fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Jūlijs 2024 | izmanto iespēju iegādāties zeltu izdevīgi!

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes 05.07.2024
Zelta cena (XAU-EUR)
2247,76 EUR/oz
  
- 16,81 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,76 EUR/oz
  
- 0,92 EUR
Atlaides zeltam jūlijā

Tavex Dīlinga departaments ieklausas klientu vēlmēs, tāpēc visu jūliju piedāvās atlaidi investīciju zeltam. Īpašu cenu nodrošināsim 3 zelta produktiem, katrs no kuriem pārstāv noteikto cenas kategoriju. 

Tātad, pierakstiet akcijas kodu “JULIJS2024” un apskatiet jūlija īpašā piedāvājuma laikā piedāvātos ieguldījumu produktus.

# 1 DĀR Krūgerrands | 1 oz, 917°

Ideāla iespēja iegūt īpašumā zelta monētu, kas datēta ar Tavu dzimšanas gadu vai kāda cita nozīmīga notikuma gadu, taču pasteidzieties – dažādu gadu monētu skaits ir ierobežots. Krūgerranda gadi Tavex glabātavā:

1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1982, 1983, 2016, 2021, 2022, 2009, 2015, 2019.

Ja ir svarīgi pasūtīt konkrētu gadu (no augšā redzamā saraksta), lūdzam norādīt šo informāciju pasūtījuma komentāros.

Neliels ieskats monētas vēsturē: zelta ražošanas kulminācijas 1960. gadu vidū Dienvidāfrikas valdība sāka izstrādāt programmu, lai nodrošinātu valsts iedzīvotājiem piekļuvi privātām investīcijām zeltā. Šī darba rezultāts bija kopīgs projekts, ko 1967. gadā īstenoja Dienvidāfrikas Rezervju banka, Dienvidāfrikas naudas kaltuve un rūpnīca “Rand Refinery”, lai ražotu zelta monētu. Tai bija jābūt monētai, kura ļautu veidot uzkrājumus zeltā gan Dienvidāfrikas iedzīvotāju vidusslānim, gan turīgajiem iedzīvotājiem un ārzemniekiem, kuri savus brīvos līdzekļus vēlētos ieguldīt zeltā.
Monētas nosaukums “Krugerrand” izveidojies par godu piektajam prezidentam Polam Krīgeram un Dienvidāfrikas nacionālajai valūtai – randam. Krūgerrands ir pasaulē pirmā investīciju zelta monēta!

# 2 Lielbritānijas suverēns Elizabete II | 7.315 g, 916.7°

19. gadsimta beigās, impērijas uzplaukuma laikā, masveidā tika kalta nauda no dārgmetāliem. Taču jau 1914. gadā Pirmais pasaules karš smagi skāra Apvienotās Karalistes ekonomiku, tāpēc 1917. gadā tika pārtraukta zelta suverēnu kalšana iekšējai apgrozībai. 1931. gadā smagas finanšu krīzes dēļ Lielbritānija atteicās no zelta standarta un zelta monētu emisija tika apturēta. Pēc Otrā pasaules kara suverēni praktiski netika kalti. Periodiski tika izdotas nelielas monētu partijas, kas kļuva par numismātisku retumu. Regulāra monētu kalšana atsākās Elizabetes II valdīšanas pirmajos gados. Karaliene Elizabete II bija tronī kopš 1953. gada, kas ir visilgākais valdīšanas laiks Lielbritānijas vēsturē. Viņas majestātes valdīšanas laikā tika izdotas vairākas valsts galvenās zelta monētas modifikācijas. Kopumā Elizabetes II valdīšanas laikā tika izkaltas 5 viņas portreta versijas. Uz pirmajām divām monētām bija attēlots jaunības karalienes profils. Šajos portretos ir redzami karalienes pleci. Aversā ir attēlots kristiešu moceklis Sv. Georgs, kurš nāvē pūķi. Jūlija akcijā tiek piedāvātas monētas ar otro Elizabetes II portreta versiju, kas datētas ar 1982. gadu.

#3 Zelta stienis PAMP Roze | 1 g, 999°

PAMP SA (saīsinājums no Produits Artistiques Métaux Précieux) ir pasaulē vadošā, neatkarīgā dārgmetālu apstrādes rūpnīca un ražotājs, kas ietilpst MKS grupā. Dibināta 1977. gadā. Ražo pilnu stieņu klāstu, no 1 gramam līdz 12,5 kg. PAMP ieņem vadošo pozīciju pasaules tirgū zelta stieņiem, kuru svars ir 50 grami vai mazāks, un ir pazīstams ar savu klasiskā Fortūna stieņa raksturīgo dizainu, kas pirmais spēra soli, lai popularizētu mazākus stieņu izmērus. Akcijas ietvaros piedāvājam ekskluzīvu “Roze” sērijas 1 gramu smagu zelta stieni.

Akcija ir spēkā līdz š.g. jūlija beigām vai kamēr iepriekš minētie ieguldījumu produkti ir Tavex Latvia noliktavā. Papildus informācijai zvaniet +371 6720 5533 vai rakstiet uz tavex@tavex.lv

_____________________

Atruna
Rakstu sagatavoja Tavex Latvija Mārketinga departaments. Pirms investīciju zelta izvēles izvērtējiet šādus riskus:

  • Nav ieteicams visus savus ietaupījumus ieguldīt zeltā zelta cenas nepastāvības dēļ.
  • Izvēlieties zeltu tikai tad, ja esat pārliecināts, ka ieguldītie līdzekļi tuvāko 5 gadu laikā nebūs nepieciešami ikdienas tēriņiem.
  • Vēsturiskā zelta atdeve negarantē identiskus rezultātus nākotnē.
  • Finanšu koncerns Tavex Group ir vienīgais oficiālais investīciju zelta rūpnīcu Valcambi SA, PAMP SuisseThe Perth MintThe Royal MintAustrian Mint, Rand Refinery un Argor-Heraeus pārstāvis Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2247,76 EUR/oz
  
- 16,81 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,76 EUR/oz
  
- 0,92 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī