fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Valcambi – rūpnīca, kas pieņem izaicinājumus

Zelta cena (XAU-EUR)
2181,03 EUR/oz
  
+ 35,49 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,63 EUR/oz
  
+ 0,66 EUR
Valcambi AS
Valcambi ražotāja galvenā mītne un rafinēšanas rūpnīca atrodas Balernā, Šveices dienvidaustrumos. Valcambi dārgmetālu pārstrādes rūpnīca ir viena no lielākajām specializētajām rūpnīcām pasaulē, tā ir izvietota 3.3 hektāru platībā. Izmantojot modernākās tehnoloģijas, ražošanas process ietver visstingrākās drošības uzraudzības un kvalitātes kontroles sistēmas. Zelta, sudraba un platīna grupas metālu kopējā rafinēšanas jauda Valcambi gadā ir aptuveni 2 000 tonnu.

Valcambi piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu:

  • lieto un kalto stieņu ražošanu;
  • monētu un medaļu ražošanu un to sagatavju izgatavošanu;
  • sagatavju izgatavošanu pulksteņu industrijai;
  • dārgmetālu sakausējumu ražošanu.

Valcambi klientu vidū ir pasaules lielākie kalnrūpniecības uzņēmumi, augstākās klases luksusa pulksteņu ražotāji, lielākās starptautiskās bankas, valdības un centrālās bankas.

Visā 60 gadu pastāvēšanas vēsturē Valcambi ir koncentrējies tikai uz dārgmetālu pārstrādes biznesu. Uzņēmuma panākumi un reputācija ir balstīta uzticēšanās filozofijā – uzticēties darbiniekiem, klientiem un industrijai, kuru Valcambi apkalpo.

Mēs saprotam, ka mūsu klienti strādā ļoti konkurētspējīgā biznesa vidē, – visa mūsu darbība ir vērsta uz mūsu klientu panākumu nodrošināšanu.

Valcambi izpilddirektors

Valcambi ražotie stieņi ir vieni no populārākajiem ieguldījuma zelta un sudraba stieņiem Eiropā, tai skaitā arī Latvijā. Gan sudraba, gan zelta stieņiem ir 999.9 prove.

Tavex Group ir oficiālais Valcambi AS ražotāja pārstāvis, kas nozīmē, ka Tavex klienti garantēti saņem autentisku preci, kas nonāk Tavex noliktavās tieši no ražotāja.

Izvēlies sudraba vai zelta Valcambi stieņus ar izdevīgu cenu un saņem tos ar piegādi vai Tavex filiālēs Rīgā!

Zelta cena (XAU-EUR)
2181,03 EUR/oz
  
+ 35,49 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,63 EUR/oz
  
+ 0,66 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī