fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Lietuvas Banka izdevusi neparastu sudraba monētu "Planētas B nav"

Zelta cena (XAU-EUR)
2170,83 EUR/oz
  
+ 0,87 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,11 EUR/oz
  
- 0,37 EUR
Planetas b nav

Lietuvas Banka ir izlaidusi neparastu sudraba kolekcijas monētu, kas atspoguļo ekoloģisko ideju aizsargāt mūsu planētu no turpmākiem klimata pārmaiņu radītiem postījumiem un nepārdomātas dabas resursu izmantošanas.


Sudraba monētas “Planētas B nav” galvenais vēstījums ir šāds:

Mūsu planēta ies bojā, ja cilvēce tagad neuzņemsies atbildību. Par pamatu ņemot frāzi “plāna B nav”, sudraba monētas veidotāji pasludina “planēta B nepastāv” – ja nespēsim uzlabot vai mainīt savus postošos ieradumus, tad mūsu mīļotā zeme vienkārši beigs savu eksistenci.

Neparastas formas sudraba monētas pēc Lietuvas Centrālās bankas pasūtījuma ražo Lietuvas naudas kaltuve.

Aversā mākslinieciski attēlota izzūdošā planēta Zeme. Skatoties uz monētu no sāniem, ir redzams planētas apjomīgais reljefs, kas iegūts augstā reljefa tehnoloģijā. Gar malu un zem galvenā attēla ir norādīta emisijas valsts, nomināls un izdošanas gads.

Monētas reversā simboliski nav nekāda papildu dizaina, tajā ir vienkārša ziņa – uzraksts NĖRA PLANETOS B (“Planētas B nav”).

  • Monētas svars: 23.3 g
  • Metāls: 925° sudrabs
  • Kalšanas kvalitāte: proof
  • Tirāža: 2750 eks.

Kolekcijas monēta ir ievietota kapsulā un kastītē, kas izgatavota no gofrēta bioloģiski noārdāma kartona, iepakojumā ir iekļauts arī autentiskuma sertifikāts.

Monētas ir pieejamas ierobežotā daudzumā! Par pieejamību lūdzam sazināties ar dīlinga nodaļu, zvanot uz +371 6720 5533 vai rakstot e-pastu uz tavex@tavex.lv.

Jums būs interesanti lasīt arī