fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Tavex 2022. gada atziņas

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes 30.12.2022
Zelta cena (XAU-EUR)
2181,06 EUR/oz
  
+ 35,44 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,60 EUR/oz
  
+ 0,66 EUR
Tavex Ģimene 2022

Mūsu dārgais un cienījamais Klient!

Ir pagājis vēl viens mūsu kopīgās sadarbības gads. Mēs esam jums patiesi pateicīgi par siltajiem atbalsta vārdiem, ko katru dienu dzirdam mūsu filiālēs.

Neviens darbs nevar pastāvēt arī bez kritikas – arī par to mēs esam pateicīgi, jo signāli par dažām nepilnībām palīdz mums attīstīties un uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti.


Mūsu galvenie secinājumi par 2022. gadu:

  • Šis gads gandrīz katrā darījumā bija izaicinājumu un negaidītu pavērsienu pilns. Ģeopolitiskā situācija un vairākas sankciju paketes ietekmēja darījumu gaitu, kā arī kļuva par faktoru, kas būtiski ietekmēja piegāžu ķēdes.
  • Šis bija pirmais gads, kad rindas pēc zelta saglabājās ne tikai atsevišķos periodos, bet praktiski visu gadu. Klienti pacietīgi gaidīja pasūtījumus, nešauboties par iemaksāto avansu drošību. Mums uzticas – vai tas nav labākais pierādījums tam, ka mēs ejam pareizo ceļu?
  • Amizanti, ka šis bija pirmais gads, kad gaidīšanas laikā filiālēs klienti savā starpā apsprieda dārgmetālu tirgu, daloties pieredzē. Atvērta un laipna komunikācija ne tikai ar mums, bet arī ar domubiedriem. Bija ļoti patīkami redzēt šādas situācijas.
  • Šis gads viennozīmīgi ir bijis arī emocionāls – piepildīts cilvēku likteņu stāstiem. Mēs ļoti ceram, ka mūsu brīnišķīgie klientu apkalpošanas speciālisti spēja atrast īstos atbalsta vārdus cilvēkiem, kuri bēga no militārā konflikta Ukrainā.
  • Šis gads ir īpašs arī ar to, ka speram nozīmīgu soli pirmo reizi Tavex Latvia vēsturē ar lēmumu virzīties tālāk ārpus Rīgas, un jau 2023. gadā tiks atvērta filiāle Latgales reģionā.
  • Šis gads mums kļuva par jubilejas gadu, jo tieši 2022. gadā mēs atzīmējām savu 20 gadadienu Latvijā.

Mēs esam veiksmīgi tikuši ar visu galā!

Un šī panākuma lielākā daļa ir pateicoties jums.

Paldies, ka esat kopā ar mums un tiekamies 2023. gadā!

Vienmēr jūsu,

Tavex komanda

Zelta cena (XAU-EUR)
2181,06 EUR/oz
  
+ 35,44 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,60 EUR/oz
  
+ 0,66 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī