fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

TAVEX: tagad investīciju zelts ir pieejams ikvienam

Zelta cena (XAU-EUR)
2160,36 EUR/oz
  
- 15,66 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,46 EUR/oz
  
- 0,11 EUR
Revolution in investment gold

Tavex, 15 gadus piedāvājot investīciju zeltu Latvijā, ir vairākkārt saskāries ar klientu pieprasījumiem un lūgumiem piedāvāt produktu, kura cena nepārsniegtu 100 eiro.

Līdz šim piedāvāto ieguldījumu zelta produktu sarakstā bija, piemēram, Šveices rūpnīcas Valcambi un PAMP ražotie 1 grama zelta stieņi. Tomēr, ja klients pauda apņēmību iegādāties stieni investīciju nolūkos, dīleri un Tavex klientu apkalpošanas speciālisti steidzās atrunāt viņus no šāda ieguldījuma. Iemesls ir ļoti vienkāršs – mēs vienmēr esam iestājušies par godīgumu un caurskatāmību, veicot investēšanu zeltā, tāpēc vienmēr esam centušies klientus atrunāt no neizdevīgiem ieguldījumiem.

SKAIDROJAM SVARĪGĀKO

Lai būtu skaidrs, par ko tieši iet runa, paskaidrošu ar praktisku piemēru. 1g investīciju zelta stieni pašlaik var iegādāties par šādām cenām:

Valcambi ~ 65 eiro

PAMP ~ 70 eiro

Tavex šobrīd pērk viena vai otra ražotāja stieņus par cenu ~ 51 eiro. Tas nozīmē, ka šāda veida dārgmetālu uzcenojums sastāda 20–30%. Iemesls tam ir tāds, ka rūpnīcas šāda izmēra stieņus pozicionē vienīgi kā dāvanas vai suvenīrus, jo par klasiskiem ieguldījuma produktiem tiek uzskatīti 1 unces (31,1 grami) un lielāki stieņi un monētas.

Periodiski iegādāties stieņus ar 30% uzcenojumu nebija lietderīgi, jo ieguldījums ar tik lielu uzcenojumu neattaisnotu sevi saprātīgā laika posmā. Ieguldījumiem zeltā ir pieņemams 3-10% uzcenojums, jo tieši ar tādu uzcenojumu zelts ir spējīgs saglabāt ieguldītos līdzekļus un nestabilas ekonomiskās situācijas apstākļos tos arī palielināt.

SITUĀCIJA DĀRGMETĀLU TIRGŪ

Līdz šim mazie investori – ģimenes ar vidējiem ienākumiem – nevarēja atļauties ieguldīt lielas summas zeltā (daudziem cena 1600 eiro par 1 unces stieni vai monētu ir pārmērīga). Šādām ģimenēm, lai iegādātos 1 stieni vai monētu, nācās krāt līdzekļus gadu vai ilgāk, taču bieži ģimenes ar vidējiem ienākumiem lēma, ka “nepavilks” ieguldījumus zeltā, un, lai saglabātu savus uzkrājumus, izvēlējās tādus bankas produktus kā uzkrājumus bērna nākotnei, krājkontu vai arī noslēdza uzkrājošos dzīvības apdrošināšanas līgumus.

REVOLŪCIJA

Tieši šie klienti motivēja mūs radīt produktu, kas būtu pieejams gandrīz katrai ģimenei! Mēs esam ļoti gandarīti, ka sadarbībā ar Eiropas LBMA sertificēto investīciju zelta ražotni mums izdevās radīt revolucionāru produktu investīciju zeltā jomā. 1 grama zelta stieņi tagad ir pieejami ar minimālu uzcenojumu. Starpība starp 1 grama Tavex stieņu pirkšanu un pārdošanu ir aptuveni 7%, kas pašlaik ir 3,5 eiro.

3,50€! 20€ vietā ir taustāma atšķirība, vai ne?

Es no sirds priecājos, ka tagad ikvienam ir iespēja izvēlēties veidu, kā pārvaldīt uzkrājumus ārpus banku sistēmas, jo pašreizējos apstākļos svarīgi ir tieši fiziskie aktīvi – tie, kas Jums pieder ne tikai uz papīra, bet tie, kas Jums ir pieejami jebkurā laikā, un Jums piederošām tiesībām patstāvīgi pieņemt lēmumu par to pārdošanu jums vajadzīgajā brīdī.

Tas viss – bez līgumiem ar saistībām, bez ikmēneša komisijas maksām, bez citiem zemūdens akmeņiem. Viss ir ļoti vienkārši un caurskatāmi. Padomājiet, varbūt šodien ir tā diena, kad Jums vajadzētu sākt glabāt daļu no ietaupījumiem ieguldījumu zeltā!

Andris Arhipenko

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2160,36 EUR/oz
  
- 15,66 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,46 EUR/oz
  
- 0,11 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī