fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Finanšu eksperts: esam sasnieguši “Visu aktīvu burbuļa” robežas

Zelta cena (XAU-EUR)
2179,78 EUR/oz
  
+ 35,39 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,60 EUR/oz
  
+ 0,67 EUR
Arvien biežāk dzirdam, ka akciju tirgus pašlaik ir pārvērtēts, ka kriptovalūtu nākotne ir daudzsološa, bet zelts un sudrabs ir pagātnes relikts. Piedāvājam iepazīties ar populārā investora, finanšu eksperta Deivida Morgana sniegtās intervijas saturu.

Dārgmetālu eksperts un finanšu rakstu autors Deivids Morgans saka, ka visa pasaule drukā milzīgas naudas summas, un neviens nekad neplāno tos atgriezt. Tas veido, tā saukto, “Visuma burbuli”, kas katru dienu tiek padarīts arvien lielāks. Ar kārtējo triljonu ASV dolāru stimulēšanas paketi, kuru tikko apstiprināja ASV Senātā, mēs tuvojamies tam, lai noskaidrotu, cik daudz bezvērtīgas naudas valsts var izdrukāt no zila gaisa, pirms visa ekonomikas sistēma plīsīs. Morgans ir pārliecināts: “Tas viss beigsies ar valūtu krīzi, par kuru es ilgstoši rakstu un runāju. Tātad, ja jūs neuzticaties valūtai, ASV dolāram, kas ir pasaules rezerves valūta, jūs meklēsiet kādu alternatīvu, kurai var uzticēties vairāk. Es domāju, ka tieši šis aspekts izkaidro Bitcoin fenomenu. Turīgiem cilvēkiem nav nepieciešams nekustamais īpašums svešā valstī vai trešā jahta. Tātad, viņi ir gatavi ieguldīt naudu tur, kur uzticība ir lielāka nekā ASV dolāram… Es domāju, ka tas ir rādītājs, ka ir nauda, tā milzīgā ​​nauda, ​​kas šobrīd ir vitāli apdraudēta par to, kas notiks ar dolāru nākotnē, un tā meklē vietu, kur paslēpties. Ir arī alkatība, bet galvenais, ko meklē investori, ir kaut kas ārpus sistēmas kopumā. ”
Morgans jau sen ir prognozējis, ka iestāsies “Lielā sudraba krīze”. Lai gan sudraba vērtība pēdējā laikā ir mazinājusies, tā pārsniedz 2020. gada cenu. Morgans uzskata, ka sudrabs joprojām ir visvairāk nenovērtētais aktīvs, un viņš sagaida, ka to pirks arvien aktīvāk, jo cilvēki bēg no fiat valūtām, kuras tiek bezgalīgi drukātas. Viņš arī prognozē, ka pēc gadiem ilgas manipulācijas kādā brīdī sudraba cenas strauji virzīsies augšup. Pēc Morgana domām “Lielā sudraba krīze” jau ir sākusies.
Mēs esam sasnieguši “Visu aktīvu burbuļa” robežas. Tas nozīmē, ka visi aktīvi ir ļoti pārvērtēti. Kas tagad tiek novērtēts par zemu? Būtībā tās ir izejvielas. Mēs virzamies no ekonomikas,  kuras 70% ir balstītas uz patēriņu, uz “vajadzību” ekonomiku.  Kas ir svarīgs? Tas ir izejvielu sektors. Mums ir nepieciešama kukurūza, kvieši, rīsi, sojas pupas, kokvilna un zāģmateriāli. Es domāju, ka šo preču cenas paaugstināsies. Šī brīža finanšu sistēma par 40% sastāv no solījumiem uz papīra, kuri ik dienu tiek tirgoti, mainot savus īpašniekus. Mēs neesam produktīva sabiedrība.

Noslēgumā Morgans saka:

Esošo situāciju varētu salīdzināt ar cilvēku, kurš ar traumētu kāju mēģina paveikt salīdzinoši garu ceļa posmu, taču galu galā pienāks brīdis, kad vairs nebūs spēka virzīties tālāk un, manuprāt, tieši šajā izsīkuma punktā mēs šobrīd arī atrodamies.

“Un sudraba tirgus ļoti skaidri uz to norāda. Arī valsts obligāciju, akciju tirgus radītāji par to liecina. Bitcoin cena arī dod to pašu mājienu. Šobrīd finanšu tirgū ir ļoti daudz signālu, ka drīz mūs sagaida krīze. Uzskatu, ka mēs atrodamies tuvu valūtu krīzei, par kuru es biju brīdinājis gadiem ilgi.”

Avots: The Morgan Report

___________________________

Atruna
Ziņojums sagatavots, kā mārketinga paziņojums, vienīgi informācijas nolūkos. Šajā ziņojumā iekļauto informāciju vai viedokļus (neskatoties uz informācijas avotu) nevajadzētu uztvert kā ierosinājumu, padomu vai aicinājumu veikt jebkura finanšu instrumenta pirkšanas vai pārdošanas piedāvājumu. Šajā pārskatā ietvertā informācija nesatur ieteikumus nedz ieguldījumu, nedz nodokļu jautājumos, un tajā netiek ņemti vērā konkrēti investīciju mērķi, tieksme pēc riska un ziņojuma saņēmēja finansiālais stāvoklis. Šo ziņojumu nedrīkst izplatīt, kopēt, pavairot vai mainīt bez uzņēmuma iepriekšējas rakstiskas piekrišanas. Papildu informāciju, kuru, lai izvairītos no iespējamām neprecizitātēm, nevar uzskatīt par ieteikumu un / vai padomu, var saņemt no uzņēmuma pēc pieprasījuma.

Zelta cena (XAU-EUR)
2179,78 EUR/oz
  
+ 35,39 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,60 EUR/oz
  
+ 0,67 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī