fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Izdevīgi

1 unces sudraba monēta — Britānija un Brīvība (Īpašais PVN režīms 138.p)

Nav noliktavā
1 unces sudraba monēta — Britānija un Brīvība (Īpašais PVN režīms 138.p). Monētas, kuras tiek tirgotas īpašajā ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
-
29,71 €
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

1 unces sudraba monēta — Britānija un Brīvība (Īpašais PVN režīms 138.p). Monētas, kuras tiek tirgotas īpašajā PVN režīmā ir apgrozībā bijušas/iegādātas otrreizējā tirgū. SVARĪGI: Cena ir spēkā Latvijas teritorijā. Šīs monētas var iegādāties visi, taču atpirkšanas pēc norādītās cenas tiek īstenota tikai no fiziskām personām, kā arī no juridiskām personām, kas darbojas īpašajā PVN režīmā.

Šīs sudraba monētas meistarīgi veidotais dizains apvieno Lielbritānijas un ASV ikoniskos simbolus - Britāniju (Lielbritānija) un Brīvību/Liberty (ASV).

Šī monēta ir fizisks iemiesojums "īpašajām attiecībām" (fāze, ko 1946. gadā radīja sers Vinstons Čērčils) starp Apvienoto Karalisti un Amerikas Savienotajām Valstīm.

Šo dizainu veidoja divi vadošie gravieri no leģendārajām naudas kaltuvēm - ASV (US Mint) un Lielbritānijas (The Royal Mint)Britānija un Brīvība ir vienlīdz pamanāmas šajā meistarīgi izstrādātajā dizainā, kas atspoguļo katra meistara prasmes un pieredzi. Šīs figūras arī atspoguļo spēku un brīvību, tikumus, kas ir gan Lielbritānijas, gan ASV nacionālās identitātes pamatā.

Kāpēc iegādāties

 • Šai 1 unces sudraba monētai ir vēsturiska nozīme. Šī monēta ir pirmā monēta, kurā attēlota gan Britānija, gan Brīvība, kas iezīmē unikālu angloamerikāņu sadarbību starp Ziemeļameriku un Apvienoto Karalisti.
 • Šī 1 unces monēta Britānija un Brīvība ir izgatavota no 999,9 tīra sudraba. Tas nozīmē, ka monēta ir aktīvs, kas var dažādot jūsu ieguldījumu portfeli.
 • Šīs 1 unces sudraba monētas tirāža ir ierobežota. Šīs monētas kā kolekcijas monētas tirāža ir ierobežota, kas rada potenciālu laika gaitā palielināt monētas atpirkšanas vērtību. Šī ir monētas Karaliskās naudas kaltuves versija, tāpēc aversā attēlots karalis Čārlzs III. Šai Apvienotās Karalistes versijai ir ierobežota tirāža – 260 500 monētu.
 • Šī ir augstas kvalitātes un meistarības sudraba monēta. Šo 1 unces sudraba monētu izgatavojusi The Royal Mint un US Mint, kas ir slavenas ar savu augsto kalšanas kvalitāti un rūpīgu uzmanību detaļām.
 • Šī sudraba monēta ir spēka un brīvības simbols. 1 unces sudraba "Britānija un Brīvība" monēta atspoguļo skaidrus un mūžīgus brīvības un demokrātijas principus, kas ir kopīgi Lielbritānijai un ASV.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  35,26 €
 • Atpirkšanas cena
  29,71 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  5,55 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 89.91% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 29,94 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 27,75 EUR/oz

Lielbritānijas Karaliskā monētu kaltuve ir viena no vecākajām un ievērojamākajām Lielbritānijas valdības iestādēm. Tās ilgā darbības vēsture vairāk nekā 1100 gadu garumā, kā arī tas, ka šajā kaltuvē tika saražotas daudzas no pasaulē visatpazīstamākajām monētām, kā zelta suverēns, ir padarījis to par vienu no slavenākajām monētu kaltuvēm pasaulē. Kopš 1279. gada, kad šī monētu kaltuve uzsāka savu darbību Londonas Tauerā, tā ir bijusi atbildīga par Apvienotās Karalistes monētu ražošanu. Tās labā reputācija, nodrošinot augstvērtīgas un uzticamas monētas, tika spodrināta vēl vairāk, kad sers Īzaks Ņūtons kļuva par Karaliskās monētu kaltuves galvu. Viņa vadības laikā Karaliskajā monētu kaltuvē viņš bija atbildīgs par britu mārciņas pielīdzināšanu zelta standartam.

Šodien Karaliskā monētu kaltuve ir atbildīga ne tikai par Apvienotajā Karalistē apgrozībā esošo monētu kalšanu, bet arī par oficiālo monētu ražošanu vairāk nekā 60 pasaules valstīm. Taču viena no svarīgākajām un ievērojamākajām monētām, kas tajā jebkad ir kalta, neapšaubāmi ir zelta suverēns, ko šobrīd ražo Karaliskās monētu kaltuves filiāle Lantrisantas pilsētā Velsā, Apvienotajā Karalistē. Mūsdienu zelta suverēna precizitāte un kvalitāte ir tieši tāda pati, kāda tā bija divsimt gadus atpakaļ — tā ir izgatavota no 22 karātu tīra zelta un sver precīzi 7,98805 gramus. Arī zelta suverēna popularitāte nav mazinājusies, kā to apliecināja 2014. gads, kad Karaliskajai monētu kaltuvei izbeidzās visi 2014. gada zelta suverēni to lielā pieprasījuma dēļ. Zelta suverēns neapšaubāmi ir viena no ievērojamākajām zelta monētām, kāda jebkad ir saražota, un tas, ka kopš 1957. gada ir izkalti gandrīz 100 000 000 zelta suverēni apliecina to izcilību un uzticamību. Zelta suverēna reputācija, nesot „pasaules monētu monētas” vārdu, dzīvos vēl gadsimtiem ilgi, jo, ņemot vērā to drošumu, likviditāti un uzticamību, apķērīgi investori vienmēr dos priekšroku daļu no savas materiālās vērtības turēt zelta monētās.

Produkta svars gramos
31.107
Sudrabs (999.9°) svars gramos
31.1035
Prove
999
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
40.6
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
2 mārciņas
Ražotājs
The Royal Mint, Lielbritānija

Averss

Monētas aversā attēlots Martina Dženingsa nekronēts karaļa Čārlza III attēls.

Uzraksts aversā:

· CHARLES III · D · G · REX · F · D · 2 POUNDS ·

Reverss

Reversā attēloti alegoriski Britānijas (Britannia) un Brīvības (Liberty) portreti, papildinot un līdzsvarojot aspektus, kas atgādina spēļu kāršu profilus. Katru figūru var atpazīt pēc tās raksturīgā izskata: Brīvībai rokās ir lāpa un ir izgreznota ar zvaigznēm, bet Britānijas rokā ir trijzaris un viņa nēsā Korintas ķiveri.

Uzraksts reversā:

BRITANNIA AND LIBERTY · 2024 · 1oz 999.9 FINE SILVER ·

Iepakojums

Monētas pa 20 tiek iepakotas oriģinālajā plastmasas tūbā (šāds iepakojums ir oriģinālais iepakojums monētu transportēšanai no rūpnīcas). Katra no monētām oriģināli nav iepakota plastikāta kapsulā, jo monētu kvalitāte ir bullion, nevis bullion uncirculated.

Iegādājoties monētas atsevišķi, tās tiek iepakotas plastikāta zip maisiņos (iepakojumu piedāvā Tavex Group).

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu