fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Tavex investē 70 000 eiro pirmās klientu apkalpošanas filiāles izveidē ārpus Rīgas

Zelta cena (XAU-EUR)
2215,44 EUR/oz
  
+ 16,20 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
26,83 EUR/oz
  
+ 0,11 EUR
Web Tavex filiāle Daugavpilī t/c Ditton

Valūtas maiņas un zelta tirgotājs SIA Tavex šī gada 1. martā ir atvēris pirmo klientu apkalpošanas filiāli ārpus Rīgas, kuras izveidē ir investējis 70 000 eiro, informē uzņēmums. Jaunā klientu apkalpošanas filiāle ir ierīkota tirdzniecības centrā Ditton Daugavpilī.


“Mūsu mērķis darbam jaunajā Tavex filiālē Daugavpilī bija izvēlēties vietējos iedzīvotājus un mums tas izdevās – esam atraduši savus dimantiņus ilgas atlases un apmācību rezultātā.”

Varam ar lepnumu paziņot, ka Daugavpilī strādās finanšu jomas profesionāļi ar ievērojamu pieredzi arī klientu apkalpošanas jomā.

informē valdes locekle Viktorija Gorčakova.

Jaunā Klientu apkalpošanas filiāle ir ierīkota tirdzniecības centrā Ditton Daugavpilī. Tajā sniedz pilnu pakalpojumu klāstu – veic dārgmetālu stieņu un monētu pārdošanu un uzpirkšanu, maina vairāk kā 50 valūtas, uzpērk zelta juvelierizstrādājumus, pārdod sudraba kolekcijas monētas un nodrošina Western Union naudas pārvedumu pakalpojumu.

“Šī ir mūsu pirmā darbības pieredze ārpus Rīgas. Jāatzīst, ka Daugavpils tika izvēlēta, jo kopš pandēmijas sākuma esam izjutuši aktīvu interesi par zeltu no Latgales reģiona iedzīvotājiem. Arī valūtas maiņas pakalpojuma iespējas līdz šim Latgales reģionā bija ierobežotas, tāpēc patiess prieks apzināties, ka mūsu darbība reģionam sniegs zināmu pievienoto vērtību,” skaidro Tavex valdes priekšsēdētājs Andris Arhipenko.

Tavex Daugavpild ditton

Tavex ir 6 klientu apkalpošanas filiāles Rīgā. Latvijā uzņēmums veic saimniecisko darbību jau 20 gadus.

Tavex SIA neauditētie dati par 2022. gadu, liecina, ka pērn sabiedrības apgrozījums sasniedza 50 milj. EUR, kas ir 127% piegaugums,  salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Pateicoties tiesību aktu izmaiņām un valūtas maiņas licencēšanas modeļa izmaiņām valūtas maiņas pakalpojuma reģionāla attīstība ir kļuvusi pieejamāka.

Tavex Latvia investīciju zelta pārdošanas apjomi 2022. gadā sasniedza 1 tonnu zelta, kas tika pārdots monētu un stieņu veidā. Tavex ir finanšu grupas Tavex Group meitas uzņēmums Latvijā. Tavex Group darbojas 14 ES valstīs, apkalpojot vairāk kā 3 miljonus klientu gadā.

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2215,44 EUR/oz
  
+ 16,20 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
26,83 EUR/oz
  
+ 0,11 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī