fbpx

Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Izveidot PriceBot

+ -

Izveidot PriceBot

Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Jaunums

1 unces sudraba monēta — Austrālijas Kukaburra 2023

Ir noliktavā
Kookaburra ir biežs Austrālijas dārzu apmeklētājs un ir lielākais zivju dzenīšu dzimtas pārstāvis. Smejošais putns – tā ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-5
35,83 €
21,60 € 39.72%
6-9
35,22 €
21,60 € 38.67%
10+
34,62 €
21,60 € 37.61%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,13 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Visas fotogrāfijas tiek izmantotas tikai ilustrācijas nolūkos, un tās var nebūt precīzs konkrēta produkta attēlojums.

Ievads

Kookaburra ir biežs Austrālijas dārzu apmeklētājs un ir lielākais zivju dzenīšu dzimtas pārstāvis. Smejošais putns – tā visbiežāk sauc Kukaburru, jo tā dziedāšana ļoti atgādina amizantus smieklus.

Pērtas Monētu kaltuve (The Perth Mint) laiž klajā klasiskās bullion uncirculated kvalitātē ražotās 999,9 proves sudraba monētas, uz kurām ir attēlots šis putns.
Kookaburra sērija tika uzsākta 1990. gadā. Investoru interese par Kookaburra monētām ar gadiem ir tikai augusi.

Kaltuve ir paziņojusi, ka 2023. gadā tiks kaltas tikai 500 000 unču Kukaburras sudraba monētas.

Uzskatīta par likumīgu maksāšanas līdzekli Austrālijā šīs monētas nominālvērtība ir 1 Austrālijas dolārs, un tā būs piemērota jebkuram investoram, kurš labprāt iegulda līdzekļus sudraba monētās, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis.

Būdams Pērtas Monētu kaltuves ilgtermiņa partneris, Tavex piedāvā šīs spožās sudraba monētas par visizdevīgāko cenu tirgū.

Kāpēc iegādāties

 • Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” cena ir atkarīga no sudraba cenas. „Kukaburras” monētu pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā sudraba satura, kas savukārt ir piesaistīts sudraba cenai.
 • Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” cena kāps līdz ar inflāciju. Laika gaitā ir pierādījies, ka sudrabs ir lieliska vērtība laikā, kad ir augsta inflācija, tā vērtībai pieaugot straujāk un augstāk nekā citiem ieguldījumiem.
 • Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” ir norēķinu līdzeklis. Sudraba monētas „Kukaburra” ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Austrālijā, un tās pieņem un maina daudzās vietās pasaulē.
 • Austrālijas sudraba monētām „Kukaburra” otrreizējā tirgū ir zems uzcenojums. Būdams Pērtas Monētu kaltuves partneris, Tavex var piedāvāt sudraba kukaburras monētas ar zemu uzcenojumu.
 • Sudraba monētas „Kukaburra” ir iecienītas kolekcionāru vidū. Sudraba monētas „Kukaburra” ir iecienītas kolekcionāru un investoru vidū, jo tām ir stabili pieaugoša vērtība otrreizējā tirgū, kas tieši saistīta ar monētu ikgadējo ierobežoto tirāžu un mainīgo dizainu.
 • Sudraba monēta „Kukaburra” ir starptautiski atzīta. Kā vienīgajai sudraba monētai pasaulē, uz kuras atainots Austrālijā dzīvojošais kukaburra un kura ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, tai ir garantēta investoru atzinība visā pasaulē.
 • Šī monēta ir 99.99% tīrs sudrabs. Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” ir lielisks veids, kā iegūt savā īpašumā šo vērtīgo balto metālu.
 • Austrālijas sudraba monētas „Kukaburra” ir kā ieguldījums. Vēsturiski sudrabam ir bijusi zemāka cena nekā zeltam, kas to padara par lielisku ieguldījumu investoriem, kuri vēlas ieguldīt mazāku naudas summu, vai tiem, kuri uzskata, ka iegūs vairāk dārgmetāla par tādu pašu summu nekā tad, ja pirktu zeltu, ar cerībām gaidot, ka sudraba cena attiecībā pret zeltu ar laiku paaugstināsies.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  35,83 €
 • Atpirkšanas cena
  21,60 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  14,23 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 44.32% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 25,14 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 21,66 EUR/oz

Produkta svars gramos
31.1035
Sudrabs (999.9°) svars gramos
31.1035
Prove
999.9
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
40.9
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1 dolārs
Ražotājs

Averss

Monētas aversā ir atainota karaliene Elizabete II. Viņas Majestāte uz monētas ir atainota tāpēc, ka Austrālija ir Nāciju Sadraudzības dalībvalsts. Kā Sadraudzības dalībvalstij Austrālijai karaliene Elizabete II ir konstitucionālās monarhijas galva. Virs karalienes krūšutēla ir teksts „ELIZABETH II” (ELIZABETE II) un „AUSTRALIA” (AUSTRĀLIJA). Zem attēla ir uzraksts ar nominālvērtību —1 Austrālijas dolārs un mākslinieka iniciāļi „IRB” — Īans Renks-Brodlijs (Ian Rank-Broadley).

Reverss

2023. gada monētas reversā attēloti divi Kukabarras putni, kas nosēdušies uz unikāla Austrālijas koka zariem.

Monētas augšpusē ir uzraksts „KOOKABURRA” (KUKABURRA). Augšpusē pa kreisi norādīts emisijas gads 2023., svars 1 oz un prove 9999 Silver. Monētas apakšpusē pa labi ir burts „P”, kas norāda, ka monēta ir kalta The Perth Mint kaltuvē. 

Iepakojums

Katra monēta ir iepakota cietā plastmasas kapsulā Pērtas monētu kaltuvē. 

Uzmanību: šo monētu nedrīkst izņemt no oriģinālās kapsulas, ja vēlaties saglabāt tās sākotnējo izskatu un pašreizējo atpirkšanas cenu.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Atsauksmes par produktu

Pierakstieties, lai pievienotu atsauksmi par iegādāto produktu.
Viedokļi, kuriem var uzticēties

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Izveidot Tavex ID
Tavex ID

Izveidojiet drošu un bezmaksas Tavex ID investīciju portfeli, lai pievienotu tam jaunas vai kādreiz iegādātās monētas un stieņus, demo portfeli un citus rīkus. Tavex ID - drošs palīgs zelta un sudraba investīciju pārvaldīšanā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu