fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Pirmo reizi Latvijā valūta ar piegādi mājās

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes, Aktualitātes ceļotājiem 30.05.2019
Zelta cena (XAU-EUR)
2171,44 EUR/oz
  
- 33,91 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,64 EUR/oz
  
- 1,09 EUR
valuta-ar-piegadi

Valūtas maiņas pakalpojums pāriet jaunajā fintech līmenī. Jau jūnijā lielākais valūtu tirgotājs Latvijā – Tavex – ieviesīs jaunus pakalpojumus visiem, kuri vēlas mainīt ārvalstu valūtu.

Šī gada pavasarī Latvijas Banka ieviesa grozījumus valūtas maiņas pakalpojuma sniegšanas noteikumos, kas nosaka, ka turpmāk katrs, kurš vēlēsies iegādāties ārvalstu valūtu skaidrā naudā, apmaksājot pirkumu savā internetbankā, varēs to saņemt kādā no filiālēm vai pat ar apdrošinātu piegādi ar kurjeru.

Turpmāk Latvijas iedzīvotājiem tiks nodrošināta iespēja iegādāties valūtu tiešsaistē, izmantojot rīku tavex.lv mājaslapā, bet valūtu saņemt tuvākajā Tavex filiālē vai ar piegādi mājās jebkur Latvijā.

valuta-ar-piegadi

“Sabiedrībai tā ir laba ziņa, jo turpmāk milzīgs ārvalstu valūtu klāsts būs pieejams ne tikai Tavex filiālēs Rīgā, bet arī visā Latvijā. Pastāvīgi saņēmām zvanus un e-vēstules no klientiem ar jautājumiem, kur citās Latvijas pilsētās vai reģionos var iegādāties, piemēram, forintus vai batus, bet diemžēl nevarējām sniegt pozitīvu atbildi. Tagad situācija mainīsies. Vēl jo vairāk – valūtas iegādei vairs nav nepieciešams izņemt naudu no bankomāta, lai veiktu skaidras naudas darījumu filiālē,” informē Tavex valdes loceklis Andris Arhipenko.

Neskatoties uz aktīvi kultivētu trendu “pasaki nē skaidrai naudai!”, ko popularizē banku un publiskais sektors, skaidrā ārvalstu valūta joprojām ir nepieciešama, un nav pamata domāt, ka tuvākajā nākotnē nauda savā klasiskajā formā pazudīs.

“Komandējumos, ceļojumos skaidra nauda joprojām ir aktuāla. Mēs varam ilgi diskutēt par banku norēķinu karšu ērtumu, taču skatīsimies uz situāciju, noņemot rozā brilles – daudzās valstīs uzturēties bez vietējās valūtas skaidrā naudā ir neiespējami vai vismaz nekomfortabli,” piebilst Tavex pārstāvis.

Lielākā prioritāte šāda pakalpojuma sniegšanā tiks piešķirta drošai pirkuma veikšanai. “Pasūtījuma veikšanas un izpildes laikā personas datu aizsardzība ir augstākajā līmenī, turklāt šādu pasūtījumu piegāde ir pilnībā apdrošināta,” komentē A. Arhipenko. “Ne mazāk svarīgs ir arī fakts, ka šādiem pasūtījumiem tiks piemēroti visi spēkā esošie normatīvie akti, kas skar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanu.”

Latvijas tirgū Tavex darbojas jau 17 gadu, ieņemot līdera pozīciju. 2018. gadā Tavex neto apgrozījums sastādīja 13.9 milj. eiro.

Pasūtīt valūtu tiešsaistē:

Cenas atjaunotas pirms 22 minūtēm