fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Dārgmetālu standarts: Good Delivery

Zelta cena (XAU-EUR)
2160,15 EUR/oz
  
- 16,28 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,45 EUR/oz
  
- 0,12 EUR
Good Delivery

Ieguldījumu zelts un sudrabs, kā tirdzniecības objekts, ir noteikta izmēra stieņi un monētas. Visbiežāk ieguldījumu zelta stieņus dēvē par banku stieņiem. Populārākais zelta stieņu standarts ir London Good Delivery.

Zelta stieņi saskaņā ar London Good Delivery sistēmu var svērt no 350 līdz 430 Trojas uncēm, būt 210-290 mm gari, 55-85 mm plati un 25-45 mm augsti. Uz lietņa ārējās virsmas jābūt ražotāja marķējumam, dārgmetāla svaram, zelta tīrībai, sērijas numuram un ražošanas gadam.

Good delivery

Good Delivery stieņa klasiskais svars ir 400 Trojas unces (~ 12,4 kg.). Tie ir stieņi, kurus savā īpašumā tur lielākā daļa pasaules centrālo banku. Saskaņā ar Good Delivery standartu metāla tīrībai jābūt vismaz 99,5%. Uz lietņa virsmas nedrīkst būt dziļas poras un padziļinājumi. Zelta dārgmetālu rafinētājam (ražotājam) jābūt LBMA akreditētam un pilnvarotam ražot Good Delivery zelta stieņus.

Good Delivery standarta zelta stieņi ir vissvarīgākais ieguldījumu zelta produkts pasaulē. Tādējādi Good Delivery ir kļuvusi par faktisko zelta pārdošanas standartu visā pasaulē. Šī standarta stieņi tiek pārdoti visos lielākajos starptautiskajos zelta tirdzniecības centros: Londonā, Ņujorkā, Cīrihē, Honkongā, Sidnejā un Tokijā.

Šeit jūs varat redzēt rafinēšanas rūpnīcas, kas iekļautas Good Delivery ražotāju sarakstā. Pārbaudi, vai Tev piederošā dārgmetāla ražotājs ir iekļauts šajā ražotāju sarakstā?

Avots: gold.org, lbma.org.uk, google

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2160,15 EUR/oz
  
- 16,28 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,45 EUR/oz
  
- 0,12 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī