fbpx
Izveidot jaunu Brīdinājumu par cenu

Vai plāno doties uz Islandi?

Publicējis Tavex sadaļā Aktualitātes, Aktualitātes ceļotājiem 09.06.2021
Zelta cena (XAU-EUR)
2167,58 EUR/oz
  
- 3,13 EUR
Sudraba cena (XAG-EUR)
27,61 EUR/oz
  
+ 0,00 EUR
Islandē izplatīti ir norēķini ar bankas karti, tomēr labāk vienmēr līdzi paņemt skaidru naudu, it īpaši, ja dodaties ārpus pilsētas, kur mazākos veikaliņos un naktsmītnēs darījumi notiek skaidrā naudā.

Atšķirībā no Latvijas, valūtas maiņa Islandē pieejama tikai bankās. Bankas Islandē strādā ļoti īsu darba laiku un to filiāļu tīkls ir niecīgs. Vislabākais variants ir parūpēties par skaidru naudu jau iepriekš.

Lai padarītu jūsu ceļojumu bezrūpīgu un ļautu baudīt elpu aizraujošo Islandes dabu, nevis tērēt savu laiku skaidras naudas iegūšanai, Tavex Latvia ir sarūpējis unikālu piedāvājumu Islandes kronām!

Gaidīsim Tavex filiālēs, kā arī atgādinām, ka Tavex Latvia ir vienīgais uzņēmums, kurš nodrošina valūtas piegādi visā Latvijā, kas tiek veikta, izmantojot apdrošinātu kurjera sūtījumu.

Kampaņa Islandes kronām

Ielikt grozā 15 000,00 ISK
Spied šeit, lai dotos uz grozu un ātri veiktu pasūtījumu. 15 000 ISK ir aptuveni 100 eiro. Neaizmirsti izmantot atlaides kodu “ISLANDE”, ievadot to grozā.

Īpašais piedāvājums ir spēkā līdz brīdim, kamēr Islandes kronas ir pieejamas Tavex Latvia noliktavās vai kamēr atlaides kods ir aktīvs.

Jums būs interesanti lasīt arī