fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Valūtu kursi, zelta cenas un filiāļu darba laiki ārkārtas situācijā

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes 16.03.2020
Zelta cena (XAU-EUR)
2172,62 EUR/oz
  
- 1,36 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,30 EUR/oz
  
- 0,32 EUR

Cienījamie klienti!

Sakarā ar nopietniem valūtu un eiro piegādes traucējumiem, mūsu valūtu kursi ievērojami atšķiras no tā, ko jūs esat pieraduši ikdienā redzēt. Pašlaik cenas mūsu cenrādī nav tik cieši saistītas ar pasaules tirgus cenām, kā tas bija līdz šim.

Tieši šī iemesla dēļ, ja nav steidzama vajadzība pēc valūtas maiņas, mēs iesakām klientiem nogaidīt, kamēr darījumi atgriezīsies ierastajā ritmā un skaidras naudas piegādes tiks atjaunotas līdzšinējā līmenī. Tiem klientiem, kuriem valūtas maiņa ir nepieciešama steidzami, mēs iesakām veikt darījumus, konvertējot minimālu apjomu, lai izvairītos no zaudējumiem neizdevīgu valūtas maiņas kursu dēļ.

Fiziskās zelta un sudraba cenas ietver augstākus uzcenojumus nekā parasti, turklāt produktu klāsts ir ievērojami ierobežots. Daudzi no sarakstā iekļautajiem produktiem pašlaik nav pieejami vai pieejami ļoti nelielos apjomos. Fiziskā zelta un sudraba piegādes ir ierobežotas. Vēlamies vērst uzmanību, ka Tavex pārdod zeltu un sudrabu tikai tādos apjomos, ko garantēti var izsniegt Latvijā nekavējoties pēc klienta rēķina samaksas saņemšanas.

Pašlaik mēs atkāpjamies no prakses veikt jebkāda veida rezervācijas. Gadījumā, ja jūs esat saņēmis rēķinu, lūdzam nekavējoties pēc apmaksas nosūtīt mums maksājuma uzdevumu.

Lai turpinātu nodrošināt klientiem nepieciešamos pakalpojumus (valūtu un dārgmetālu tirdzniecību), visas Tavex filiāles Rīgā būs atvērtas. Taču, rūpējoties par savu klientu un Tavex darbinieku veselību, aicinām klientu prioritāri izmantot pakalpojumu attālināti.

Tavex filiāles turpina darbu ar izmaiņām darba laikos. No 17. marta tiek saīsināts darba laiks pilnīgi visās Tavex filiālēs:

Informējam, ka valūtas, investīciju zelta un sudraba iegādes ir pieejamas, izmantojot pakalpojumu attālināti. Kurjers piegādās klienta pasūtījumu Latvijas robežās.

Tavex nepārtrauc darbu filiālēs, pārejot tikai uz attālinātu klientu apkalpošanu. Filiāles strādā, lai varētu turpināt dārgmetālu un valūtu uzpirkšanas darījumus klātienē (šos darījumus, diemžēl, attālināti veikt nav iespējams), taču, vērojot turpmākās norises un situācijas attīstību, var tikt veiktas izmaiņas, par ko Tavex klienti tiks nekavējoties informēti šajā mājas lapā un uzņēmuma Facebook profilā.

Tavex novēro augstu pieprasījumu pēc konsultācijām par iespējām ieguldīt zeltā. Atgādināsim, ka konsultācijas tiek sniegtas ne tikai klātienē, bet arī telefoniski +371 67205533, sociālajā tīklā Facebook Tavex Latvia profilā, e-pastā tavex@tavex.lv  vai uzdodot jautājumus virtuālajam asistentam mājaslapā.

Ja tomēr attālinātās darījumu iespējas kādu iemeslu dēļ klientam nav pieejamas un ir nepieciešamība apmeklēt Tavex filiāli klātienē, aicinām klientus būt atbildīgiem, ievērot distanci un klepus higiēnu. Šobrīd cilvēku skaita ierobežojums filiālēs nav noteikts, taču aicinām klientus būt atbildīgiem un sekot līdzi, lai attālums starp jums, citiem filiāles apmeklētājiem un Tavex darbiniekiem būtu vismaz 2m.

Stingri aicinām ikvienu, kurš pēdējo 14 dienu laikā ir atgriezies no koronavīrusa skartas teritorijas vai kontaktējies ar šādu personu, neapmeklēt Tavex filiāles. Klientiem, kuriem ir jāatrodas pašizolācijā (karantīnā) mēs iesakam uzzvanīt mums +371 6720 5533 – mēs noteikti izdomāsim, kā varēsim īstenot jums nepieciešamo darījumu.

Pieņemot iepriekš minētos lēmumus, Tavex vadība ir vadījusies pēc principa, ka ārkārtējos gadījumos mēs saviem klientiem piedāvājam iespēju veikt darījumu, kas atbilst šī brīža tirgus situācijai, nevis pilnībā apturēt pakalpojumu sniegšanu preču nodrošināšanas grūtību dēļ.

Tavex apņemas atjaunot klientiem ierasto pakalpojuma kvalitāti un cenu, tiklīdz tirgus nosacījumi to atļaus.

 

Saudzējiet sevi un savus tuviniekus!

Tavex komanda

 

Jums būs interesanti lasīt arī