fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces sudraba monēta — ASV „Ērglis”

Ir noliktavā
Vai vēlaties iegūt īpašumā vispopulārāko fiziskā sudraba monētu pasaulē? Ja atbilde ir „jā”, tad Tavex ar prieku ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-19
51,44 €
29,50 € 42.65%
20-59
50,95 €
29,50 € 42.10%
60+
50,23 €
29,50 € 41.27%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,18 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Vai vēlaties iegūt īpašumā vispopulārāko fiziskā sudraba monētu pasaulē? Ja atbilde ir „jā”, tad Tavex ar prieku piedāvā ASV sudraba monētu „Ērglis”. ASV sudraba monētu „Ērglis” 1985. gadā apstiprināja ASV Kongress un gadu vēlāk tika uzsākta tās kalšana. Tā ir kļuvusi par vadošo sudraba monētu 21. gadsimtā, kura kopš 1986. gada ir tikusi pārdota vairāk nekā 375 miljonos eksemplāru. Lielais skaits emitēto ASV sudraba monētu „Ērglis” vien garantē nepārspējamu tirgus likviditāti un atpazīstamību visā pasaulē. ASV Vestpointas Monētu kaltuvē ražotā ASV sudraba monēta „Ērglis” satur 1 unci 99,9% tīra sudraba, un tā ir vienīgā investīciju kategorijas sudraba monēta, kuras provi un kvalitāti garantē ASV valdība. Ar tās prestižo likumīga maksāšanas līdzekļa statusu un skaisto dizainu ar atpazīstamo „Soļojošo Brīvību” ASV sudraba monēta „Ērglis” ir izdevīgs sudraba ieguldījums, kas ir piemērots jebkuram investoram.

Kāpēc iegādāties

 • Šīs 1 unces monētas cena ir atkarīga no sudraba cenas. ASV monētu „Ērglis” pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā sudraba satura, kas savukārt ir piesaistīts sudraba cenai.
 • ASV sudraba monētu „Ērglis” cena kāps līdz ar inflāciju. Laika gaitā ir pierādījies, ka sudrabs ir lieliska vērtība tad, kad ir augsta inflācija, tā vērtībai pieaugot straujāk un augstāk nekā citiem ieguldījumiem.
 • ASV sudraba monētas „Ērglis” ir ļoti iecienītas investoru vidū. Ar gada pieprasījuma paaugstināšanos no 5,4 miljoniem 1986. gadā līdz ievērojamiem 42,7 miljoniem eksemplāru 2013. gadā ASV Monētu kaltuve izlieto vairāk nekā 5% no pasaules ikgadējā sudraba raktuvju piedāvājuma tikai ASV sudraba monētu „Ērglis” ražošanai.
 • ASV sudraba monētas „Ērglis” ir likvīdas un pasaulē atzītas. Līdz šai dienai vairākas ASV monētu kaltuves ir izkalušas un laidušas apgrozībā vairāk nekā 375 miljonus 1 unces monētu, padarot ASV sudraba monētu „Ērglis” par vispārdotāko sudraba monētu 21. gadsimtā.
 • ASV sudraba monētas „Ērglis” ir norēķinu līdzeklis. ASV Kongress sudraba monētai „Ērglis” piešķīra likumīga maksāšanas līdzekļa statusu 1985. gadā, un šobrīd tā ir ieguvusi monetāro statusu kā vienīgā ASV sudraba monēta, ko joprojām turpina ražot kopš 20. gadsimta 70. gadiem.
 • ASV sudraba monētas „Ērglis” ir 99,9% tīrs sudrabs. ASV sudraba monētas „Ērglis” ir lielisks veids, kā iegūt savā īpašumā šo vērtīgo balto metālu.
 • ASV sudraba monētas „Ērglis” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Vēsturiski sudrabam ir bijusi zemāka cena nekā zeltam, kas to padara par lielisku ieguldījumu tiem, kuri vēlas ieguldīt mazāku naudas summu, vai tiem, kuri uzskata, ka iegūs vairāk dārgmetāla par tādu pašu summu nekā tad, ja pirktu zeltu, ar cerībām gaidot, ka sudraba cena attiecībā pret zeltu ar laiku paaugstināsies.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  51,44 €
 • Atpirkšanas cena
  29,50 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  21,94 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 91.86% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 29,94 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 29,62 EUR/oz

Vēsture

Sudraba cena kāpj līdz ar inflāciju

Sākot ar 20. gadsimta 60. gadiem, ASV valdība saskārās ar lielu budžeta deficītu, jo ienākumi no nodokļiem nespēja nosegt ar Vjetnamas karu saistītos izdevumus, kā arī tai bija lielas izmaksas, kas radās no vairāku prezidentu īstenotajām dažādajām ekonomikas programmām. Tā kā budžeta pārtēriņš noved pie inflācijas, sudrabs kā aktīvs, kuru ietekmē inflācija, kļuva dārgāks. Tas mudināja cilvēkus šīs apgrozībā esošās ASV monētas, kas bija likumīgs maksāšanas līdzeklis, iegūt īpašumā un uzkrāt, jo tajās esošā sudraba satura vērtība tobrīd pārsniedza monētu nominālvērtību. Lai apturētu sudraba cenu kāpumu un tādējādi arī pieprasījumu pēc šīm monētām, ASV Valsts kase aktīvi iesaistījās sudraba cenas pārvaldīšanā, tirgū pārdodot lielu apjomu šī metāla no valsts stratēģiskajām rezervēm. Šāda prakse tika piekopta vairākus gadus, bet augstie inflācijas rādītāji un līdz ar to arī augstais pieprasījums pēc sudraba joprojām palika nemainīgs. Baidoties zaudēt visas sudraba rezerves, 1968. gadā ASV valdība atcēla sudraba monētām to likumīgā maksāšanas līdzekļa statusu un nākamos trīs gadus pārstāja tirgum piegādāt sudrabu. Tajā laikā sudraba cena tirgū tika brīvi noteikta, kas nākamo deviņu gadu laikā paaugstināja tā cenu no vidēji $1,55–$48,7 par unci līdz apbrīnojamam pieaugumam, pārsniedzot 3000%!

ASV sudraba monētas „Ērglis” cena pieaug desmitkārtīgi

Kas notika ar ASV sudraba monētas „Ērglis” cenu? Kad 1986. gadā tika izkaltas pirmās ASV sudraba monētas „Ērglis”, sudraba vidējā cena bija $5,47 par unci, un tā saglabājās $5 robežās līdz 2003. gadam. Diemžēl, bet paredzami bija tas, ka kari, kas sekoja viens pēc otra, un ar tiem saistītās izmaksas apvienojumā ar dažādām izdevumu programmām, kuras tika īstenotas 2008. gada krīzes laikā, daudzas Rietumu pasaules valstis noveda pie ievērojama budžeta deficīta. Līdzīgi kā tas notika 20. gadsimta 60. gados, kari un budžeta pārtēriņš izraisīja inflāciju, un ASV sudraba monētas „Ērglis” cenu laikā no 2000. gada līdz 2011. gadam paaugstinājās gandrīz par 1000%.

ASV sudraba monētu „Ērglis” vērtība celsies līdz ar inflāciju

Lai gan kopš 2008. gada pasaules ekonomika ir kaut cik stabilizējusies, galvenās problēmas, kas izraisīja sudraba un līdz ar to arī ASV sudraba monētu „Ērglis” cenu kāpumu, joprojām nav atrisinātas. Daudzām attīstītajām valstīm, tostarp ASV, joprojām ir liels budžeta deficīts, kā arī valstu parādi turpina augt, un tajā pašā laikā pasaules ģeopolitiskā situācija saglabājas ļoti saspringta. Tas, ka ASV pārdoto sudraba monētu „Ērglis” skaits turpina ik gadu augt arī „ekonomikas atveseļošanās” posmā, ir vēl viens apliecinājums tam, ka aizvien lielāks skaits vērīgo ilgtermiņa investoru sāk apzināties patieso pasaules ekonomikas situāciju un nonāk pie viena un tā paša loģiskā secinājuma: ir pilnīgi pašsaprotami iegūt savā īpašumā ASV sudraba monētas „Ērglis”.

 

Redzot, cik lielu popularitāti gūst citu valstu 24 karātu zelta monētas, tostarp Kanādas „Kļavas lapa” un Austrijas „Filharmoniks”, ASV Monētu kaltuve nolēma pirmo reizi tās vēsturē laist apgrozībā savu 0,9999 proves zelta monētu, kas būtu likumīgs maksāšanas līdzeklis. Līdz 2006. gadam vienīgā ASV zelta monēta, kuru bija iespējams iegādāties un kas bija kā likumīgs maksāšanas līdzeklis, bija ASV zelta monēta „Ērglis”, taču atšķirībā no zelta „Buffalo”, tā ir izgatavota no 22 karātu zelta un vara un sudraba sakausējuma. ASV zelta monētas „Buffalo” ieviešana bija vēsturisks brīdis arī ASV Monētu kaltuvei, kas pirmo reizi laida apgrozībā divas dažādas zelta monētas ar dažādām zelta provēm, kuras bija likumīgs maksāšanas līdzeklis.

Produkta svars gramos
31.13461
Sudrabs (999.9°) svars gramos
31.10347
Prove
999
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
40.6
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1 dolārs
Ražotājs
The United States West Point Mint, Amerikas Savienotās Valstis

Averss

Uz aversa ir attēlots ikonisks „Soļojošās Brīvības” dizains, kuru laikā no 1916. gada līdz 1947. gadam izmantoja uz 50 centu sudraba monētas. Šī dizaina autors ir vācu/amerikāņu skulptors Ādolfs A. Veinmans (Adolph A. Weinman), un daudzi to uzskatīja par vienu no veiksmīgākajiem dizainiem, kas attēlots uz ASV monētas — likumīga maksāšanas līdzekļa. Virs galvenā attēla ir uzraksts „LIBERTY” (BRĪVĪBA) un tā labajā pusē ir uzraksts „IN GOD WE TRUST” (MĒS TICAM DIEVAM). Zem attēla ir redzams emisijas gads.

Reverss

Uz reversa ir attēlots ērglis aiz vairoga. Attēla motīva autors ir ASV Monētu kaltuves divpadsmitais galvenais gravieris Džons Merkanti (John Mercanti). Ērglis labās kājas nagos tur olīvzaru, bet kreisās — vairākas bultas. Ērglis knābī satvēris lentu, uz kuras ir uzraksts „E PLURIBUS UNUM”, kura tulkojums no latīņu valodas ir „Viens no daudziem”. Virs ērgļa ir izvietotas 13 zvaigznes, simbolizējot kolonijas, kas 1776. gadā pasludināja neatkarību no Lielbritānijas. Zem ērgļa ir Vestpointas Monētu kaltuves zīme — burts „W” un Džona Merkanti iniciālis — burts „m”. Ap ērgli vijas uzraksti „UNITED STATES OF AMERICA” un „1 OZ. FINE SILVER — ONE DOLLAR”.

Iepakojums

Katru monētu ir iespējams atsevišķi iepakot plastmasas kapsulā. Iepakojumi ar 20 monētām ir pieejami oriģinālās monētu kaltuves aizzīmogotās tūbiņās. Pērkot vairumā, mēs monētas ievietojam oriģinālās ASV Monētu kaltuves aizzīmogotās kastēs, kurās ir 25 tūbiņas ar divdesmit sudraba monētām „Ērglis” katrā (kopā 500 monētas).

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu