fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu
Izveidot PriceBot
+ -
Izveidot PriceBot
Tavex PriceBot preču apkopojums

Jūs varat atcelt Tavex PriceBot uzdevumus jebkurā laikā. Automātiskā pasūtījuma noformēšanas gadījumā, Jums nav obligāts pienākums iegādāties izvēlēto preci.\t

1 unces sudraba monēta — Kanādas „Kļavas lapa”

Ir noliktavā
Tavex ar prieku piedāvā Kanādas sudraba monētu „Kļavas lapa” — pasaulē pirmo sudraba monētu, kas ir likumīgs maksāšanas ... lasīt vairāk
Pārdodam Mēs pērkam Spreds
1-9
43,58 €
28,96 € 33.55%
10-24
43,22 €
28,96 € 32.99%
25-59
42,98 €
28,96 € 32.62%
60+
42,37 €
28,96 € 31.65%
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā - 3,00 €
Apdrošināta piegāde ar kurjeru no - 5,16 €
Skatīt mazāk
Saņemt pasūtījumu Tavex filiālē - BEZMAKSAS
Piegāde sākot no 3,00 €
Skatīt vairāk
Fotogrāfijas tiek izmantotas ilustratīviem nolūkiem, un tās bieži ir produktu vizualizācijas.

Ievads

Tavex ar prieku piedāvā Kanādas sudraba monētu „Kļavas lapa” — pasaulē pirmo sudraba monētu, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, kura ir izgatavota tikai no 99,99% tīra sudraba. Kanādas Karaliskā monētu kaltuve šo sudraba monētu ieviesa 1988. gadā. Tā ir gandrīz identiska, taču cenas ziņā izdevīgāka, kopija tās zelta līdziniecei — Kanādas zelta monētai „Kļavas lapa”. Izslavēta ar tās augsto provi, Kanādas sudraba monēta „Kļavas lapa” ir vienīgā investīciju kategorijas sudraba monēta ar tik augstu provi. Šīs monētas augstais sudraba saturs un zemais uzcenojums vienmēr ir vilinājis investorus iegādāties šo vienas unces sudraba monētu. Līdz šai diena kopējais pārdoto eksemplāru skaits sasniedz 126 miljonus, kas to padara par otru pirktāko sudraba monētu, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, 21. gadsimtā. Sākot ar 2014. gadu, uz šīm elegantajām sudraba monētām iegravēta mikroskopiska drošības zīme — jauns drošības elements, lai to vēl plašāk pieņemtu kā apgrozībā esošu monētu un uzlabotu tās apmaināmību. Jebkuram investoram, kuram interesē pievienot savam portfelim fizisku sudraba monētu, būtu jāapsver šīs skaistās Kanādas monētas iegāde.

Kāpēc iegādāties

 • Kanādas sudraba monētu „Kļavas lapa” cena ir atkarīga no sudraba cenas. Kanādas sudraba monētu „Kļavas lapa” pamatvērtība tiek noteikta pēc to tīrā sudraba satura, kas savukārt ir piesaistīts sudraba cenai.
 • Sudraba monētu „Kļavas lapa” cena kāps līdz ar inflāciju. Laika gaitā ir pierādījies, ka sudrabs ir lieliska vērtība, kad ir augsta inflācija, tā vērtībai pieaugot straujāk un augstāk nekā citiem ieguldījumiem.
 • Sudraba monētām „Kļavas lapa” otrreizējā tirgū ir zems uzcenojums. Pateicoties Kanādas Karaliskās monētu kaltuves efektīvajai darbībai, tā ir spējusi samazināt šīs monētas ražošanas izmaksas, kas nozīmē to, ka jūs kā investors, pērkot Kanādas sudraba monētu „Kļavas lapa”, ietaupīsiet naudu, jo tai būs mazāks uzcenojums.
 • Kanādas sudraba monētas „Kļavas lapa” ir norēķinu līdzeklis. Sudraba monētas „Kļavas lapa” ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Kanādā, un tās pieņem un maina daudzās vietās pasaulē.
 • Sudraba monēta „Kļavas lapa” ir likvīda un starptautiski atzīta. Tā tikusi nepārtraukti ražota 26 gadu garumā, un uz tās ir attēlota visievērojamākā un visilgāk valdošā karaliene 20. gadsimtā — Elizabete II, padarot Kanādas sudraba monētu „Kļavas lapa” plaši pieejamu pasaules sudraba tirgū.
 • Šī monēta ir 99,99% tīrs sudrabs. Kanādas sudraba monētas „Kļavas lapa” ir lielisks veids, kā iegūt savā īpašumā šo vērtīgo balto metālu.
 • Kanādas sudraba monētas „Kļavas lapa” ir līdzvērtīgas ieguldījumam. Vēsturiski sudrabam ir bijusi zemāka cena nekā zeltam, kas to padara par lielisku ieguldījumu investoriem, kuri vēlas ieguldīt mazāku naudas summu, vai tiem, kuri uzskata, ka iegūs vairāk dārgmetāla par tādu pašu summu nekā tad, ja pirktu zeltu, ar cerībām gaidot, ka sudraba cena attiecībā pret zeltu ar laiku paaugstināsies.
 • Sudraba monētām „Kļavas lapa” ir papildu drošības elements. Tās ir pirmās sudraba monētas pasaulē, uz kurām ir unikāli pretviltošanas drošības elementi, kas garantē monētas īstumu.

Investīciju sudrabs - zemā riska un uzkrājumu stabilitātes izvēle

Sudraba vērtība ir palielinājusies vairāku gadu garumā, kas nodrošina Jūsu investīciju pozitīvo sniegumu un stabilitāti. Uzziniet vairāk: Kāpēc investēt zeltā?

 • Produkta vērtība (1 gab.)
  43,58 €
 • Atpirkšanas cena
  28,96 €
 • Jūsu momenta risks tagad
  14,62 €

Fakts: sudraba cena EUR valūtā ir palielinājusies par 99.04% pēdējo 10 gadu laikā. Viszemākā cena bija 10,57 EUR/oz un visaugstākā 28,29 EUR/oz. Pašreizējā pasaules tirgus cena ir 28,96 EUR/oz

Vēsture

Kanādas sudraba monētu „Kļavas lapa” cena tiek noteikta pēc to 99,99% tīrā sudraba satura

Kanādas Monētu kaltuve redzot, cik veiksmīgi tirgū tiek uzņemta zelta monēta „Kļavas lapa”, 1988. gadā ieviesa arī tādu pašu sudraba monētu. Lai arī tā nebija pirmā vienas unces sudraba monēta, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis (pirms tās tika izdotas ASV sudraba „Ērglis” un Ķīnas sudraba „Panda”), taču tā bija pirmā monēta, kuras sastāvā bija 999.9 proves sudrabs. Pēdējo gadu laikā arī citas pazīstamas monētu kaltuves ir laidušas apgrozībā savas vienas unces monētas, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, piemēram, Austrijas Monētu kaltuve emitēja sudraba „Filharmoniku” un Pērtas Monētu kaltuve — sudraba „Kukaburru”, bet atšķirībā no tām monētas „Kļavas lapa” prove bija ar četriem cipariem „9” aiz nulles, kamēr pārējām bija par vienu „9” mazāk. Līdz pat šai dienai Kanādas sudraba monēta „Kļavas lapa” ir pasaulē vienīgā monēta, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, ar tik augstu provi.

1908. gadā dibinātā Kanādas Karaliskā monētu kaltuve pēdējo 20 gadu laikā ir bijusi viena no tirgus līderēm jaunu tehnoloģiju pielietošanā zelta un sudraba monētu ražošanā. Tā ne tikai radīja pirmo sudraba monētu, kas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, kuras sudraba prove bija ar četriem cipariem „9”, bet tā gāja vēl vienu soli tālāk, 1998. gadā ieviešot īpašas tirāžas 1,02233 Trojas unces zelta monētu ar 99,999 % (pieci „deviņi”) tīra zelta. Monētu kaltuves centieni pilnveidot un uzlabot augstās proves zelta monētas neapstājās pie vienas unces. Tā vietā 2007. gadā tā sasniedza jaunu rekordu, nākot klajā ar zelta monētu „Kļavas lapa”, kas svēra 100 kilogramus. Tā bija izgatavota no 0,99999 proves zelta, un tās nominālvērtība bija 1 miljons Kanādas dolāru.

2014. gadā Kanādas Karaliskā monētu kaltuve noteica jaunu monētu drošības standartu, ieviešot inovatīvu „Dārgmetāla DNS pretviltošanas tehnoloģiju” (Bullion DNA Anti-Counterfeiting Technology), kas ietver procesu, kurā katrai monētai tiek uzkalta unikāla mikroskopiska drošības zīme. Drošības zīmes centrā ir cipars „14” (apzīmējot 2014. gadu), un to ir iespējams saskatīt tikai lielā palielinājumā. Šī jaunā tehnoloģija sniedz papildu nodrošinājumu pret monētu viltošanu, un visas zelta monētas „Kļavas lapa”, kas kaltas, sākot ar 2014. gadu, ietvers šo jauno drošības elementu.

Produkta svars gramos
31.1346
Sudrabs (999.9°) svars gramos
31.10347
Prove
9999
Sudrabs (999.9°) svars Trojas uncēs
1
Diametrs
38
Biezums
-
Nomināla vērtības apraksts
5 dolāri
Ražotājs
Royal Canadian Mint, Kanāda

Averss

Uz monētas aversa ir atainota karaliene Elizabete II. Viņas Majestāte uz monētas ir atainota tāpēc, ka Kanāda ir Nāciju Sadraudzības dalībvalsts. Kā Sadraudzības dalībvalstij Kanādai karaliene Elizabete II ir konstitucionālās monarhijas galva. Virs karalienes attēla ir viņas vārds „ELIZABETH II” (ELIZABETE II) un monētas apakšā ir nominālvērtība „5 dollars” un emisijas gads.

Reverss

Uz reversa ir attēlots Kanādas nacionālais simbols — kļavas lapa, un virs tās ir uzraksts „CANADA” (KANĀDA). Kļavas lapas abās pusēs ir redzami četri devītnieki un zem tās ir iegravēta drošības zīme un uzraksts „FINE SILVER 1 OZ ARGENT PUR”, kura tulkojums ir „1 unce tīra sudraba”.

Iepakojums

Ja vēlaties, katru monētu ir iespējams atsevišķi iepakot plastmasas kapsulā. Iepakojumi ar 25 monētām ir pieejami oriģinālās monētu kaltuves aizzīmogotās tūbiņās. Pērkot vairumā, mēs monētas ievietojam oriģinālās Kanādas Karaliskās monētu kaltuves aizzīmogotās kastēs, kurās ir 20 tūbiņas ar 25 sudraba monētām „Kļavas lapa” katrā (kopā 500 monētas).

Drošs un ātrs sūtījums ar kurjeru

Jūsu sūtījums tiks piegādāts līdz adresei ar pasta pakalpojuma sniedzēja kurjeru. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža.  Pasta pakalpojuma sniedzējs kontaktēs ar Jums pa tālruni, kuru Jūsu norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Drošs un ātrs sūtījums ar Omniva pakomātu

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto Omniva SIA pakomātu. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas no izsūtīšanas brīža. Omniva SIA pakalpojuma sniedzējs paziņos Jums par sūtījuma piegādes faktu uz konkrēto pakomātu un nepieciešamajiem pakomāta rekvizītiem, aizsūtot SMS uz tālruni, kuru Jūs norādījāt pasūtījumā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek apdrošināts par summu 500 EUR. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atlīdzīnāt Jums ne vairāk kā 500 EUR no pasūtījuma summas. Apdrošināšana tiek iekļauta piegādes maksā.

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Droša starptautiskā preču piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar starptautiskā pasta pakalpojuma sniedzēju. Tiklīdz būsim saņēmuši maksājumu par pasūtījumu, Jūsu preces tiks izsūtītas 24 stundu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no Jūsu atrašanās vietas, parasti starptautiskā piegāde ilgst no 7-14 darba dienām. Mēs piedāvājām Jums saņemt sūtījumu Jūsu adresē ar kurjera palīdzībua vai Jums tuvākajā pasta nodaļā. Ja Jūs vēlaties, ir iespējams saņemt personīgi Jūsu pasūtījumu vienā no mūsu filiālēm Rīgā bezmaksas dienā, kad tiks saņemts maksājums. Gadījumos, kad mums nav iespēju izsūtīt Jūsu preces laicīgi, mēs vienmēr informēsim Jūs par to. Mēs paturam tiesības atteikt Jums izsūtīt Jūsu pasūtījumu, ja kļūs zināmi kādi ierobežojošie apstākļi, piemēram, Jūsu atrašanās vietas nodokļu īpatnības vai vietējie pasta sūtījumu ierobežojumi vai arī citi riski.

Sūtījuma apdrošināšana

Jūsu sūtījums tiek pilnībā apdrošināts. Ja iestājas gadījums, kad Jūsu sūtījums ir sabojāts vai pazaudēts, kas ir ļoti rets gadījums, mēs apņemamies atkārtoti izsūtīt Jums preces vai atlīdzīnāt pasūtījuma vērtību. Apdrošināšanas maksa ir atkarīga no Jūsu pasūtījuma vērtības (% no summas).

Sūtījuma izsekošana

Tiklīdz Jūsu pasūtījums ir izsūtīts mēs informēsim Jūs, paziņojot sūtījuma izsekošanas numuru.

Aptuvenās piegādes izmaksas

Tavex piedāvā vieglu un drošu piegādi visiem tiešsaistes pasūtījumiem. Apskatīt informāciju par piegādes izmaksām.

Zelts un sudrabs vienmēr ir pieejams noliktavā

Jūsu ērtībai Tavex noliktavā vienmēr atrodas gandrīz visas zelta vai sudraba preces, līdz ar to mēs esam gatavi nodrošināt ātru pasūtījuma nosūtīšanu vai arī pasūtījumu ir iespējams personīgi saņemt Tavex filiālē uzreiz pēc apmaksas saņemšanas. Tavex Grupa ir pasaules slavenāko investīciju zelta ražotāju oficiālais pārstāvis Skandināvu un Baltijas valstīs, kas garantē labākās cenas, kā arī preču autentiskuma nodrošināšanu. Mūsu piegādātāji ir Austrijas monētu kaltuve (Münze Österreich), Pērtas naudas kaltuve (The Perth Mint Australia), Ķīnas monētu ražotājs (China Great Wall Coins Investments Ltd.), stieņu tirgus līderi Šveices PAMP Suisse un Valcambi, kā arī citi lielākie dārgmetālu ražotāji un dīleri.

Dārgmetālu saņemšana uzreiz maksājuma dienā

Ja veiksiet pasūtījumu tiešsaistē, dārgmetālus ir iespējams saņemt vienā no mūsu filiālēm tajā pašā dienā uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Kā arī būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu filiālēs, lai sniegtu bezmaksas konsultāciju par dārgmetālu veidiem un fiziskā veidā parādītu Jums interesējošos produktus.

Izdevīgas cenas

25 gadu pieredze dārgmetālu tirdzniecībā un lieli pasūtījumu apmēri pavēra Tavex Grupai iespējas piedāvāt Jums labākās cenas tirgū. Kopā ar Tavex Jums ir iespēja ieguldīt dārgmetalos ar minimālu maržu un sprediem.

Prece ir noliktavā

Šī prece ir noliktavā un ir gatava izsniegšanai kādā no Tavex filiālēm vai var tikt izsūtīta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Uzziniet vairāk par ieguldījumiem dārgmetālos un iegūstiet vērtīgu tirgus ieskatu