fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

VĒRTĪGAS DĀVANAS MĪĻAJIEM ZIEMASSVĒTKOS

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes 12.12.2019
Zelta cena (XAU-EUR)
2163,82 EUR/oz
  
- 7,33 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,01 EUR/oz
  
- 0,53 EUR

Tuvojas Ziemassvētki… Tas gaidīšanas laiks, kad aiz loga valsī griezdamās lēni nolaižas sniegpārslas, pagalmā smaida bērnu uzsliets sniegavīrs, bet sirdī iemājojis siltums. Kad auksts aiz salnas gleznotajiem logiem, mēs saprotam, cik vērtīgs mums ir tas mājas siltums un to, cik svarīgi ir dāvāt sirds siltumu tiem, kurus ikdienas steigā mēs aizmirstam samīļot un aizkustināt sirsnīgiem vārdiem.

Tieši Ziemassvētku laikā mēs apstājamies un atskatāmies uz to, kas ir bijis. Tas ir pārdomu laiks… Pārdomu laiks par paveikto, pārdzīvoto un izjusto, par atbalstu, ko saņemam no sev mīļiem cilvēkiem un to, ko paši spējam citiem dot.

Kavējoties bērnības atmiņās, katrs no mums atcerēsies kādu jauku notikumu, tradīciju, ko ģimenē radīja mamma vai vecmāmiņa. Kaut ko īpašu pēc sajūtām, kaut ko īpašu pēc izpildījuma.

Tavex apzinās, ka šajos svētkos dāvanām ir jābūt emocionāli vērtīgām. Ziemassvētku dāvanām ir jāuzbur brīnums un mirdzums acīs.

#SIRSNĪGUMS

Ik gadu savās filiālēs mēs satiekam cilvēkus, kuri ir nestandarta dāvanu meklējumos. Tos, kuri no sirds vēlas pasniegt ko īpašu, tajā pašā laikā ko tādu, kas paliktu par piemiņu ilgākam laikam, līdzīgu tam, ko vecāmāte reiz bērnībā dāvinājusi, kas joprojām kalpo kā sava veida amulets.

Vēsturiskā monēta ar sargeņģeļa attēlu ir viena no pieprasītākām “veiksmes” dāvanām (ir ieteicams iepakot sarkankoka kastītē no Tavex piedāvātā kastīšu klāsta):

#TRADĪCIJA

Vai 2020. gads ir īpašs? Neapšaubāmi! Jo 2020. gada simbols – Žurka – uzsāk jaunās – Austrālijas Lunāru III sērijas – kolekcijas sākumu.

Tas nozīmē, ka dāvinot Ziemassvētku dāvanu, jums ir iespēja iedibināt jaunu dāvināšanas tradīciju. Turpmākos gadus Jums nesāgādās lielas rūpes izvēlēties skaistu Ziemassvētku dāvanu ar nezūdošu vērtību, bet tuvinieki aiz patīkama satraukuma, klusu cerību piepildījumu priekšnojautās, gaidīs Jūsu pasniegto tradicionālo dāvanu turpmākos 11 gadus.

Austrālijas Lunāru III sērijas monētas – Žurka – sudraba un zelta versijās ir pieejamas dažādos izmēros. Īpaši ieteicams sākt dāvināšanas tradīciju, iepakojot pirmo monētu Premium kvalitātes kastītē, ko ražo The Perth Mint – Lunāru ražotājs (kastīte ir paredzēta visai Lunāru III sērijai un tajā ir paredzēta vieta12 monētām).

#VĒRTĪBA

Bieži vien mēs nonākam situācijā, kad grūti izvēlēties dāvanu cilvēkam, kuram, mūsuprāt, viss ir. Dāvināt dāvanu kartes vairs neliekas pārsteidzoši. Tās visbiežāk tiek noglabātas atvilknes stūros, aizmirstas un nemaz netiek izmantotas. Naudu dāvināt kļuvis primitīvi…

Zelts ir ideāli piemērota dāvana cilvēkam, kuram ir grūti izdabāt. Dāvinot zeltu, jūs pasniedzat cilvēkam stabilitāti un vērtību, ko atzīst visa pasaule. Turklāt jebkurā brīdī to var realizēt, iegūstot naudu savām iecerēm.

Zelta stieņi un populārākās zelta monētas (visiem zelta un sudraba produktiem ir iespējams piemeklēt dāvanu kastīti):

Ar visu monētu, stieņu un dāvanu kastīšu klāstu jūs varat iepazīties jebkurā Tavex filiālē.

Informāciju par preču daudzumu un pieejamību var saņemt pa tālruni +371 67205533 vai rakstot uz tavex@tavex.lv.

 

Lai katram no mums ir brīnumiem bagāts šis jauks Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Tavex komanda

 

 

 

 

 

Jums būs interesanti lasīt arī