fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Pirmo reizi Latvijā: Green Gold

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes, Finanšu ziņas 17.05.2021
Zelta cena (XAU-EUR)
2205,20 EUR/oz
  
+ 10,69 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,22 EUR/oz
  
- 0,33 EUR
Green Gold stieņi

Ņemot vērā, ka Tavex būs pirmais uzņēmums, kas piedāvās šādu produktu Latvijas tirgū, izskaidrosim, ko nozīmē jēdziens Zaļais zelts un ar ko šāda zelta stieņi atšķiras no standarta zelta stieņiem.

Green Gold ir zelts ar izsekojamu izcelsmi. Pašlaik Latvijas investoriem ir nolemts piedāvāt Šveices ražotāja Valcambi Suisse ražoto zaļo zeltu.

Valcambi Green Gold ir augstākās kvalitātes dārgmetāls, kura izcelsme ir pilnībā dokumentēta un neatkarīgi pārbaudīta. Valcambi zaļo zeltu iegūst tikai no raktuvēm, kas atbilst visaugstākajiem vides, veselības, drošības un cilvēktiesību standartiem.

Valcambi Green bar

Valcambi rūpnīcā zaļā zelta apstrāde notiek pilnīgi šķirti no citu izstrādājumu ražošanas, sākot no rafinēšanas līdz stieņu ražošanai un iesaiņošanai.

Visa Green Gold ražošanas un piegādes ķēde atrodas neatkarīga audita uzraudzībā. Valcambi garantē visaugstākos Valcambi Green Gold kvalitātes standartus.

Līdz šim ir pasūtīta pirmā 5 g Valcambi Green Gold stieņu partija, kas drīzumā būs pieejama pārdošanai visās Tavex filiālēs.

Uzziniet vairāk par 5g Valcambi zaļā zelta stieņiem

Gadījumā, ja rodas jautājumi par Green Gold lielāka svara stieņu iegādi, lūdzam sazināties ar Tavex dīlinga nodaļu pa tālruni 67205533 vai rakstīt pieprasījumu uz tavex@tavex.lv

Komentāri

Jums būs interesanti lasīt arī