fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

SVARĪGA INFORMĀCIJA KLIENTIEM

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes 14.03.2020
Zelta cena (XAU-EUR)
2204,64 EUR/oz
  
+ 36,61 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,74 EUR/oz
  
+ 1,04 EUR

Svarīga informācija!

Daudzu valstu, arī Latvijas, lēmums aizvērt valstu robežas būtiski ietekmē preču – zelta un skaidras naudas – piegādi.
Zelta un valūtu piegādes pašlaik ir ierobežotas.
Mūsu noliktavās joprojām ir zelts un valūtas nelielos daudzumos (pieprasījums pēc zelta ir pieaudzis vairāk nekā 4x).
Iepriekšminētā dēļ, kā arī ņemot vērā ārkārtas stāvokli Latvijā un ES kopumā, šodien Tavex vadības sapulcē tika pieņemti šādi lēmumi:
  1. Preču cenas ir augstākas nekā parasti – mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai cilvēki, kas pasūtīja zeltu un valūtu, saņemtu savus pasūtījumus. Preču piegāde šobrīd ir ierobežota un ir dārgāka nekā pirms mēneša.
  2.  Rezervācijas atcelšana. Lūdzu, ja vēlaties iegādāties preces, veicot maksājumu ar pārskaitījumu, nekavējoties nosūtiet maksājuma rīkojumu. Produktu rezervācija šobrīd nav iespējama. Tavex filiālēs tiek pārdotas tikai preces, kas atrodas uz vietas. Nav iespējams samaksāt par precēm un saņemt vēlāk, kad tiks nodrošināta piegāde Latvijā! Mēs nesolam klientiem to, par ko paši neesam 100% droši.
  3. Lai izvairītos no inficēšanās riska tirdzniecības centros, kur atrodas Tavex filiāles, mēs aicinām jūs izmantot pakalpojumu “valūtas maiņa ar kurjera piegādi”. Tādā veidā jūs izvairīsieties no nevajadzīgiem kontaktiem ar cilvēku pūli. Līdzīga situācija ar zelta iegādi – nelielas vērtības pasūtījumus mēs piegādājam ar kurjeru.
  4. Uzņēmums neizslēdz iespēju pāriet uz attālinātu klientu apkalpošanu – tas nozīmē:

-mēs nodrošināsim valūtu un zelta pārdošanu, kamēr mūsu noliktavas stāvoklis to atļauj;
– pakalpojums notiks, izmantojot tavex.lv mājas lapu un iegādāto preču piegādi ar kurjeru.

  1.  Uzņēmums darīs visu iespējamo, lai pēc iespējas ilgāk sniegtu dārgmetālu un valūtu pirkšanas pakalpojumu. Mēs neizslēdzam, ka darījumi kādā brīdī notiks pēc pieraksta, lai kontrolētu klientu plūsmu.
  2. Tavex vadība lūdz klientus izturēties pret pašreizējo situāciju ar sapratni.
    Lūdzu, neaizmirstiet, ka mūsu darbinieki ir tādi paši cilvēki kā Jūs – kuri uztraucas par savu ģimeni, tuviniekiem un sevi.

Veselību Jums un jūsu tuvajiem! Kopā mēs izturēsim šo nestandarta periodu un viss noteikti atgriezīsies mūsu dzīves ierastajā ritmā!

 

Tavex komanda

Jums būs interesanti lasīt arī