fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Tavex ir papildinājis savu valūtu klāstu ar Šrilankas rūpijām (valūtas kods - LKR)

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes, Valūtu jaunumi 26.02.2019
Zelta cena (XAU-EUR)
2181,03 EUR/oz
  
+ 35,49 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,63 EUR/oz
  
+ 0,66 EUR
srilankas-rupija-šrilanka-lkr

Ņemot vērā klientu interesi un galamērķa popularitāti mūsu valstī, Tavex februārī ir papildinājis savu valūtu klāstu ar Šrilankas valūtu – Šrilankas rūpija (LKR).

Laimes sajūta un dabas skaistums, senā kultūra un nebeidzamie tējas lauki – parasti šādas ir ceļotāju atmiņas par Šrilankas ceļojumu. Bieži vien, dodoties uz tik eksotisku valsti, viens no jautājumiem pirms izbraukšanas no Rīgas ir – kā tad ir ar norēķiniem tur uz vietas?

+ Rādīt vairāk

Jāatzīst, ka finanšu sektora attīstība ir skārusi arī Šrilanku, tāpēc norēķini ar karti ar katru dienu kļūst aizvien izplatītāki, taču ne visās pilsētās, savukārt lielajās pilsētās – ne visos veikalos. Ja plānojat norēķināties ar karti – brīdiniet savu banku, ka ir ieplānots ceļojums uz Šrilanku, lai izvairītos no situācijas, ka bankas karte tiek bloķēta drošības apsvērumu dēļ.

Norēķini skaidrā naudā tūrisma zonās joprojām paliek viens no izplatītākajiem norēķinu veidiem. Šo faktu ļoti labi pārzin arī kabatzagļi, kuri uzmanīgi vēros “aizrautīgus” ceļotājus un izmantos “peļņas” iespēju, ja ieraudzīs, ka jūs nesekojat līdzi savām kabatām/savam makam pietiekami labi. 

- Rādīt mazāk

! Ir svarīgi atzīmēt Šrilankas rūpiju ievešanas un izvešanas ierobežojumus: katrs cilvēks, kurš šķērso Šrilankas robežu, drīkst ievest/izvest ne vairāk par 5000 rūpiju. Ierobežojums ir attiecināms tieši uz vietējās valūtas ievešanu un izvešanu. Ārvalstu valūtas (eiro un dolārus) skaidrā naudā jūs varat ievest pietiekoši daudz (deklarēt ir nepieciešams vien apjomu, kas pārsniedz USD 15 000).

Šrilankas rūpijas ir pieejamas visās Tavex filiālēs: t/p Alfa, t/c Mols, t/c Spice Home, t/c Origo, modes un izklaides centrā Rīga Plaza un Elizabetes ielā 21a.

Apmainīt ir iespējams apgrozībā esošās Šrilankas rūpiju banknotes. Šrilankas monētas apmaiņai netiek pieņemtas.

Valūtas kursu un plašāku informāciju par valūtu var apskatīties šeit vai uzzināt pa tālr.: +371 6720 5533.

Jums varētu interesēt arī šis raksts:

Zelta cena (XAU-EUR)
2181,03 EUR/oz
  
+ 35,49 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,63 EUR/oz
  
+ 0,66 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī