fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Jaunums Daugavpilī! Gudrā iekārta – “cūciņas” iekrājumu apmaiņai

Zelta cena (XAU-EUR)
2205,35 EUR/oz
  
+ 36,87 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
28,72 EUR/oz
  
+ 1,00 EUR
Monētu apstrādes aparāts

Aprīlī Tavex uzstādīja monētu apstrādes iekārtu Daugavpilī, filiālē “Ditton”. Šis risinājums ļauj klientiem – gan privātpersonām, gan uzņēmumiem – atbrīvoties no uzkrātajām monētām, apmainot tās pret eiro banknotēm.

Kā skaidro Tavex valdes locekle Viktorija Gorčakova, šāds lēmums par monētu apstrādes iekārtas uzstādīšanu pieņemts, jo jau kādu laiku Latgales reģionā bija jūtama interese pēc eiro monētu apmaiņas.

Rīgā šāda monētu apstrādes iekārta darbojas jau vairākus gadus un ir pierādījusi savu aktualitāti – interese apmainīt monētas pret eiro banknotēm ir gan privātpersonām, gan uzņēmējiem.

Kā arī bieži vien cilvēkiem ir interese iegādāties zeltu, daļēji apmaksājot savu pasūtījumu ar monētām, ko ģimene uzkrāj, periodiski atbrīvojot maciņus un kabatas no monētām.

Risinājuma praktiskumu un procesa efektivitāti atzinīgi novērtē gan uzņēmēji, gan ģimenes ar bērniem.

monētu apstrādes sistēma

Tagad Daugavpilī, tirdzniecības centrā Ditton notiek monētu maiņa, izmantojot monētu skaitīšanas sistēmu, turklāt process ir ļoti vienkāršs un ātrs.

“Šāds monētu apstrādes veids klientiem ir ērts, kā arī pats process ir caurspīdīgs, jo klients pats ieber monētas, vēro, kā sistēma tās skaita, un beigās redz monētu skaitīšanas rezultātu čekā. Šo monētu apstrādes sistēmu var dēvēt par pašapkalpošanās iekārtu, kas nodrošina vairākas priekšrocības – pakalpojuma ātrumu, kā arī sava veida izklaidi, jo, ticiet vai nē, šis process ir pat aizraujošs! It īpaši to novērtē ģimenes ar bērniem, kad mazie krājēji atnes savus “dzīves uzkrājumus” maiņai. Jāatzīst, ka šo monētu skaitīšanas sistēmu ir novērtējuši arī uzņēmumi, kuri tādā veidā atbrīvojas no monētām, ko iegūst no klientiem saimnieciskās darbības rezultātā,“ –  skaidro Viktorija Gorčakova.

Tavex darbojas Latvijā jau 22 gadus un ir lielākais valūtas maiņas pakalpojuma sniedzējs, kā arī lielākais dārgmetālu dīleris Baltijas reģionā. Ņemot vērā kredītiestāžu atteikšanos no skaidras naudas lietošanas savā darbībā, Tavex pārņem skaidras naudas nozari, piedāvājot ārvalstu valūtas maiņu pret eiro, kā arī nodrošinot Latvijas ceļotājiem valūtas gandrīz jebkuram galamērķim.

Ar monētu apstrādes pakalpojuma cenām var iepazīties šeit. 

Komentāri

Jums būs interesanti lasīt arī