fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Finanšu eksperts: Gatavo ieguldījumu paaudzēm jau šodien

Zelta cena (XAU-EUR)
2141,85 EUR/oz
  
- 12,74 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,00 EUR/oz
  
- 0,42 EUR
zelts-investicijam

Pēc visu laiku augstākā līmeņa 2020. gadā, zelta cena šogad nav mainījusies tik ievērojami, kā daži tirgus analītiķi to vēlētos. Tomēr ne visi eksperti uzskata, ka impulsa trūkums ir liela problēma.

Sightline Wealth Management vecākais ieguldījumu padomnieks Pols de Sousa informēja, ka joprojām koncentrējas uz dzeltenā metāla nākotni.

“Zelts ir investīciju aktīvs paaudzēm, tāpēc es nemaz neesmu satraukts par to, kas šobrīd notiek ar cenu,” viņš teica.

Tie, kam pieder zelts, saprot, ka cenas izmaiņas īstermiņā ir tikai nenozīmīgs traucēklis milzīgajā sistēmā. Zelts ir ilgtermiņa ieguldījums.

De Sousa redz lielāku vājumu zelta potenciālam šogad, jo turpinās nenoteiktība tirgū. Vienlaicīgi viņš atzīmēja, ka ir iespējams, ka ASV Federālās rezerves nolems “nesamazināties”, ja Delta variants turpinās aktīvi izplatīties vai parādīsies kāds jauns Covid-19 paveids; tas pat varētu palielināt likviditāti. Viņš teica, ka tie, kuri nav iegādājušies tik daudz zelta, cik vēlētos, varētu izmantot šādu vāju momentu, lai iegādātos zeltu par zemākām cenām.

Tendence

Neskaitot zeltu, de Sousa teica, ka pēdējā laikā ir novērojis, ka arvien vairāk cilvēku, kas pensionējas priekšlaicīgi. Šai tendencei ir dažādi iemesli – daži cilvēki sakarā ar pandēmiju ir apzinājušies, cik negaidīti īsa var būt dzīve un vēlas veltīt laiku sev, dzīves baudīšanai, bet citi pieņem lēmumu kardināli mainīt savu karjeru, lai nodarbotos ar to, kas “piepilda”. Citiem ir nācies mainīt pensijas plānus Covid-19 dēļ.

Katrs cilvēks ir atšķirīgs un ir tiesīgs pieņemt individuālus lēmumus, taču de Sousa uzsvēra, ka kopumā cilvēkiem, kuri apsver priekšlaicīgu pensionēšanos, vajadzētu novērtēt, kā tiek sadalīti viņu aktīvi, un pārliecināties, ka viņiem ir līdzsvarots portfelis.

Viņš arī norādīja, ka Covid-19 ir parādījis, cik ātri situācija var mainīties no šķietami stabilas līdz pilnīgi neparedzamai. Tieši šī iemesla dēļ viņa ieteikums būtu pēc iespējas ātrāk sākt aktīvu rīcību, lai finansiāli sagatavotos nākotnei, piemērot, pārskatot savu investīciju portfeli un nepieciešamības gadījumā papildināt to ar zeltu, iegādājoties to korekcijas brīdī, nevis gaidot, kad cena sāks savu kustību uz augšu.

Plānojiet sliktāko un ceriet uz labāko, tad galu galā visam vajadzētu būt kārtībā!

– noslēgumā ieteica speciālists.

______________
Rakstu sagatavoja Tavex mārketinga nodaļa
Avots: investingnews.com

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2141,85 EUR/oz
  
- 12,74 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,00 EUR/oz
  
- 0,42 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī