fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

The Perth Mint ir pasludinājis rekorda gadu

Zelta cena (XAU-EUR)
2244,87 EUR/oz
  
+ 9,80 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
26,93 EUR/oz
  
+ 0,39 EUR
the perh mint

Pērtas naudas kaltuve ir paziņojusi par rekordlieliem finanšu radītājiem 2020.-2021. gadā, kad peļņa pirms nodokļu nomaksas ir 56 miljoni ASV dolāru un apgrozījums sastāda vairāk par 26 miljardiem ASV dolāru.

Rūpnīca paziņoja, ka šādi rezultāti ir naudas kaltuves rekords 122 gadu vēsturē. The Perth Mint uzskata, ka šādi radītāji apliecina rūpnīcu kā vienu no Austrālijas lielākajiem zelta un sudraba eksportētājiem.

Pērtas kaltuves izpilddirektors Ričards Heiss paziņoja: “Šis ir izcils rezultāts, ko sasniegusi The Perth Mint, un tā ir uzslava vairāk nekā 500 uzņēmuma darbiniekiem, kuri ir nostiprinājuši uzņēmumu pasaules dārgmetālu līdera statusā.”

Viņš piebilda, ka The Perth Mint drošā, efektīvā un ilgtspējīgā veidā ir eksportējusi pasaulei zeltu no Rietumaustrālijas ilgāk par gadsimtu. Naudas kaltuve ir kļuvusi arī par vienu no valsts vadošajiem darba devējiem un iekļuvusi lielāko eksportētāju TOP 3.

Heiss atzīmēja, ka pagājušais finanšu gads ir bijis viens no grūtākajiem, ar ko pasaule ir saskārusies daudzu desmitgadu laikā, taču tas deva arī nepieredzētas iespējas, lai turpinātu veidot Pērtas naudas kaltuves sasniedzamību, ilgstspējību un reputāciju visā pasaulē.

Atgādināsim, ka Tavex ir The Perth Mint ilgtermiņa partneris un vienīgais oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, piedāvājot saviem klientiem tādus ieguldījumu produktus kā Austrālijas Lunārs, Austrālijas Ķengurs, Koala un Kukaburra pa tiešo ražotnes.

______________
Rakstu sagatavoja Tavex mārketinga nodaļa
Avots: www.perthmint.com

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2244,87 EUR/oz
  
+ 9,80 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
26,93 EUR/oz
  
+ 0,39 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī