fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces sudraba monēta Austrālijas „Ķengurs”

Ir noliktavā
Tavex ar prieku iepazīstina ar īpaši augstas kvalitātes sudraba monētu Austrālijas „Ķengurs”. Austrālijas sudraba monēta „Ķengurs”, ko ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-19
30,93 €
21,05 € 31.94%
20-59
30,32 €
21,05 € 30.57%
60+
29,96 €
21,05 € 29.74%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,11 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk

Ievads

Tavex ar prieku iepazīstina ar īpaši augstas kvalitātes sudraba monētu Austrālijas „Ķengurs”. Austrālijas sudraba monēta „Ķengurs”, ko pirmoreiz emitēja 2016. gadā Pērtas Monētu kaltuve, ir pasaulē pirmā sudraba monēta, kas godina vienu no visunikālākajiem dzīvniekiem — Austrālijas ķenguru, izveidojot monētu no 99,99% tīra sudraba. Šī monēta ar savu nevainojamo skaistumu un provi ir ideāli piemērota gan kolekcionāriem, gan investoriem. Uzskatīta par likumīgu maksāšanas līdzekli Austrālijā, šī 1 unces Austrālijas sudraba monēta „Ķengurs” ir ar nominālvērtību 1 Austrālijas dolārs un uz tās ir iegravēta mikroskopiska drošības zīme, kas garantē monētas īstumu.

Būdams Pērtas Monētu kaltuves ilgtermiņa partneris, Tavex piedāvā šīs elegantās sudraba monētas par visizdevīgāko cenu tirgū, iegādājoties tās jebkurā Jums vēlamā daudzumā.

Kāpēc iegādāties

 • Austrālijas sudraba monētu „Ķengurs” cena ir atkarīga no sudraba cenas. Austrālijas sudraba monētu „Ķengurs” pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā sudraba satura, kas savukārt ir piesaistīts sudraba cenai.
 • Austrālijas sudraba monētu „Ķengurs” cena kāps līdz ar inflāciju. Laika gaitā ir pierādījies, ka sudrabs ir lieliska vērtība, kad ir augsta inflācija, tā vērtībai pieaugot straujāk un augstāk nekā citiem ieguldījumiem.
 • Austrālijas sudraba monētas „Ķengurs” ir norēķinu līdzeklis. Austrālijas sudraba monētas „Ķengurs” ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Austrālijā, un tās pieņem un maina daudzās vietās pasaulē.
 • Austrālijas sudraba monētām „Ķengurs” otrreizējā tirgū ir zems uzcenojums. Būdams Pērtas Monētu kaltuves ilgtermiņa partneris, Tavex piedāvā Austrālijas sudraba monētas „Ķengurs” par visizdevīgāko cenu tirgū.
 • Austrālijas sudraba monētas „Ķengurs” ir starptautiski atzītas. Kā vienīgajai sudraba monētai pasaulē, uz kuras atainots Austrālijā dzīvojošais ķengurs un kura ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, tai ir garantēta investoru atzinība visā pasaulē.
 • Austrālijas sudraba monētas „Ķengurs” ir 99,99% tīrs sudrabs. Austrālijas sudraba monētas „Ķengurs” ir lielisks veids, kā iegūt savā īpašumā šo vērtīgo balto metālu.
 • Austrālijas sudraba monētas „Ķengurs” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Vēsturiski sudrabam ir bijusi zemāka cena nekā zeltam, kas to padara par lielisku ieguldījumu investoriem, kuri vēlas ieguldīt mazāku naudas summu, vai tiem, kuri uzskata, ka iegūs vairāk dārgmetāla par tādu pašu summu nekā tad, ja pirktu zeltu, ar cerībām gaidot, ka sudraba cena attiecībā pret zeltu ar laiku paaugstināsies.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  30,93 €
 • Atpirkšanas cena
  21,05 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  9,88 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 46.47% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 25,14 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 21,04 EUR/oz

Vēsture

Austrālijas ķengurs

Ķenguri ir sastopami tikai Austrālijā, un šo unikālo dzīvnieku gaita un kustības ir pilnīgi atšķirīgas no jebkura cita dzīvnieka pasaulē. Uz monētas attēlotais rudais ķengurs ir lielākais no visiem ķenguriem, kā arī tas ir lielākais Austrālijas sauszemes zīdītājs un lielākais somainis. Tie lēkā pa Austrālijas plašumiem, izmantojot savas spēcīgās kājas un garo, muskuļoto asti, kas palīdz tiem noturēt līdzsvaru. Tie ir sastopami lielākajā daļā Austrālijas, izņemot auglīgākos reģionus dienvidos, austrumu piekrasti un ziemeļdaļas lietusmežus.

Ķengurs uz monētas pirmo reizi tika attēlots 1989. gadā, kad Pērtas Monētu kaltuve izlaida savu „Zelta tīrradņa” (Gold Nugget) monētu ar jaunu dizainu, nomainot tās nosaukumu uz „Ķengurs”. Turklāt ķengurs ir attēlots ne tikai uz šīs monētas, bet arī uz Austrālijas ģerboņa. Ķengurs tiek uzskatīts par neoficiālo Austrālijas simbolu. 2016. gadā Pērtas Monētu kaltuve laida klajā Austrālijas sudraba monētu „Ķengurs”; līdz tam visas sudraba monētas ar ķengura attēlu bija ierobežotas tirāžas augstākās kalšanas kvalitātes brilliant uncirculated monētas.

Šīs jaunās monētas dizainu Pērtas Monētu kaltuve ilgu laiku turēja noslēpumā, atklājot to sabiedrībai tikai Pasaules Naudas izstādē (World Fair of Money). Šo monētu izveidoja kā līdzvērtīgu konkurentu ASV sudraba „Ērglim”, kas dominē cēlmetālu monētu tirgū. Atšķirībā no citām Austrālijas sudraba monētām („Kukaburra”, „Koala”, Lunāra sērijas monētas) sudraba monētai „Ķengurs” ir nemainīgs dizains un tās tirāža nav ierobežota.

Pērtas Monētu kaltuve

Pērtas Monētu kaltuve ir pasaulē atzīta monētu kaltuve un dārgmetālu apstrādātāja, kas atrodas Pērtas pilsētā, Rietumaustrālijā. Pērtas Monētu kaltuvi dibināja 1896. gadā Lielbritānijas Karaliskā naudas kaltuve pēc tam, kad Rietumaustrālijā tika atklātas zelta atradnes. Pērtas Monētu kaltuves uzdevums bija apstrādāt no raktuvēm iegūto zelta rūdu un no apstrādātā cēlmetāla kalt zelta suverēnus. Laikā no 1899. līdz 1931. gadam Pērtas Monētu kaltuve saražoja lielu daudzumu zelta suverēnu, ko izsūtīja pa visu Austrāliju un Britu impēriju, lai tos lietotu kā apgrozībā esošo valūtu. Briti kontroli pār Pērtas Monētu kaltuvi 1971. gadā nodeva Rietumaustrālijas valdībai, kura pēc tam pārņēma arī monētu kaltuves īpašumtiesības. Mūsdienās Pērtas Monētu kaltuvi cildina par augstas kvalitātes pasaules līmeņa investīciju dārgmetālu monētām, kā sudraba monētām „Kukaburra” vai „Koala“, kā arī Lunāra sērijas monētām. Kopš 1934. gada Pērtas Monētu kaltuve ir Londonas Zelta tirgus (LDTA — Londonas Dārgmetālu tirgus asociācijas (London Bullion Market Association) priekštece) biedre.Gulbja attēls, kas ir monētu kaltuves oficiālā atpazīstamības zīme, kura reģistrēta LDTA, ir starptautiski atzīta, un tās iedvesmas avots ir monētu kaltuves atrašanās vieta Pērtā, kurai cauri plūstošās galvenās upes nosaukums ir Swan (gulbis).

Produkta svars gramos
31.10658
Sudrabs (999.9°) svars gramos
31.10347
Prove
9999
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
40.6
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1 dolārs
Ražotājs
The Perth Mint, Austrālija

Averss

Monēta ir emitēta kā Austrālijā likumīgs maksāšanas līdzeklis, un uz tās aversa ir Īana Renka-Brodlija (Ian Rank-Broadley) veidots Viņa Majestātes karalienes Elizabetes II krūšutēls un emisijas gads. 

Reverss

Uz monētas reversa ir attēlots klasisks rudā ķengura dizains, kura autors ir Austrālijas ordeņa un Sv. Miķeļa un Sv. Jura ordeņa kavalieris Dr. Stjuarts Devlins (Stuart Devlin), kurš ir Viņa Majestātes karalienes Elizabetes II zeltkalis un juvelieris. Šī ir pirmā Pērtas Monētu kaltuves monēta, uz kuras reversa ir atrodams pretviltošanas elements. Ar mikrolāzera palīdzību uz pirmā burta „A” vārdā „AUSTRALIA” ir iegravēts neliels burts „A”, kuru iespējams saskatīt tikai ar palielināmo stiklu. Pretviltošanas elements ir izveidots tāpēc, lai monētu būtu ievērojami grūtāk viltot, tā viešot uzticību monētas īstumam.

Iepakojums

Ja vēlaties, katru monētu ir iespējams atsevišķi iepakot plastmasas kapsulā. Iepakojumi ar 25 monētām ir pieejami oriģinālās monētu kaltuves aizzīmogotās tūbiņās. Pērkot vairumā, mēs monētas ievietojam oriģinālās Pērtas Monētu kaltuves aizzīmogotās kastēs, kurās ir 10 tūbiņas ar 25 sudraba monētām „Ķengurs” katrā (kopā 250 monētas).

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu