fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Tavex kļūst par vēl viena Šveices zelta ražotāja oficiālo dīleri

Zelta cena (XAU-EUR)
2181,03 EUR/oz
  
+ 15,44 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,63 EUR/oz
  
+ 0,44 EUR
Heraeus-argor

Tavex, vadošais dārgmetālu tirgotājs Latvijā, ir paziņojis, ka ir kļuvis par oficiālo Argor-Heraeus dārgmetālu ražotāja pārstāvi Baltijas valstīs un 2023. gada maijā saņems savu pirmo Argor-Heraeus zelta stieņu kravu Tavex Latvia noliktavā.

Šī jaunā sadarbība investoriem Latvijā sniegs iespēju ieguldīt vēl viena Šveices ražotāja augstas kvalitātes zelta stieņos. Argor-Heraeus tiek uzskatīts par vienu no pasaulē cienījamākajiem un prestižākajiem dārgmetālu ražotājiem.


Zelts jau sen tiek uzskatīts par uzticamu ieguldījumu iespēju, īpaši ekonomiskās nenoteiktības laikā. Tā kā pasaule turpina cīnīties ar pastāvošo ekonomikas un finanšu krīzi, daudzi investori pievēršas zeltam kā drošam patvērumam vētras laikā. Tavex Latvijā pērn ir pārdevis gandrīz 1000 kilogramus zelta, un zelta stieņi bija vispopulārākā investoru izvēle.

Līdz ar Argor-Heraeus zelta stieņu pievienošanu savam produktu klāstam, Tavex piedāvās Latvijas iedzīvotājiem vēl pievilcīgāku iespēju investoriem, kuri vēlas dažādot savu investīciju portfeli un aizsargāt savu uzkrājumu vērtību. Argor-Heraeus ir slavens ar savu pieredzi dārgmetālu attīrīšanas jomā, un tā zelta stieņi ir atzīti par vieniem no labākajiem stieņiem dārgmetālu nozarē. Ieguldot Argor-Heraeus zelta stieņos ar Tavex starpniecību, investori iegūs gan uzticama un cienījama ražotāja, gan gadiem ilgi uzticama vietējā partnera priekšrocības.

Argor-Heraeus Šveice

Komentējot jauno sadarbību, Tavex valdes priekšēdētājs Andris Arhipenko sacīja:

Esam sajūsmā, ka turpmāk varēsim piedāvāt saviem klientiem Latvijā iespēju investēt Argor-Heraeus zelta stieņos.

Pasaule joprojām dzīvo ekonomiskajā nenoteiktībā, un mēs patiesi uzskatām, ka zelts šajā laikā ir viens no uzticamākajiem, pieejamiem, kā arī cilvēkiem vienkārši izprotamiem ieguldījumiem. Pēdējo gadu laikā pasaule vairākkārt ir piedzīvojusi situāciju, kad pieprasījums pēc fiziskā zelta pārsniedz piedāvājumu. Uzņēmums ir pārliecināts, ka partnerība ar Argor-Heraeus palīdzēs turpmāk apmierināt arī lielāku pieprasījumu bez jebkādiem piegāžu traucējumiem, vienlaikus nodrošinot  klientiem sirdsmieru, ko sniedz uzticama un cienījama zīmola fiziskā ieguldījuma zelta stieņi.

Atgādināsim, ka Argor-Heraeus ir ne tikai LBMA sertificēta dārgmetālu ražošanas rūpnīca, bet tā arī aktīvi darbojas LBMA tirgus risinājumu un stratēģijas noteikšanā, lai sasniegtu nākotnes globālo standartu etalonu visā dārgmetālu tirgū.

Esam ieplānojuši Argor-Heraeus zelta stieņu iepazīšanās kampaņu, tāpēc ir vērts pierakstīties jaunumiem, lai būtu to klientu vidū, kuri uzzinās par piedāvājumu vēl pirms brīža, kad tas tiks publiski paziņots Tavex vietnē un soctīklos!

Pierakstīties jaunumiem

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2181,03 EUR/oz
  
+ 15,44 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,63 EUR/oz
  
+ 0,44 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī