fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Kur iegādāties zeltu?

Zelta cena (XAU-EUR)
2151,85 EUR/oz
  
- 7,37 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,99 EUR/oz
  
- 0,10 EUR
Kur iegādāties zeltu

Zelts ir bijis un paliek viens no populārākajiem ieguldījumu veidiem jebkurā ekonomikas situācijā, īpaši krīzes laikā. Zelts ir piemērots aktīvs, lai pasargātu naudu no devalvācijas, inflācijas un tirgus sabrukuma. Interese par zeltu šobrīd ir liela: daudzi eksperti ir pārliecināti, ka tuvākajos gados dārgmetāla cena pieaugs. Mēs pastāstīsim, kā ieguldīt zeltā, nepakļaujot zelta pirkšanas darījumu nevajadzīgiem riskiem.

Ja esat pieņēmis lēmumu investēt zeltā, ņemot vērā visas nianses attiecībā uz budžetu, rodas jautājums – kur nopirkt zeltu? Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā atrast uzticamu un cienījamu monētu un stieņu tirgotāju un kādiem kritērijiem ir jāpievērš uzmanība.

1. Sortiments

Investīciju zelta produktu klāsts sastāv no monētām un stieņiem, un tālāk starp šīm divām formām ir bezgala daudz variantu. Kvalitatīva tirgotāja investīciju zelta sortiments vienmēr ir dažāds, lai tas atbilstu katra individuālajam budžetam un investīciju mērķiem.

Ja vēlaties iegādāties zeltu tiešsaistē ar piegādi uz mājām, apmeklējiet zelta monētu un stieņu tirgotāja vietni (mājas lapu) – parasti tur ir pieejams pilns klāsts. Šādi interneta veikali sniedz iespēju iegādāties zeltu klātienē savos veikalos, lai pirms pirkšanas būtu iespēja apskatīt investīciju zelta preci.

Ja tirgotājam ir kvalitatīvs tiešsaistes veikals, kā arī fiziskās pārdošanas vieta – veikals, filiāle, tas jau ir labs profesionalitātes rādītājs.

  •  Svarīgs moments ir tirgotāja tiešie sadarbības līgumi ar zelta ražotnēm. Ja tirgotājs ir ražotnes oficiālais pārstāvis, tad šaubas par viņa profesionalitāti uzreiz pazūd – neviena no LBMA sertificētajām ražotnēm neriskēs ar savu reputāciju, slēdzot līgumu ar šaubīgu tirgotāju.

Zelta ražotnes stingri pārbauda tirgotājus, apskatot tādus faktorus kā uzņēmuma maksātspēja, reputācija un stingra atbilstība tiesiskajam regulējumam.

Tirgotājam ir arī jābūt sasniedzamiem – jāsniedz telefona konsultācijas un jāatsaucas uz e-pastiem. Kad esat noskaidrojis, ko piedāvā konkrētais tirgotājs, noteikti pārliecinieties vai iegādājaties zeltu par vislabāko cenu.

2. Cena

Cenas noteikšana ir viens no svarīgākajiem faktoriem, lemjot par to, no kā pirkt zeltu. Taču viena no problēmām, ar ko bieži saskaras investori, ir viņu mēģinājumi pirkt zeltu “pārāk lēti”.

Daudzi cilvēki uzskata, ka labākā vieta zelta iegādei ir no tirgotāja, kurš piedāvā lētāko cenu. Visbiežāk tieši šeit rodas negatīvā pieredze, jo, izvēloties zemākās cenas pārdevēju, vislielākā iespēja saņem neatbilstošu vai nekvalitatīvu preci, kā arī pārdevējs nespēj sniegt profesionālu konsultāciju.

Ja atrodat tādu monētu un stieņu tirgotāju, kura piedāvātais darījums šķiet pārāk labs, lai būtu patiesība, tādu, kurš vēlas jūs satikt lielveikala autostāvvietā, tad skrieniet, cik ātri vien varat…

  • Svarīgākais ir akli neiegādāties lētāko zeltu, īpaši ar bezmaksas piegādi. Pērciet tikai par godīgu cenu no uzticama tirgotāja, kurš profesionāli nodarbojas ar zeltu!
1 oz zelta stienis Valcambi ir ražots Šveices lielākajā dārgmetālu lietuvē Ir noliktavā

1 unces Valcambi Suisse zelta stieņi

Pārdodam 1+ 2236,45 € 2150.91 2150,91 2236.45 2236,45 2225.69 2225,69 2217.08 2217,08
Pārdodam 21+ 2217,08 € 2150.91 2150,91 2236.45 2236,45 2225.69 2225,69 2217.08 2217,08
Mēs pērkam 2150,91
Salīdzināt Paziņojums
par cenu
Pievienot grozam

3. Reputācija

Ko nozīmē būt cienījamam zelta monētu un stieņu tirgotājam?

Būt cienījamam tirgotājam nozīmē sniegt pakalpojumus ar augstu atbildības sajūtu, ievērojot ētikas normas un veikt darījumus ar klientu, ievērojot noteikumus un tiesiskās normas. Tas nozīmē pārdot kvalitatīvus zelta produktus, ievērot pienākumu piedāvāt tikai autentiskus produktus un pārdot tos par godīgām cenām. Tas nozīmē arī zelta izstrādājumu uzpirkšanu par saprātīgu cenu, ja investors nolemj tos pārdot atpakaļ.

  •  Tajā pašā laikā pirkuma cenām jābūt klientam pieejamām pastāvīgi, nevis pēc pieprasījuma.

Kā pirms darījuma veikšanas zināt vai tirgotājs ir profesionāls? Izvēloties labāko zelta iegādes vietu, pirms pirmā pirkuma ir jāņem vērā daudzas lietas.

  •  Pārliecinieties, ka dīleris piedāvā godīgu zelta atpirkšanas politiku, neveic zelta piegādes tikai “pēc pasūtījuma”, bet glabā zeltu noliktavās, tādējādi nodrošinot tūlītēju preču pieejamību, kā arī skaidri norāda savu kontaktinformāciju.

Tas viss atvieglos darbu ar dīleri, neatkarīgi no tā, vai vēlaties pirkt vai pārdot zeltu. Būtisks faktors ir tirgotāja pieredze vietējā tirgū, jo vecāks ir uzņēmums, jo skaidrāks ir viedoklis par to.

4. Serviss

Ir svarīgi iegādāties zelta monētas un stieņus par taisnīgu cenu no tirgotāja ar labu reputāciju. Bet, kad runa ir par zelta iegādi, ir vēl viena darījuma daļa, kas bieži tiek ignorēta – klientu apkalpošana. Labs tirgotājs ir gatavs informēt savus klientus par jauniem produktiem un jebkurā laikā atbildēt uz jautājumiem un pieprasījumiem tiešsaistē, klātienē un telefoniski.

  • Vislabāk ir iegādāties zeltu no dīlera, kura darbinieki vienmēr ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem. Viņi var pastāstīt par investēšanas iespējām un izrādīt profesionālismu, ātri atbildot uz jautājumiem, zvaniem un e-pastiem, kā arī ātri izpildīt pasūtījumus. Labākā vieta fiziskā zelta un sudraba iegādei ir tirgotājs, kurš novērtē katru klientu.

Atgādināsim, ka Tavex Latvijā jau 20. gadu ir investīciju dārgmetālu tirgotājs, kas Latvijā pārstāv tādas zelta pārstrādes rūpnīcas kā PAMP Suisse, Valcambi SA (Šveice), Austrian Mint (Austrija), The Perth Mint (Austrālija), Rand Refinery (Dienvidāfrika).

Lai saņemtu plašāku informāciju, piedāvājam pieteikties bezmaksas konsultācijai.

pieteikties konsultaciajai

______________
Rakstu sagatavoja Tavex mārketinga un dīlinga nodaļas

Komentāri

Zelta cena (XAU-EUR)
2151,85 EUR/oz
  
- 7,37 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,99 EUR/oz
  
- 0,10 EUR

Jums būs interesanti lasīt arī