fbpx

Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Tavex pakalpojumi Covid-19 ārkārtējās situācijas laikā

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes 20.10.2021
Zelta cena (XAU-EUR)
1 548,60 EUR/oz
  
+ 5,00 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
20,71 EUR/oz
  
- 0,02 EUR

Cien. Klient!

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, Tavex ir ieviesis izmaiņas filiāļu darbībā.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka mēs joprojām sekojam līdzi valdības komentāriem, tāpēc šī situācija varētu mainīties. Jebkādas izmaiņas tiks atspoguļotas šajā rakstā, to atjaunojot.

Kopš 21.10.2021. Tavex filiāles strādās sarkanajā epidemioloģiskās drošības režīmā – tiek atļauts apkalpot visus klientus, ievērojot, ka pakalpojums tiek sniegts individuāli un vienam klientam ir paredzēta 15m² platība.

Gadījumā, ja šajā tabulā norādītajos darba laikos Jūs nevarat saņemt Tavex pakalpojumu, lūdzam sazināties ar dīlinga nodaļu telefoniski +371 67205533, mēs centīsimies rast iespēju palīdzēt.

Struktūrvienības nosaukums Struktūrvienībai noteiktais epidemioloģisko prasību drošības režīms Darba dienās Brīvdienās
ELIZABETE Sarkanais drošības režīms 10-18 SLĒGTS
AKROPOLE Sarkanais drošības režīms, piekļuve no F ieejas 10-19 10-19
ORIGO Sarkanais drošības režīms 9-19 9-19
MOLS Sarkanais drošības režīms,

piekļuve no daudzstāvu autostāvvietas/Rimi ieeja

10-19 10-19
SPICE HOME Sarkanais drošības režīms 10-19 10-19
ALFA Sarkanais drošības režīms 10-19 10-19

Visās Tavex filiālēs klientus apkalpo darbinieki ar derīgiem sadarbspējīgiem vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem vai arī ar antigēna testiem (tie, kuriem ir uzsākta, bet nav pabeigta vakcinācija).

UZMANĪBU! Dāvanu monētu iegāde tīmekļa lapā tavexdavanas.lv ir iespējama tikai ar piegādi (ar kurjeru vai uz pakomātu).

Joprojām ir spēkā noteikumi par sejas masku lietošanu un roku dezinficēšanu pirms un pēc darījuma veikšanas. Tavex klientu apkalpošanas speciālistiem ir tiesības lūgt klientu uz īsu brīdi noņemt sejas masku klienta identificēšanas veikšanas gadījumā.

Mēs apzināmies, ka finanšu pakalpojums – vai tas būtu valūtas maiņa vai dārgmetālu iegāde vai pārdošana – ir pakalpojumi, kuri ir pieskaitāmi pie pirmās nepieciešamības pakalpojumiem. Šie trīs mēneši visiem būs izaicinājumu pilni, tāpēc centīsimies būt saprotoši un iespēju robežās iet pretim, piedāvājot “out of box” risinājumus gadījumā, kad tas patiešām būs nepieciešams. Aicinām arī Jūs būt laipniem un saprotošiem pret Tavex klientu apkalpošanas speciālistiem, kuri katru dienu veic savus darba pienākumus, lai nodrošinātu katram klientam kvalitatīvus pakalpojumus.

Veselību un pozitīvas emocijas!

Tavex komanda

Jums būs interesanti lasīt arī