fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

10 iemeslu, kāpēc absolventam dāvināt zelta vai sudraba monētu vai stieni

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes 08.05.2018
Zelta cena (XAU-EUR)
2181,03 EUR/oz
  
+ 35,49 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,63 EUR/oz
  
+ 0,66 EUR
ko-davinat-izlaiduma

Kas var būt skaistāks par izlaidumu laiku, kad gaisā jūtams neizsakāms prieks un gandarījuma sajūta par paveikto. Ikviens absolvents ir ieguldījis milzīgu darbu, lai sasniegtu augstākos rezultātus un saņemtu kāroto diplomu, tāpēc šis ir laiks paslavēt savu absolventu un palutināt ar dāvanām.

Noskaidrojiet 10 iemeslus, kāpēc jūsu absolventam pati labākā dāvana izlaidumā būs dārgmetāla monēta vai stienis:

1. Zelts un sudrabs simbolizē uzvaru un sasniegumus. Izglītības iegūšana, vai tā būtu pamatskolas, vai arī maģistrantūras, ir sava veida maratons un nopietns dzīves izaicinājums, kura pārvarēšanu ir jāsvin un jāapbalvo.

2. Investīcija, kura saprotama jebkura vecuma absolventam. Zelts un sudrabs monētu un stieņu veidā ir investīciju dārgmetāli, kuru vērtība svārstās finanšu tirgos. Šādas dāvanas saņemšana veicinās absolventa finanšu pratību, kā arī audzinās pieradumu investēt nākotnē. Šeit ir iespēja iepazīties ar rakstu, kāpēc ir vērts investēt zeltā.

3. Zelts un sudrabs pieejams katram par pieņemamām cenām. Zelta monētu un stieņu daudzveidība dod mums ļoti plašu izvēli, lai atrastu dāvanu ar nepieciešamo simbolismu par atbilstošāko cenu.

Zelta un sudraba monētu un stieņu piedāvājums – oriģinālākā dāvana izlaidumā

Investīciju sudraba monētas
vai stieņi
Investīciju zelta monētas vai stieņi
 suns-sudraba-stienis-tavex  ķīnas-panda-moneta
Apskatīt Apskatīt

4. Dāvana ar reālu vērtību un augstu likviditāti. Zelts un sudrabs ir metāls ar augstu reālo vērtību, kas saglabās to arī pēc vairākiem gadiem. Atšķirībā no zelta juvelierizstrādājumiem, investīciju zelts netiek aplikts ar PVN, kā arī tam ir ļoti mazs uzcenojums. Gadījumā, ja dāvanas īpašnieks izvēlēsies pārdot zeltu, tas būs viegli izdarāms.

5. Drošības spilvens. Ja dāvana ir paredzēta jaunam cilvēkam, kuram priekšā patstāvīgās dzīves izaicinājumi, tad zelta vai sudraba monēta var būt svarīgs finanšu atbalsts grūtību brīžos. Investīciju monētām un stieņiem ir augsta likviditāte un tos ir iespējams viegli pārdot, ja šāda nepieciešamība būs aktuāla.

6. Uzkrājums nākotnes mērķiem. Zelts vai sudrabs var tikt uzkrāts nākotnei, kas būs ieguldījums absolventa budžetā. Labklājības un stabilitātes pamats.

7. Sentimentāla vērtība un skaista atmiņa. Atšķirībā no citām mantām, kas tiek pirktas tikai dāvināšanas pēc un, iespējams, nemaz netiks izmantotas, šāda dāvana paliks par labu atmiņu absolventam nākotnē. Izvēlieties zeltu ar simbolisku dizainu, piemēram, stieņus ar Fortūnas attēlu vai Latvijas 100 latu zelta monētu Latvijas simtgades gadā.

latvijas-100-latu-monēta

8. Dāvanas unikalitāte. Pasaulē ir aptuveni 25 grami zelta uz vienu planētas iedzīvotāju. Ļaujiet jūsu absolventam sajusties īpašam.

9. Brīnišķīga un gudra tradīcija. Dārgmetālu monētu un stieņu dāvināšana svētkos atvieglos ikdienu, saudzēs jūsu laiku un pasargās no naudas iztērēšanas par nelietderīgām dāvanām.

10. Zelta “medaļa” par zelta sasniegumiem. Uzdāviniet īstā zelta medaļu – zelta monētu par izciliem sasniegumiem.

Jums varētu interesēt arī šis raksts:
Zelta dāvana uz izlaiduma balli.

Zelta cena (XAU-EUR)
2181,03 EUR/oz
  
+ 35,49 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,63 EUR/oz
  
+ 0,66 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī