fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

The Perth Mint: arī maijā ir uzstādīti dārgmetālu pārdošanas rekordi

Zelta cena (XAU-EUR)
2204,44 EUR/oz
  
+ 8,89 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,17 EUR/oz
  
- 0,43 EUR

Periodiski, tai skaitā arī no mums, var dzirdēt, ka fiziskie dārgmetāli (monētās un stieņos) ar katru dienu gūst arvien lielāku popularitāti. Šo faktu apliecina arī Austrālijas investīciju zelta ražotājs The Perth Mint, kas ir publicējis pārskatu par šī gada maiju.

Maijā The Perth Mint (Pērtas naudas kaltuve) pārdeva 91 146 Trojas unces zelta un 1 700 807 Trojas unces sudraba monētās un stieņos, šāda veida pārdošanas apjomi turpina spēcīgu pieprasījumu pēc dārgmetāliem, kas ir vērojams jau no 2021. gada sākuma.

Šie pārdošanas rādītāji, salīdzinot ar 2020. gada maiju, atspoguļo pieaugumu pēc zelta investīciju produktiem par 44% un par 71% – sudraba produktiem.

Salīdzinot šī gada maija pārdošanas datus ar pēdējo 2.5 gadu vidējo mēneša pārdošanas apjomu, rezultāti pārsniedz pārdošanas rādītājus par 95% zeltam un par 86% sudrabam.

The Perth Mint informē, ka šī gada maijs bija vēl viens ārkārtīgi veiksmīgs mēnesis zelta un sudraba monētām.

Mūsu ražošanas apjomus izaicina pieprasījums no tādiem tirgiem kā, piemēram, Vācija un ASV,

informēja The Perth Mint investīciju produktu ģenerāldirektors Nils Venss.

Pērtas naudas kaltuve ražo un tirgo Austrālijas investīciju zelta un sudraba monētas un stieņus. Pasaulē The Perth Mint ražotās monētas un stieņi ir atzīti un populāri kvalitatīva izpildījuma un dārgmetālu tīrības dēļ. No populārākajiem produktiem, kuri jau ir kļuvuši par atpazīstamiem visā pasaulē, ir monētu sērijas – Austrālijas Ķengurs, Kukaburra, Koala un Lunāru sērijas.

Arī Latvijas iedzīvotāji ir iecienījuši The Perth Mint ražotos produktus, ko Tavex Group, būdams vienīgais The Perth Mint oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, saņem savās noliktavās pa tiešo no ražotāja.

Rakstu sagatavoja Tavex mārketinga nodaļa.

Avots: The Perth Mint Blog 

Jums būs interesanti lasīt arī