fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Zelta cenas špikeris šajā rudenī

Zelta cena (XAU-EUR)
2264,98 EUR/oz
  
+ 19,92 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,32 EUR/oz
  
- 0,02 EUR
zelta-cenas-atbalsta-limeni

Ņemot vērā Covid-19 saslimstības statistikas pasliktināšanos, kā arī nenoteiktību finanšu tirgos kopumā, mēs dzirdam arvien vairāk jautājumu – kādas ir zelta izredzes tuvākajā laikā sākt cenu ralliju? Tas ir aktuāli tiem, kas vēlas pārdot savus zelta aktīvus pēc iespējas dārgāk, kā arī tiem, kuri vēlas pēc iespējas lētāk/izdevīgāk papildināt savu ieguldījumu portfeli ar kādu zelta stieni vai monētu.

Tavex dīlinga nodaļas darbinieki, pamatojoties uz tehnisko zelta analīzi, ir sagatavojuši īsu “špikeri tuvākajam laikam”, kas, iespējams, būs labs palīgs, izvēloties īsto brīdi dārgmetālu darījumu veikšanai šoruden.

Pēdējās nedēļas laikā zelts ir svārstījies ierobežotā diapazonā, pamatojoties uz ASV likmēm. Turklāt šodien tiks publicēti dati par bezdarba statistiku, un tāpēc nevajadzētu gaidīt krasas izmaiņas tirgū, jo šī statistika sniegs priekšstatu par nākamo FRS soli.

Šobrīd dārgmetāls atrodas nozīmīgā tehniskā krustcelē, un tas ir jāņem vērā, veidojot turpmāku tirdzniecības stratēģiju.

No otras puses, 1835 USD/oz līmenim ir spēcīga pretestība, un pārtraukums virs šī līmeņa būtu ārkārtīgi optimistiska zīme. Ja zelta cena koriģēsies un nokritīsies zem 50 dienu slīdošā vidējā radītāja, tai ir potenciāls virzīties uz 1775 USD/oz un, iespējams, pat 1750 USD/oz. Tāpat kā iepriekš, neaizmirstiet sekot līdzi ASV dolāram, jo ​​negatīvā korelācija paliek spēkā.

Nozares eksperts Maikls Ballangers pauda viedokli, kam mums ir grūti nepiekrist:

Jums ir jābūt jebkāda veida aktīvam, kas pieder centrālajām bankām.

Viņiem ir zelts, un viņiem ne tikai pieder liels daudzums tā, bet viņi turpina to iegādāties, gandrīz nedomājot par cenu.

Ar pārliecinošu virzību uz augšu pagājušās nedēļas beigās, tagad zeltam būtu jādodas prom no uzstājīgā 100 dienu slīdošā vidējā rādītāja, kas ir atrodams 1810 USD/oz līmenī, un jāpaceļas virs šīs lejupslīdes līnijas tuvāk 2089 USD/oz atzīmei.

Ko analītiķi saka par zelta cenu uzvedību līdz šī gada beigām?

Dārgmetālu cenas tuvākajos mēnešos varētu krasi pieaugt, taču elektrifikācijas tēmas īstenošanas turpinājums, kas dod priekšroku varam un urānam, joprojām ir pārliecinošs iemesls mainīt zeltam un sudrabam labvēlīgos nosacījumus.

Kopumā mēs saskaramies ar reāli pastāvošo krīzi, ko dēvē par Lielo restartu, kas ir mēģinājums izbeigt kapitālismu tādā veidā, kādā mēs to zinām.

_____________________________

Atruna

Ziņojums sagatavots, kā mārketinga paziņojums, vienīgi informācijas nolūkos. Šajā ziņojumā iekļauto informāciju vai viedokļus (neskatoties uz informācijas avotu) nevajadzētu uztvert kā ierosinājumu, padomu vai aicinājumu veikt jebkura finanšu instrumenta pirkšanas vai pārdošanas piedāvājumu. Šajā pārskatā ietvertā informācija nesatur ieteikumus nedz ieguldījumu, nedz nodokļu jautājumos, un tajā netiek ņemti vērā konkrēti investīciju mērķi, tieksme pēc riska un ziņojuma saņēmēja finansiālais stāvoklis. Šo ziņojumu nedrīkst izplatīt, kopēt, pavairot vai mainīt bez uzņēmuma iepriekšējas rakstiskas piekrišanas. Papildu informāciju, kuru, lai izvairītos no iespējamām neprecizitātēm, nevar uzskatīt par ieteikumu un / vai padomu, var saņemt no uzņēmuma pēc pieprasījuma.

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2264,98 EUR/oz
  
+ 19,92 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,32 EUR/oz
  
- 0,02 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī