fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Zelta tirgus gaida signālus

Zelta cena (XAU-EUR)
2244,87 EUR/oz
  
+ 9,80 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
26,93 EUR/oz
  
+ 0,39 EUR
Zelta tirgus gaida signālus

Zelta tirgus cena saglabā savu noturību, tomēr, pēc dažu analītiķu domām, dārgmetāliem ir ļoti nepieciešams katalizators, lai izstumtu cenas no šī brīža trenda.


Pēc četru nedēļu garas cenas korekcijas zelts pagājušās nedēļas nogali ir noslēdzis ar nelielu cenas pieaugumu. Neskatoties uz šo izaugsmi, analītiķi atzīmē, ka zelta tirgus kopumā ir iestrēdzis “gaidīšanas un novērošanas” režīmā un šīs nedēļas laikā sagaidāmie ekonomiskie dati varētu radīt ievērojamu volatilitāti.

ASV ekonomikas datiem joprojām ir būtiska loma zelta tirgus noskaņojumā. FRS ir paziņojusi, ka tā plāno saglabāt augstas procentu likmes ilgāk.

FRS priekšsēdētājs Pauels apstiprināja šo nostāju piektdien savā runā ikgadējā centrālās bankas sanāksmē Džeksonholā. Lai gan Pauels sniedza maz jaunas informācijas, viņš atkārtoti apstiprināja FRS nostāju samazināt inflāciju līdz 2% mērķim.

Mēs orientējamies pēc zvaigznēm zem mākoņainām debesīm. Šādos apstākļos riska pārvaldības apsvērumi ir ļoti svarīgi. Nākamajās sanāksmēs mēs novērtēsim savu progresu, pamatojoties uz datu kopumu un mainīgajām perspektīvām un riskiem,

– sacīja Pauels.

Pēc Pauela runas viens no ekspertiem  paziņoja:

“Vājie dati, ko varētu sniegt šo piektdien publicējamā atskaite par atalgojumu ar lauksaimniecību nesaistītajās nozarēs, varētu iedvest dārgmetālam kādu jaunu elpu, nodrošinot agrīnu signālu, ka centrālās bankas stingrāku pasākumu cikls ir beidzies; tomēr viņš piebilda, ka tirgum ir jānovērš daži būtiski šķēršļi.”

Un, lai gan daži analītiķi Pauela paziņojumu sauca par “garlaicīgu”, viņi atzīmē, ka status quo joprojām ir izaicinoša vide zeltam. OANDA vecākais tirgus analītiķis sacīja, ka zelta augšupeja īstermiņā varētu būt ierobežota.

Šobrīd FRS nepārprotami ir tālu no pārliecības, ka darbs ir ar godu paveikts; tajā pašā laikā pieaugošā ekonomiskā nenoteiktība Ķīnā un stagflācijas draudi Eiropā palīdz uzturēt drošu pieprasījumu pēc zelta. Skaidrs, ka zelta un sudraba sliktākās dienas ir beigušās. Tirgus nav gatavs vienmērīgai izaugsmei, taču kādu laiku tas spēs pārliecinoši pārvietoties 1900 USD/oz robežās.

Daži analītiķi atzīmē, ka sudrabs jau ir piedzīvojis mērenu un īsu cenu samazināšanos, jo pagājušās nedēļas cenas pieauga par 2,4%.

Šīs nedēļas galvenie gaidāmie dati/pārskati:

  • Otrdien: U.S. Consumer Confidence, JOLTS job openings
  • Trešdien: ADP private payrolls, Preliminary Q1 GDP, pending home sales
  • Ceturtdien: Core PCE, personal income and spending, weekly jobless claims
  • Piektdien: Nonfarm payrolls report, ISM manufacturing PMI survey
Premium
1 unces zelta monēta — Kartūziešu zirgs 2023 Ir noliktavā

1 unces zelta monēta — Kartūziešu zirgs 2023

Pārdodam 2560,51 € 2297.81 2297,81 2560.51 2560,51
Mēs pērkam 2297,81
Salīdzināt Paziņojums
par cenu
Pievienot grozam

_____________________

Avots: Kitco.com

Atruna
Ziņojums sagatavots, kā mārketinga paziņojums, vienīgi informācijas nolūkos. Šajā ziņojumā iekļauto informāciju vai viedokļus (neskatoties uz informācijas avotu) nevajadzētu uztvert kā ierosinājumu, padomu vai aicinājumu veikt jebkura finanšu instrumenta pirkšanas vai pārdošanas piedāvājumu. Šajā pārskatā ietvertā informācija nesatur ieteikumus nedz ieguldījumu, nedz nodokļu jautājumos, un tajā netiek ņemti vērā konkrēti investīciju mērķi, tieksme pēc riska un ziņojuma saņēmēja finansiālais stāvoklis. Šo ziņojumu nedrīkst izplatīt, kopēt, pavairot vai mainīt bez uzņēmuma iepriekšējas rakstiskas piekrišanas. Papildu informāciju, kuru, lai izvairītos no iespējamām neprecizitātēm, nevar uzskatīt par ieteikumu un / vai padomu, var saņemt no uzņēmuma pēc pieprasījuma.

Finanšu koncerns Tavex Group ir vienīgais oficiālais investīciju zelta rūpnīcu Valcambi SA, PAMP SuisseThe Perth MintThe Royal MintAustrian Mint, Rand Refinery un Argor-Heraeus pārstāvis Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2244,87 EUR/oz
  
+ 9,80 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
26,93 EUR/oz
  
+ 0,39 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī