fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

Premium

1 unces zelta monēta — Kartūziešu zirgs 2023

Ir noliktavā
Šī monēta ir trešā Spānijas investīciju monēta. Monēta ir kalta no vienas unces 99,99% tīra zelta, monētas ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
2484,95 €
2231,92 € 10.18%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 12,51 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Visas fotogrāfijas tiek izmantotas tikai ilustrācijas nolūkos, un tās var nebūt precīzs konkrēta produkta attēlojums.

Ievads

Šī monēta ir trešā Spānijas investīciju monēta. Monēta ir kalta no vienas unces 99,99% tīra zelta, monētas motīvs ir Spānijas Kartūziešu zirgs.

Kartūziešu zirgs ir tīrā spāņu zirga pēctecis un tiek uzskatīts par tīrāko pastāvošo šķirni. 19. gadsimtā ļaudis zaudēja interesi par Andalūzijas zirgu, tikai pateicoties Kartujas klosterim, kas turpināja audzēt Spānijas lepnumu, zirgu šķirne izdzīvoja līdz mūsdienām. Kartūziešu mūki uzturēja pavisam nelielu Andalūzijas zirgu baru, bet tas sastāvēja no vislabākajiem un izcilākajiem spāņu tīrasiņu zirgiem. Tāpēc tiek uzskatīts, ka kartūziešu pirmsākumi meklējami La Cartuja heresa klosterī, kas kopš 1484. gada ir bijis Andalūzijas elites zirgu audzēšanas epicentrs un kurā atradās viena no slavenākajām un cienījamākajām zirgaudzētavām pasaulē. Kartūzu mūkiem bija izšķiroša nozīme šādas zirgu šķirnes veidošanā. Šiem zirgiem ir mierīgs raksturs, dominē pelēkas krāsas. Kartūziešu zirgi ir ļoti paklausīgi.

Kāpēc iegādāties

Nav noslēpums, ka zirga tēls daudzās kultūrās ir cēls simbols. Šīs monētas dizaina motīvs, bez šaubām, izstaro grāciju. Zirgs simbolizē inteliģenci, gudrību, cēlumu, vieglumu, dinamisku spēku, veiklību, domu ātrumu, laika ritējumu. Tas ir tipisks auglības, drosmes un spēcīga spēka simbols. Šis motīvs ir arī sens pasaules parādību cikliskās attīstības simbols. Šī monēta patiešām ir vērta, lai kļūtu par daļu no jūsu ieguldījumu portfeļa. Unces monētu tirāža ir tikai 12 000 eksemplāru, kas rada papildu numismātisko potenciālu šīs monētas vērtībai. Monēta ir kalta Bullion Uncirculated kvalitātē, kas nozīmē, ka monētas rūpnīcā tiek iepakotas kapsulās un kategoriski nav ieteicams izņemt monētas no kapsulām.

Investīciju zelts - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Zelta vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti.

  • Produkta vērtība (1 gab.)
    2484,95 €
  • Atpirkšanas cena
    2231,92 €
  • Jūsu momenta risks tagad
    253,03 €

Fakts: zelta cena EUR valūtā ir palielinājusies par 128.66% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 823,72 EUR/oz un visaugstākā 2286,90 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 2168,62 EUR/oz

Produkta svars gramos
31.1
Zelts (999.9°) svars gramos
31.1
Prove
999.9
Zelts (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
37.2
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
1.5 eiro
Ražotājs
Fábrica Nacional de Moneda y Timbre - Real Casa de la Moneda, Spānija

Averss

Aversā zem karaliskā vainaga atveidotas divas puslodes, bet abās pusēs - Herkulesa pīlāri ar devīzi "PLUS VLTRA" ("ārpus"), savukārt visa kompozīcija izvietota uz stilizētiem viļņiem. Monētas augšpusē puslokā ir uzraksts, kas no spāņu valodas tulkots kā “Filips VI, Spānijas karalis”. Zemāk centrā norādīti monētas raksturlielumi spāņu valodā: "1 unce 999.9 zelta".

Reverss

Monētas reversā attēlots Kartūziešu zirgs, kas rikšo pa lauku, monētas nominālvērtība 1.5 EUR, naudas kaltuves zīme un kalšanas gads – 2023.

Iepakojums

Monēta ir kalta Bullion Uncirculated kvalitātē, kas nozīmē, ka monētas rūpnīcā tiek iepakotas kapsulās un kategoriski nav ieteicams izņemt monētas no kapsulām.

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu