fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Vietne tavex.lv saņem apbalvojumu prestižajā reklāmas festivālā “Golden Egg 2018”

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes 20.03.2018
Zelta cena (XAU-EUR)
2247,44 EUR/oz
  
- 18,09 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,75 EUR/oz
  
- 0,94 EUR
tavex-award-golden-egg

2018. gada 16. martā Igaunijā norisinājās Igaunijas Mārketinga aģentūru asociācijas organizētā konkursa “Golden Egg 2018” (Kuldmuna’18) ceremonija, kurā tirdzniecības platforma tavex.lv saņēmusi augstāko apbalvojumu kategorijā “Digitālā reklāma, E-komercijas risinājums”, kas uzņēmumam jau ir otrā uzvara šī gada laikā.

Konkurss “Kuldmuna” norisinās jau 20 gadu pēc kārtas un ir viens no svarīgākajiem notikumiem Igaunijas reklāmu aģentūrām. Šogad konkursā tika iesūtīts rekordliels reklāmu skaits – 719, tādās kategorijās kā reklāma, dizains, digitālā reklāma, pasākumu mārketings un sabiedriskās attiecības. Katrā kategorijā žūrija piešķir 3 dažādus apbalvojumus – zelta, sudraba un bronzas ola – par visaizraujošākajiem un radošākajiem reklāmas risinājumiem.

tavex_majas-lapa

Dārgmetālu un valūtu tirdzniecības vietne tavex.lv saņem jau otru apbalvojumu prestižajos Igaunijas konkursos. Kā jau tika ziņots iepriekš, pirmais apbalvojums tika saņemts 2018. gada 15. februārī e-komercijas forumā “Baltic E-Commerce Summit 2018“, kur tavex.lv tika atzīts kā “Labākais Latvijā”(Best in Latvia).

“Mēs esam gandarīti, ka mūsu ieguldītā darba rezultāts – jaunā dizaina un funkcionalitātes mājas lapa – tiek novērtēts ne tikai Tavex klientu vidū, bet arī līdzīgos konkursos, kas motivē virzīties tālāk un piedāvāt tirgū arvien jaunākus risinājumus zelta investīciju un valūtu tirdzniecības jomā”, atzīst Tavex valdes loceklis Andris Arhipenko.

2017. gada novembrī Tavex ir pārgājis uz vienoto Tavex Group dizainu un prezentējis daudzfunkcionālu mājas lapu.

Ar oficiālajiem konkursa rezultātiem ir iespējams iepazīties šeit!

Zelta cena (XAU-EUR)
2247,44 EUR/oz
  
- 18,09 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,75 EUR/oz
  
- 0,94 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī