fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces Austrālijas taisnstūra zelta monēta - Pūķis

Nav noliktavā
2023. gada jaunums no Pērtas naudas kaltuves (Austrālija) -1 unces zelta monēta ar Ķīnas pūķi unikālā taisnstūra formātā. ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam
1-4
-
1877,29 €
5-9
-
1877,29 €
10+
-
1877,29 €
Visas fotogrāfijas tiek izmantotas tikai ilustrācijas nolūkos, un tās var nebūt precīzs konkrēta produkta attēlojums.

Ievads

2023. gada jaunums no Pērtas naudas kaltuves (Austrālija) -1 unces zelta monēta ar Ķīnas pūķi unikālā taisnstūra formātā.

Pūķi ir biedējoša izskata mītiski radījumi, kas sastopami daudzās senajās kultūrās. Pūķu esamība joprojām ir ļoti populārs priekšstats, turklāt tie ir plaši pārstāvēti mūsdienu fantāzijas literatūrā. Gan Austrumu, gan Rietumu tradīcijās pūķi bieži tiek attēloti kā zelta un citu dārgumu sargātāji. Ķīniešu kultūrā pūķis tiek cienīts kā dievišķa mītiska būtne, varas, spēka, bagātības un veiksmes simbols. Pūķi tiek uzskatīti arī par ūdens un laikapstākļu valdniekiem.

Katra monēta ir izkalta Pērtas monētu kaltuvē no 1 unces 99,99% tīra zelta un tiek uzskatīta par likumīgu maksāšanas līdzekli Austrālijā. Šī monēta ar savu nevainojamo skaistumu un provi ir ideāli piemērota gan kolekcionāriem, gan investoriem. 

Pērtas naudas kaltuve izdos ne vairāk kā 8888 1 unces "Pūķis 2023" taisnstūra zelta monētas.

Kāpēc iegādāties

 • Austrālijas taisnstūra zelta monēta "Pūķis" ir norēķinu līdzeklis. Šī jaunā taisnstūra veida zelta monēta ir izlaista kā Austrālijas valdības likumīgs maksāšanas līdzeklis ar nominālvērtību 100 Austrālijas dolāru.
 • Austrālijas taisnstūra zelta monētas "Pūķis" ir ekskluzīvas. Taisnstūra monētu tirāža ir ierobežota ar striktiem nosacījumiem, tāpēc to maksimālā tirāža 2023. gadā ir 8888 zelta monētu. 
 • Austrālijas taisnstūra zelta monētas "Pūķis" ir izgatavotas, izmantojot visaugstāko kalšanas kvalitāti. Pērtas Monētu kaltuve ir plaši pazīstama ar augstas kvalitātes kalumu, izteiktām detaļām un monētu krāšņumu.
 • Austrālijas taisnstūra zelta monētām "Pūķis" ir jauns un mūsdienīgs dizains. Pērtas Monētu kaltuve ir paplašinājusi savu investīciju produktu klāstu ar pavisam jaunu un unikālu piedāvājumu - taisnstūrveida Pūķa monētu, kura ir ieguvusi savu formu balstoties uz populāro investīciju stieņu formu.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  2038,38 €
 • Atpirkšanas cena
  1877,29 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  161,09 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 98.92% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 823,72 EUR/oz un visaugstākā 1997,80 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 1878,25 EUR/oz

Vēsture

Ķīniešu pūķa attēls uz taisnstūra zelta monētas Austrālijas "Pūķis" iemieso Ķīnas mantojuma un kultūras nozīmi. Ķīniešu kultūrā pūķis tiek godināts kā mītiska dievība, ko bieži attēlo kopā ar mirdzošu pērli, kurai tiek piedēvētas mītiskas spējas piepildīt vēlēšanās. Pūķi bieži tiek uzskatīti par laikapstākļu un ūdens valdniekiem, kas kontrolē gaisa un ūdens stihijas. Šī leģendārā radība, bez šaubām, ir viens no slavenākajiem simboliem, kas iemieso ķīniešu kultūru ārzemēs. Tiek uzskatīts, ka pūķis nes spēku, veiksmi un labklājību, tāpēc šī taisnstūra monēta ir lieliska dāvana, kas nesīs labklājību un veiksmi.

Pērtas Monētu kaltuve ir plaši pazīstama visā pasaulē par augstu kalšanas kvalitāti. Taisnstūrveida zelta monētu apgrozība 1 oz Austrālijas Pūķis ir stingri ierobežota.

Pērtas Monētu kaltuve

Pērtas Monētu kaltuve ir pasaulē atzīta monētu kaltuve un dārgmetālu apstrādātāja, kas atrodas Pērtas pilsētā, Rietumaustrālijā. Pērtas Monētu kaltuvi dibināja 1896. gadā Lielbritānijas Karaliskā naudas kaltuve pēc tam, kad Rietumaustrālijā tika atklātas zelta atradnes. Pērtas Monētu kaltuves uzdevums bija apstrādāt no raktuvēm iegūto zelta rūdu un no apstrādātā cēlmetāla kalt zelta suverēnus. Laikā no 1899. līdz 1931. gadam Pērtas Monētu kaltuve saražoja lielu daudzumu zelta suverēnu, ko izsūtīja pa visu Austrāliju un Britu impēriju, lai tos lietotu kā apgrozībā esošo valūtu. Briti kontroli pār Pērtas Monētu kaltuvi 1971. gadā nodeva Rietumaustrālijas valdībai, kura pēc tam pārņēma arī monētu kaltuves īpašumtiesības. Mūsdienās Pērtas Monētu kaltuvi cildina par augstas kvalitātes pasaules līmeņa investīciju dārgmetālu monētām, kā sudraba monētām „Kukaburra” vai „Koala“, kā arī Lunāra sērijas monētām. Kopš 1934. gada Pērtas Monētu kaltuve ir Londonas Zelta tirgus (LDTA — Londonas Dārgmetālu tirgus asociācijas (London Bullion Market Association) priekštece) biedre.Gulbja attēls, kas ir monētu kaltuves oficiālā atpazīstamības zīme, kura reģistrēta LDTA, ir starptautiski atzīta, un tās iedvesmas avots ir monētu kaltuves atrašanās vieta Pērtā, kurai cauri plūstošās galvenās upes nosaukums ir Swan (gulbis).

Produkta svars gramos
31.107
Zelts (999.9°) svars gramos
31.10347
Prove
9999
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
41.6
Biezums
2.4
Nomināla vērtības apraksts
100 dolāri
Ražotājs
The Perth Mint, Austrālija

Averss

Aversā attēlots karalienes Elizabetes II piemiņas averss ar Viņas Majestātes valdīšanas datumiem.
Iekļauts arī monētas svars, zelta tīrība, nominālvērtība un datums 2023. gadā.

Reverss

Monētas reversā attēlots satriecošs pūķa attēls. Fonā redzami pūķa dārgumi – dārgumu lādes un monētas, kā arī seno civilizāciju statujas un ikonas. Klasiski ir attēlota arī Pērtas naudas kaltuves zīme"P".

Iepakojums

1 unces Austrālijas taisnstūra zelta monēta - Pūķis 2023 - ir iepakota plastikāta kapsulā, ko nodrošina pats ražotājs. Nav ieteicams izņemt monētu no kapsulas, jo. tas var izraisīt pirkuma cenas samazinājumu.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Nav noliktavā

Šīs preces šobrīd nav noliktavā, bet varat to pasūtīt jau tagad. Prece tiks izsūtīta X-Y dienu laikā.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu