Ķīnas Centrālā banka) filiāle.

Produkta svars gramos
30.03
Sudrabs (999.9°) svars gramos
30
Prove
999
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
0.96452
Diametrs
40
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
10 juaņas
Ražotājs
Ķīna

Averss

Uz monētas aversa ir atainots Debesu templis — UNESCO pasaules mantojuma objekts, kas sastāv no Pekinas centrā esoša reliģisku ēku kompleksa. Virs Debesu tempļa ir uzraksts ķīniešu valodā „Ķīnas Tautas Republika” un tā apakšā ir norādīts emisijas gads.

Reverss

Monētas reversā katru gadu tiek attēlots atjaunots pandas lāča dizains. 2024. gada monētas dizainā ir attēlota pieaugusi panda, kas apķērusi savu pandas mazuli. Abas sēž uz pakaļkājām un sirsnīgi skatās viena uz otras. Monētas augšpusē ir attēloti bambusa koki un monētas nominālvērtība, svars “30 g” un sudraba saturs ar atzīmi “Ag .999”.

Iepakojums

Katra monēta ir atsevišķi iepakota plastmasas kapsulā.

Uzmanību: šo monētu nedrīkst izņemt no oriģinālās kapsulas, ja vēlaties saglabāt tās sākotnējo izskatu un pašreizējo atpirkšanas cenu.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu