fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Tavex mātes uzņēmums ir atzīts par lielāko mazumtirgotāju Igaunijā

Zelta cena (XAU-EUR)
2163,04 EUR/oz
  
- 1,74 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,78 EUR/oz
  
- 0,83 EUR
Tavid kļūst par lielāko mazutirgotāju

Vakar tika paziņots, ka Tavex mātes uzņēmums Tavid – ir saņēmis Igaunijas 2023. gada lielākā mazumtirgotāja titulu, apsteidzot Circle K.


Sirsnīgi sveicam kolēģus un lepojamies, ka šajā sasniegumā ir iesaistīta arī Tavex Latvia komanda. Katram no mums ir svarīgi saprast, ka esam daļa no kaut kā liela un vērtīga.

Saņemot pelnīto balvu, Tavid izpilddirektors Jurijs Martins sacīja, ka viena no uzņēmuma galvenajām vērtībām ir līdzsvarota darbinieku, klientu un uzņēmuma īpašnieka interešu ievērošana.

Tavid izpilddirektors Jurijs Martins

Intervijā izdevumam Äripäev (Latvijā – Dienas Bizness) Martina kungs pauda viedokli, ka tuvākajā laikā ekonomisko dzīvi varētu uzlabot dažas kosmētiskas izmaiņas, taču, lai uzlabotu kopējo ainu ilgtermiņā, ir nepieciešams daudz vairāk.

Ir jāšķiras no esošās finanšu sistēmas. Pašreizējā sistēma ir novecojusi, un tā ir jāaizstāj ar kaut ko citu. Paskatieties, kā funkcionē sabiedrība; jaunajā realitātē esošā finanšu sistēma nav nevainojama un ilgtspējīga,

sacīja Jüri Martins radio intervijā izdevumam Äripäev.

Tavex Group

AS Tavid meitas uzņēmums — Tavex — Latvijā darbojas jau 21 gadu, nodrošinot investīciju dārgmetālu iegādes un atpirkšanas pakalpojumu, kā arī valūtas maiņas pakalpojumu. Tavex Group ir lielākais dārgmetālu un valūtu mazumtirgotājs Ziemeļeiropā. Tavex Group neto apgrozījums 2022. gadā bija 738 miljoni eiro. Latvijas pārstāvniecības peļņa 2022. gadā — 1,59 miljoni eiro.

Tavex Group-Tavex pārstāvniecības Eiropā

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2163,04 EUR/oz
  
- 1,74 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,78 EUR/oz
  
- 0,83 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī