fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Austrijas naudas kaltuve informē par monētu programmu 2024. gadam

Zelta cena (XAU-EUR)
2181,03 EUR/oz
  
+ 35,49 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,63 EUR/oz
  
+ 0,66 EUR
Austrijas naudas kaltuves programma 2024

Šogad Austrijas valstij piederošā Austrijas naudas kaltuve oficiālajiem pārstāvjiem šo informāciju ir paziņojusi 2 nedēļas ātrāk, nekā to uzzinās Austrijas iedzīvotāji. Šajā rakstā pastāstīsim, kādas monētas no 2024. gada monētu programmas parādīsies Tavex filiālēs un tiešsaistē!


JANVĀRIS/FEBRUĀRIS:

Filharmoniks 2024

2024. gada Austrijas Filharmoniķi

Klāstā parādīsies 2024. gada Austrijas Filharmoniķi – viena no iecienītakajām investīciju monētām Latvijā. Zelta „Filharmoniks“ iemieso Austrijas bagātās kultūras būtību un ir piemērots investoriem, kuri novērtē stilu, izsmalcinātību un 99,99 % zelta provi.

MARTS:

Violētā medūza

3-eiro-Violeta-meduza

Marts iepriecinās ar Violētās medūzas 3 EUR kolekcijas monētu, kura luminiscē zem UV gaismas. Šī monētu sērija tika uzsākta 2022. gadā un turpināsies līdz pat 2025. gadam. Pavisam sērijā būs 12 monētas. Katras monētas tirāža – 65 000. Monētas ir ražotas no vara un niķeļa sakausējuma un ir uzskatāmas par kolekcijas monētām. Šīs sērijas monētas var iegādāties tiešsaistē tavexdavanas.lv un Tavex filiālēs Latvijā.

 APRĪLIS:

Peonija

peonija-ziedu-valoda

Aprīlī sagaidīsim pavasari ar Peoniju smaržu! 10 EUR sudraba kolekcijas monēta “Peonija” parādīsies Latvijā aprīļa beigās, lai iepriecinātu kolekcionāru un dārznieku sirdis. Šīs sērijas monētu tirāža – 30 000. Žilbinoša peonija turpmāk varēs papildināt ne tikai jūsu dārza kolekciju, bet arī sudraba monētu kolekciju!

MAIJS:

Supernova

Visuma skaistums

Mācību gadu noslēgsim ar jaunumu no Austrijas naudas kaltuves! Perfekta dāvana izlaidumā – kolekcijas sudraba monēta Supernova. Pārnova jeb supernova ir zvaigznes eksplozija. Eksplozija parasti ir ļoti spoža un izsauc starojuma zibsni, kas bieži līdzinās veselas galaktikas kopējam spožumam. Līdzīgi kā absolventa degsme augt, attīstīties un skriet pretīm savai laimei, šī monēta izstaros enerģiju un spēku! Vai zināji, ka pārnova eksplozijas laikā var izstarot tik daudz enerģijas, cik Saule neizstaro visas savas dzīves laikā? Monētas tiks ražotas no sudraba ar tirāžu 30 000.

JŪNIJS:

Zilā ķirurgzivs

3 EUR kolekcijas monēta Zilā ķirurgzivs

Pirmo aktīvās atpūtas un atvaļinājumu mēnesi sagaidīsim ar 3 EUR kolekcijas monētu “Zilā ķirurgzivs”. Gluži kā citas “Spilgtā jūras dzīve” sērijas monētas, tā izgaismojas zem UV gaismas. Lai cik neticami un maģiski šķistu, uz monētām attēlotie jūras radījumi, tie patiešām pastāv. Lai gan daži no viņiem dzīvo mūžīgā dziļjūru tumsā, kur neiekļūst saules stari, tiem visiem piemīt neparastas īpašības. Tie mirgo, mirdz un laistās, kā arī nepieciešamības gadījumā maina krāsu.

SEPTEMBRIS:

Havaju strupastes kalmārs

Havaju strupastes kalmārs

Pēc (cerams) siltās un saulainās vasaras ienirsim jaunajā mācību gadā ar 3 EUR kolekcijas monētu “Havaju strupastes kalmārs”, kura tiks izlaista ar tirāžu 65 000 eksemplāru. Uz šīs monētas attēlotais dziļjūru radījums slēpjoties, ierokas smiltīs, ārpusē atstājot tikai acis. Gluži kā vecāki, domājot par jaunā mācību gada sākumu 😀

Vijolīte

vijolite-ziedu-valoda

10 EUR kolekcijas monēta “Vijolīte” ir gluži kā no Annas Sakses pasakas! Maiga, naiva, pakļāvīga, ar māksliniecisku dvēseli. Viņai ir raksturīgi radoši impulsi, dzīvesprieks, kā arī sava veida nedrošības sajūta un naivums. Vai Jums ir draudzene ar šādu raksturu? Šī monēta ir ideāli piemērota dāvana, lai pasvītrotu tās rakstura īpašības, ko Jūs draudzenē vērtējat visaugstāk! Sievietes “Vijolītes” ir pozitīvi noskaņotas pret apkārtējiem un to pašu saņem pretī. “Vijolītes” pieskaņojas partnerim un visus asumus nogludina „mīļā miera labad”.  

OKTOBRIS:

Dzeltenā dzeloņraja

Dzeltenā dzeloņraja

2024. gadu Autrijas naudas kaltuve noslēgs ar 3 EUR kolekcijas monētu “Dzeltenā dzeloņraja” no sērijas “Spilgtā jūras dzīve”. Šādas radības tiek uzskatītas par haizivju radiniekiem. Šie jūras iedzīvotāji visbiežāk dzīvo sālsūdenī. Tomēr daži no tiem ir pielāgojušies dzīvošanai saldūdens ūdeņos. Dabā tos var satikt pat Grieķijā. Nesen tika ziņots par gadījumu, kad snorkelēšanas laikā dzeloņraja bija sadzēlusi vīrieti. Dzeloņrajas dzeloņa garums var būt dažāds, pat 42 centimetru garš. Kad raja ir satraukta, tā sit ar asti un dzelonis aktivizējas. Dzeloņrajas inde vispirms pavājina elpošanu, apdraud sirdsdarbību un var kļūt arī par nāves cēloni. Tās toksiskā iedarbība ilgst līdz 48 stundām.

1 unces Austrijas sudraba „Filharmoniks” Ir noliktavā

1 unces Austrijas sudraba „Filharmoniks”

Pārdodam 1+ 38,90 € 27.6 27,60 38.9 38,90 38.3 38,30 37.93 37,93
Pārdodam 60+ 37,93 € 27.6 27,60 38.9 38,90 38.3 38,30 37.93 37,93
Mēs pērkam 27,60
Salīdzināt Paziņojums
par cenu
Pievienot grozam

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2181,03 EUR/oz
  
+ 35,49 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,63 EUR/oz
  
+ 0,66 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī