fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Tavex filiālēs ir iespējams noformēt BALTA ceļojumu apdrošināšanu

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes, Aktualitātes ceļotājiem 13.02.2018
Zelta cena (XAU-EUR)
2247,09 EUR/oz
  
- 17,75 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,75 EUR/oz
  
- 0,93 EUR
ceļojumu apdrošināšana Tavex

 

Tavex filiālēs ir pieejams pakalpojums – ceļojumu apdrošināšana

Ieklausoties mūsu klientu vēlmēs, Tavex sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību BALTA ir radījis iespēju apdrošināt ceļojumu atsevišķi vai reizē ar ceļojuma valūtas maiņu. BALTA ir viens no ceļojumu apdrošinašanas tirgus līderiem Latvijā. Ceļojumu apdrošināšanas polisi ir iespējams noformēt jebkurā no Tavex filiālēm.

Neapšaubāmi, ka cilvēkiem ir daudz ērtāk saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet. Tāpēc ceļojumu apdrošināšana ir dabisks turpinājums ceļojuma valūtas sagatavošanai pirms došanās ceļā.” 

Viktorija,  Tavex apdrošināšanas pakalpojuma ieviesēja

Pieejamas vairākas ceļojumu apdrošināšanas programmas atbilstoši ceļojuma mērķim:

Standarta

Izvēlies kādu no standarta programmām, ja plāno mierīgu atpūtu pie jūras vai meklēsi piedzīvojumus, nodarbojoties ar niršanu vai raftingu. Platīna programmas ietvaros Tu saņemsi atlīdzību par medicīniskajiem izdevumiem gan ārvalstīs, gan Latvijā, atlīdzību par naudas vai bagāžas zādzību, tulkošanas pakalpojumiem, reisa atcelšanu dabas stihiju dēļ, vietas atteikumu lidmašīnā un pat aizvietojošo transportu, ja Tavs reiss kavējas, bet Tev ir jāpaspēj uz kruīzu vai kādu citu svarīgu pasākumu.

Ziemas sporta

Ziemas sporta programma būs pareizā izvēle, ja ceļojuma laikā plāno nodarboties ar kalnu slēpošanu, snovbordu, hokeju, biatlonu, ātrslidošanu, daiļslidošanu, šorttreku vai braukt ar sniega motociklu. Zelta programmas ietvaros segsim zaudējumus arī tad, ja atkušņa vai sniegputeņa dēļ slēpošanas trase būs slēgta.

Ekstrēmā sporta

Šī apdrošināšanas programma ir kā radīta Tev, ja esi ekstrēmo sporta veidu cienītājs(-a) un ceļojuma laikā plāno sērfot ar pūķi, skriet maratonu, nodarboties ar autosportu, cīņas sportu vai citām īpaši paaugstināta riska sporta aktivitātēm. Iegādājoties papildu segumu, būsi pasargāts arī sacensību laikā.

Studentu

Plāno studēt ārzemēs? Izvēlies studentu programmu. Tās ietvaros būs apdrošināta arī Tava civiltiesiskā atbildība, dokumenti, bagāža un nelaimes gadījumu risks.

Senioru

Ja esi ceļotājs, kurš vecāks par 75 gadiem, izvēlies kādu no senioru programmām vai ceļojumā ar lidmašīnu – Senioru (avio). Programmas ietvaros atlīdzināsim zaudējumus arī par bagāžas sabojāšanu vai nozaudēšanu, lidojuma aizkavēšanos, ceļojuma dokumentu atjaunošanu u. c.

Cita svarīga informācija:
  • SIA “TAVEX” ir apdrošināšanas sabiedrības AAS “BALTA“ aģents (FKTK reģistrs).
  • Plaša informācija par ceļojumu apdrošināšanas pakalpojumu atrodama apdrošinātāja BALTA mājaslapā.
  • Iepazīties ar BALTA ceļojumu apdrošināšanas noteikumiem ir iespējams šeit.

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2247,09 EUR/oz
  
- 17,75 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,75 EUR/oz
  
- 0,93 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī